Autor Wątek: Matis czy Mary Cohr??  (Przeczytany 5484 razy)

Offline anex

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Matis czy Mary Cohr??
« dnia: 2010-04-08, 18:25:10 »
witam, planuję otworzyć "mobilny salon kosmetyczny" i zastanawiam się którą z ww marek wybrać? Pracowałam wcześniej na Mary Cohr, ale mam mieszane uczucia. Zabiegi generalnie ok, ale jak dla mnie za dużo tam aromaterapii (w dobie wszechobecnych u klientek alergii, często musiałam z tych zabiegów rezygnować). Zależy mi na marce z górnej półki, dla zamożniejszych klientek (marką podstawową będzie clarena). Tak więc chciałabym poradzić się którą firmę wybrać? (może macie inne ciekawe propozycje?) pozdrawiam   :-D

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Matis czy Mary Cohr??
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-04-08, 18:53:01 »
Ja pracuję na Janssenie i jestem bardzo zadowolona. W swojej ofercie między innymi mam także kosmetyki Rejuvi - godne polecenia. Żadne uczulenie nie powinno wystąpić. Moja klientka jest bardzo alergiczna i nie było żadnego problemu po zastosowaniu kosmetyków.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Matis czy Mary Cohr??
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-04-08, 23:59:45 »
Z tych dwóch lepsza wg mnie Mary Cohr, ale moze wlasnie warto pomyslec jeszcze nad innymi firmami, wiele bylo pisane o tym na forum, zapraszam do zapoznania się :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Matis czy Mary Cohr??
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-04-09, 08:28:58 »
Pomijajac rodzaj dzialalnosci jaki chcesz prowadzic (taki ginekolog domokrazca) a udzielajac odpowiedzi na pytanie:
Matis jest fajna marka, ale ma duzego pecha do dystrybutorow. Chyba jest juz 3 czy 4 dystrybutor na Polske. Czesto brakuje niektorych produktow.
MC nie znam.
« Ostatnia zmiana: 2010-04-28, 07:20:30 wysłana przez Tomek »

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Matis czy Mary Cohr??
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-04-27, 22:44:10 »
Witam. Matis fajna firma i dobra ale dystrybucja dosc kiepska wiecznie czegos nie ma. Ja pracuje 10 lat na Janssenie naprawde super kosmetyki mila obsuga i blyskawiczna wysylka mam na mysli glowna siedzibe Janssena. Pozatym polecam szkolenia u nich poprostu sa super pelny profesjonalizm.Druga firma ktora ja lubie i jest naprawde dobra to Clarena-cena przystepna a naprawde skuteczne kosmetyki:-)

Offline frogus8

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
catio vital i catio lift
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-05-06, 13:07:03 »
jak wyżej czyli zabiegi mary cohr słyszałam że dają świetne efekty już po jednym zabiegu, co na ich temat myślicie? jak się dokładnie je wykonuje i jak się kreują ceny?

Offline agunieszkamazi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Matis czy Mary Cohr??
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-08-28, 10:57:07 »
Zgadzam się jeżeli chodzi o firmę matis dobre kosmetyki bardzo słaba dystrybucja. I kilka bardzo dobrych produktów wycofali albo zanienili na nie koniecznie lepsze. Polecam markę SKEYNDOR , ja pracuje na niej od 3 lat i jestem zadowolona.
Mają wygodne sety w którychjest po 4 - 5 zabiegów, świetne ampółki.
Zabiegi dają rewelacyjne efekty.

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Matis czy Mary Cohr??
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-09-07, 22:36:22 »
Czesc. Matis jest fajna firma ale jak wszyscy pisza dystrybucja fatalna.Ja pracowalem na Matisie produkty maja swietne
ale zrezygnowalem ze wzgledu na dystrybucje.Pracuje na Janssenie juz pare lat,  firma bardzo dobra swietna dystrybucja
obsuga mila a wysylka zamawianych produktow blyskawiczna.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Odp: Matis czy Mary Cohr??
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-09-26, 20:32:30 »
Pracuję na Mary Cohr od ok 5 lat i jestem bardzo zadowolona, poza ciągle rosnącymi cenami. Dystrybutor w porządku, darmowe szkolenia jeśli się współpracuje z firmą. Zabiegi zarówno w setach jak i tradycyjnie.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta