Autor Wątek: Koszty makijazu permanentnego  (Przeczytany 34308 razy)

milena72

  • Gość
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-04-23, 20:45:18 »
a ciekawe jak jest w Stanach...dolar taki taniutki...;)

Offline akolor

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-05-06, 18:34:30 »
podziwobienia  odwage zrobienia brwi przez osobe od tatoo, chyba mial sprzecior z igla konkretna hahaha. Oczywiscie przesadzam, ale ceny szokujace. ryzyko jest ogromne, bo barwnik dostaje sie do skory wlasciwej i tam zostaje ad do ...... Permanentny po 3-5 latach znika, zluszcza sie z naskorkiem, poniewaz praca igla jest tylko w naskorku. Z kazdym rokiem jakis procent znika barwnika w zaleznosci jaka skora. ja pracuje na maszynie bioevolution, super generacji sprzet.
anna

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-05-07, 15:36:44 »
Innej ceny ale i tez miec pewnosc ze usluga zostanie naprawde profesjonalnie wykonana...
Kilka tygodni temu bylam swiadkiem paniki kobety,ktora przyszla po pomoc do mojej znajomej kosmetyczki,ktora rowniez zajmuje sie owymi zabiegami jak i tez prowadzi w tej dziedzinie szkolenia...
Okazało sie,iz spanikowana kobieta nie dosc,ze podejzanie malo zapłacila za makijaz parnaentny oczu to na dodatek osoba,ktora wykonywala jej ta usluge (niewiadomo jakim sprzetem) wprowadzila za gleboko barwnik naruszając kanał łzowy...chyba wszystkie osoby zainteresowane owym tematem moga sie domyslic jaki byl efekt takiego zabiegu...
Jak widac wiekszosc ludzi zwraca jednak uwage na cene uslugi niz na jakosc i profesjonalizm...
Kobieta "polaszczyla" sie na tanią usługe...jednak jakim w sumie kosztem???

Offline akolor

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-05-07, 19:22:15 »
:D witam jak milo, ze jeszcze ktos potrafi byc uprzejmy. Witaj !! rozumiem, ze ta Pani ma teraz problemy i miejmy nadzieje, ze wiekszych komplikacji nie bedzie miala z oczami. Ja zawsze wole dokonczyc kreseczki glebiej przy korekcie, jesli tylko sobie zyczy klientka. Permanentny a tatoo to dwie rozne sprawy a ceny jak widac moga byc diametralnie rozne. Cena jest odzwierciedleniem uslugi. Tak powinno byc.
anna

Gość

  • Gość
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-09-04, 13:35:49 »
Chciałabym polecić gabinet kosmetyczny ASPAZJA na strzeszynie greckim
przy ulicy lukrecjusza 3. Sama długo zastanawiałam się nad wyborem miejsca , ale
moje koleżanki które również korzystały z ich usług namówiły mnie i efekty
były na prawdę rewelacyjne u każdej z nas. Mi zależało głównie na ustach
ponieważ były niewyraźne i niesymetryczne. Teraz są pełniejsze i optycznie
większe. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wyglądają bardzo naturalnie!!Na
prawdę goraco polecam ten gabinet szczególnie dlatego, że do końca września
jest tam promocja i ceny wszystkich elementów są tańsze o 50%

goslawa17

  • Gość
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-02-11, 15:54:22 »
chialabym sie czegos dowiedziec na temat gabinetu kosmetycznego ASPAZJA  w Poznaniu,bo mam zamiar wybrac sie na makijaz permanentny brwi.jesli cos znajduje na forach na temat tego gabinetu,to ciagle jest ten sam tekst polecajacy i zastanwaim sie czy to czasem sam gabinet o sobie nie pisze tak w samych superlatywach.dlatego bardzo prosze o jakies opinie na temat tego gabinetu.

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #21 dnia: 2009-07-14, 09:16:53 »

może popytaj wśród znajomych, może ktoś, kogoś zna..... ;)
« Ostatnia zmiana: 2009-07-14, 10:41:41 wysłana przez mako »

Offline styllomanka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #22 dnia: 2010-09-02, 14:53:16 »
Przy takim zabiegu, który jest jednak większą ingerencją w nasze ciało nie warto wybierać salonu za pomocą kalkulacji finansowych. Jeśli chodzi o cenę takiego makijażu to w [cenzura] , za zabieg wykonany przez lingeristkę płaci się od 150 do nawet 1000 złotych. Wszystko za leży od rodzaju takiego makijażu.


[cenzura] - nachalna forma reklamy firmy
« Ostatnia zmiana: 2010-09-03, 13:16:10 wysłana przez Tomek »

Offline zuziamarzec123

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #23 dnia: 2013-01-16, 22:32:03 »
Taki makijaż to na pewno jest wielka wygoda... orientujecie się ile może kosztować makijaż perm oczu, tzn takie ciemne kreski jak kredką?
Najlepsza lokata bankowa - znajdziesz taką sprawdzając aktualny ranking lokat

Offline ankamajo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #24 dnia: 2013-03-29, 10:27:22 »
ogromna wygoda :) koszt wykonania zależny od gabinetu. Dla przykładu podam to co znam, czyli Linel - kreska górna to koszt 500 zł. Można też uczestniczyć w szkoleniu jako modelka, wtedy makijaż wykonany jest z rabatem 50% albo podczas targów i imprez - rabat 40%. 

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #25 dnia: 2014-01-15, 14:13:00 »
Ceny sa najrozniejsze- na zakupach grupowych widzialam makijaz permanentny za 99 zł.. ale watpie zeby byl on wykonywany na dobrych pigmentach, dobrych jakosciowo modulach igłowych ;p
sama wykonuje makijaz permanentny i wiem jakie sa koszty wykoanania jednego zabiegu;p watpie zeby liergistka dokladała do zabiegu wiec na czyms taki zabieg musi tracic;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Katie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #26 dnia: 2016-05-15, 23:24:25 »
: cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2016-05-16, 15:35:34 wysłana przez Tomek »

Offline mexaran

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #27 dnia: 2016-08-24, 21:56:49 »
Kurcze juz wiele razy się przymierzałam do permanentnego, ale boję się, że makijażystce akurat na mnie zawaha się ręka i będę musiala taka szpetna chodzić :D

Offline karolina45

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #28 dnia: 2017-01-09, 11:16:24 »
Mi się wydaje, że koszt jest zależy jednak od miejsca wykonywania, może jakoś wykonywania lub warunków wykonywania. Ja ostatnio fajne ceny i rezultaty widziałam w salonie : cenzura : w Warszawie. Zdjęcia realizowane można zobaczyć na:  : cenzura :  Moim zdaniem dziewczyna ma talent, warto zaglądnąć, nie daleko centrum Warszawy.
« Ostatnia zmiana: 2017-01-11, 10:18:50 wysłana przez Tomek »

Offline MadleneX17

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #29 dnia: 2018-07-24, 14:52:44 »
Na makijażu permanentnym nie polecałabym oszczędzać, a skupić się  bardziej na tym by lingeristka była doświadczona i pracowała na dobrym sprzęcie. Ja zdecydowałam się na makijaż brwi rok temu i nie żałuje. Polecam salon Imperial http://www.imperial-permanent-makeup.pl/. Jeśli zdecyduje się na kolejny zabieg, to tylko tam.  :wink: