Autor Wątek: Zabiegi dla seniorów  (Przeczytany 3203 razy)

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Zabiegi dla seniorów
« dnia: 2011-10-02, 17:11:25 »
szukam pomysłu na propozycje zabiegów dla starszych bywalczyń gabinetu kosmetycznego. Nie jest to proste zadanie, bo zabieg ma być niedrogi. Za wszewlkie sugestje bardzi dziękuję :-D
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Zabiegi dla seniorów
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-10-18, 00:01:54 »
Niestety, to właśnie cena jest dla pań w zaawansowanym wieku główną przeszkodą w korzystaniu z gabinetów, bo przecież potrzeby są, ale... Priorytetem są leki, a czasem z emerytury czy renty jeszcze wnukom trzeba pomóc. Swoją drogą to skandal, żeby w cywilizowanym kraju tak niegodnie obchodzono się z ludźmi starszymi.

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Zabiegi dla seniorów
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-11-15, 21:17:37 »
Ja natomiast mam w sumie 60% klientek powyżej 50+ (nie wiem czy to juz senior czy nie ale są już babciami itp choc chyba bardziej nowoczesnymi troszke) mam też pani 60+. I dlatego wykonuje duzo zabiegow dla dojrzałej cery, umówmy się że cudów się nie zdziała i moje klientki o tym wiedzą bo z naturą nikt nie wygrał( może botox na jakiś czas:) hehe jezeli chodzi o twarz). hitem teraz u mnie w gabinecie jest mezoterapia bezigłowa w połączeniu z mikro(170zł) z tańszych napewno zabiegi z wykorzystaniem sonoforezy można coś głębiej podziałać, napewno masaż liftingujący. Przede wszytskim chodzi o substancje w produktach anty ageing ja stosuje: hialuron,komórki macierzyste, kolagen, wit A, placenta roślinna, czerwone wino, złoto, regestril. to chyba najpopularniejsze z nich i skuteczne. zabiegi w granicach 100-150zl jezeli na twarz (dekolt+szyjka) doliczam zawsze 20/35zł.
Panie w takim wieku maą zazwyczaj wysuszone zmasakrowane ręce więc fajnym i tanim zabiegiem jest manicur+parafina mozna dołączyć masaż dłoni. Głównie stawiam na relaks jeżeli to jest 60+ bo myślę że już po 60tce zabiegi anty ageing ciężko żeby zliftingowały bo one niwelują drobne zmarszczki a nie już takie głębokie. Napewno taki zabieg poprawi ogólną kondycje skóy, zregeneruje, buzka bedzie świeża i prommienna oraz nawilżona. Masaż pleców z okładem borowinowym też fajny bo dziła na obolały kręgosłup i to jets koszt okolo 40-45zł za jeden oczywiscie. To tyle :) mam andzieje że coś się dla Ciebie przyda:)
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: Zabiegi dla seniorów
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-11-25, 14:27:55 »
Dzięki za odpowiedz. Mam podobną ofertę, a z tą borowinką fajnie mi doradziłaś. Myślę o wprowadzeniu mezoterapii igłowej.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Zabiegi dla seniorów
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-11-26, 15:00:20 »
Proszę :) wiesz co z tą mezoterapia igłową to przemyśl 2razy zanik kupisz. Ja osobiście wole szybkie efekty a przy igłowej są szybsze niż przy bezigłowej. Natomiast z racji plusów bezigłowej mam ją właśnie. Musisz pamiętać że igłowa jest inwazyjnym zabiegiem,ja sama miałam parę klientek które były na igłowej raz i więcej nie pójdą. Zabieg do przyjemnych nie należny, w zależności od progu bólu jest nawet bolącym zabiegiem, skóra jest podrażniona mocno i trzeba się stosować ściśle do reguł ponieważ jedna z moich klientek miała robioną igłową i w ten sam dzień poszła na siłownie  i miała masakrę na buzi bo zaczęły jej pękać naczynka buzia była opuchnięta i czerwona dlatego że nie powinna iść na siłownię bo to jest wysiłek itp. dodatkowo u osób z naczynkami chyba tego nie zrobisz, bynajmniej mi się tak wydaje no i z trądzikiem bo jak się coś nakłuje przebije zaskórniaki jakieś to mogą się poroznosić bynajmniej mi się tak wydaje. dodatkowo trzeba pamiętać o MEGA STERYLNOŚCI bo tu dochodzi już do przerwania łączności naskórka. no więc wiele klientek się nie zdecyduje. natomiast przy bezigłowej nie masz żadnego ryzyka że czymś zarazisz ponieważ nie przerywasz ciągłości naskórka, zabieg jest niebolesny i również przynosi efekty.
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline salonnet

  • Kosmetyka-praca i pasja, sport-drugie życie.
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Robię tylko to-co lubię:D
Odp: Zabiegi dla seniorów
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-12-12, 15:56:52 »
Hej! Wszystko w zależności od tego o jakiej kwocie mówimy???;) Jeśli chcesz zrobić zabieg dla Pani starszej która chce mało zapłacić a mieć,czuć jakieś fajne efekty to polecam przede wszystkim fajny masaż manualny na sam początek, później maseczka np z kwasem hialuronowym lub typowo liftingująca . Coś się zawsze wymyśli:)  :wink: Na pewno sobie poradzisz :wink:
Kosmetyczka Klaudia