Autor Wątek: Cera tłusta  (Przeczytany 26998 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-03-18, 10:03:15 »
Wzielam sobie ostatnio Anti-blemish solutions z Cliniqua na noc, i musze powiedziec ze troszke sciaga wiec lepiej go tylko na strefe T nakladac ale buzka rano jest idealnie gladziutka : buja w oblokach :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Cera tłusta
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-03-18, 15:57:34 »
Cytat: "linek"
Wzielam sobie ostatnio Anti-blemish solutions z Cliniqua na noc,  


Też go miałam :) ale nie zużyłam do końca, troszkę za mocno ściąga i miałam totalny dyskomfort  :? nawet na strefie T, to krem dla naprawdę mocno tłustej skóry - tak mi się wydaje.
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-03-18, 21:46:09 »
No mnie sciaga tylko na czole wiec bede go stosowac tylko na strefe T, no ale uzywam go dopiero trzy dni wiec potem bede mogla cos wiecej powiedziec.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-05-22, 11:40:29 »
Kremik moze byc ale nie az taka rewelacja zeby przy nim pozostac, tymbardziej ze szukam naprawde czegos super skutecznego :wink: Z cliniqua mialam tez nowy continuous rescue z przeciwutleniaczami ale dobry byl tylko przez pierwsze 2 tygodnie, potem juz nie :roll: teraz chce sie przerzucic na dermokosmetyki, Dermedic lub Iwostin i mam dylemat.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Cera tłusta
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-05-22, 12:02:12 »
Osobiście wiele dobrego słyszałam o Iwostinie. Bardzo fajna linia dla skór tłustych.
Jeszcze odnosząc się do innych preparatów to jakoś nie mam przekonania do tych wszystkich kosmetyków selektywnych typu Lancome, Clinique i inne... Jak dla mnie są to firmy, które przede wszystkim uderzają w linie zapachowe i kolorówki w drugiej kolejności...dopiero na końcu jest pielęgnacja - ale podkreślam, że to jest moje osobiste zdanie.
Ja wolę kosmetyk pielęgnacyjny z dobrej profesji bo uważam, że te firmy w pierwszej kolejności stawiają na rozwój biotechnologiczny kosmetyków pielęgnacyjnych a nie zajmują się wszystkim po trochu...
Ale się rozpisałam :oops:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Cera tłusta
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-05-22, 19:33:25 »
i madzik masz 100% racji :)
Ja też jestem zdania, że te wielkie marki nie skupiają się głównie na pielęgnacji i z tąd ich produkty nie zawsze będa adekwatne do ceny. Osobiście czasem lubię zaszaleć i kupić cos z górnej półki ale potem zawsze powracam do czegoś bardziej przyziemnego ale z prostej przyczyny - jest to o niebo lepsze ! :D
Dermedic ma świetne kremy do cer mieszanych i tłustych, (super nawilżają ! co jest bardzo ważne przy tego rodzaju skórach) obecnie mam krem nocny z tej serii i jestem bardzo zadowolona, o Iwostnie słyszę także same dobre opinie, wiele moich klientek bardzo sobie je chwali - i to właśnie z naciskiem na serię do cery tłustej ;)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-05-22, 22:34:56 »
Skusze sie na ktorys z nich, w tej chwili mam Iwostin na przebarwienia, wiec mysle ze moglabym siegnac po Purritin wlasnie do tlustej. Szczegolnie przekonuje mnie krem na noc bo zawiera kwas salicylowy.
Pozniej sie podziele doswiadczeniami.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))