Autor Wątek: makijaz artystyczny-fantazyny  (Przeczytany 3735 razy)

adriannaa

  • Gość
makijaz artystyczny-fantazyny
« dnia: 2009-11-04, 13:58:09 »
Wiatm! Mam klientkę na makijaż sylwestrowy,ale jest haczyk ,makijaż tematyczny "świat bajek"
i na mojej głowie jest wymyślić postać z bajki i oczywiście stworzyć extra makijaż .Może jakieś propozycje na przebranie i oczywiście makijażyk bo pustka w głowie.(klientka jest koło 30 stki ) z góry dziękuje.adriannaa

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: makijaz artystyczny-fantazyny
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-11-05, 14:30:37 »
A dlaczego Ty masz tej Pai wymyślić strój?! Rozumiem makijaż ale strój :nono:
Moje propozycje to Królowa Śniegu.I tak strój wiadomo jakaś biała lub kremowa suknia do ziemi-zwiewna.Do tego szal albo jak ma to może białe futro.Propozycja makijażu:





Następna moja propozycja to czarownica ;) Strój można zakupić na allegro.Przykładowo:


Makijaż typowe ciemne oko ze sztucznymi rzęsami
lub

to w sumie też mogło by być:




adriannaa

  • Gość
Odp: makijaz artystyczny-fantazyny
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-11-06, 10:03:56 »
Królowa śniegu rewelacja!!!!nawet widziałam takie sztuczne rzęsy z białymi piórkami jak płatki śniegu,a np.policzki posypane białym opalizującym brokatem i brwi też.świetne,dziękuje Ci z całego serducha za podpowiedz.Mozna powiedzieć ,ze mam wizję- dzięki tobie .A co do tego stroju to juz wszystko wyjaśniam ,to jest moja stała klientka i nie pierwszy raz malujemy sie na bal tematyczny tylko,ze do tej pory były to tematy łatwiusie "Dziki zachód" czy np lata 40 -te itp,więc za każdym razem coś jej tam podpowiedziałam co do stroju i tym razem mówiła,ze tez na mnie liczy.no i tak sprawa się ma po-prostu jest rada mniej paplać .pozdrawiam ada                                                      
« Ostatnia zmiana: 2009-11-07, 17:56:35 wysłana przez adriannaa »

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: makijaz artystyczny-fantazyny
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-11-06, 14:01:47 »
Cieszę się,ze mogłam Ci pomóc  : dance :.Życzę powodzenia  :-D