Autor Wątek: Endermologia  (Przeczytany 1576 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Endermologia
« dnia: 2018-08-06, 13:56:17 »
Jakie macie opinie na temat zabiegu endermologii i jej wpływu na cellulit? Czy ktos byl na takim zabiegu?

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-08-07, 07:03:30 »
Ja się zdecydowałam.  Jestem z natury bardzo szczupła osobą, uprawiam sport. Ale pomimo tych dwoch rzeczy mam cellulit. Mogłąbym pomyśleć, że taka moja uroda ale jednak bardzo mi się to we mnie nie podobało i postanowiłam wybrac sie do gabinetu aby usunąć ten defekt.

I ogólnie jestem zadowolona. Wybrałam się na serię zabiegów. O ile po pierwszym zabiegu nie widziałam rożnicy to po 5 cellulit byl praktycznie niewidoczny. Na pewno okazało się to o wiele skuteczniejsze niż ćwiczenia jakie wczesniej wykonywałam.

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-10-08, 09:34:16 »
Niestety ale wiele kobiet idzie na jeden,dwa , trzy zabiegi i potem narzeka,ze zabieg nie dał u nich rezultatu. Endermologia jest zabiegiem bazującym na masażu podciśnieniowym. Jest przyjemna, skuteczna i niesie wiele korzyści dla naszego organizmu. Zwykle zaleca się przeprowadzenie 10 zabiegów w celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów. Aby utrzymać dobry wygląd po serii regularnych zabiegów, warto udać się raz w miesiącu na tak zwany zabieg przypominający. To, jak długo będą utrzymywać się rezultaty zależy od bardzo wielu czynników.
Daje to dobre działanie ale trzeba być cierpliwym.
https://beautytower.pl/blog/endermologia-jak-dlugo-utrzymuje-sie-efekt/
« Ostatnia zmiana: 2018-10-22, 07:09:29 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.