Autor Wątek: krem przeciwzmarszczkowy  (Przeczytany 39936 razy)

Offline Lina11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #60 dnia: 2016-04-26, 16:01:02 »
To wszystko zależy od tego w jakim wieku one powstaną

Offline Szopa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #61 dnia: 2016-06-19, 23:38:26 »
A czy jakiś krem naprawdę wam pomógł bo stosowałam już kilka i żadnych efektów
Pozycjonowanie!

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #62 dnia: 2018-05-15, 11:40:19 »
Polecam robienie kosmetyków samodzielnie.W sieci jest wiele sklepów, w których mozna kupic sobie pólprodukty kosmetyczne, za pomocą których mozna wyczarować prawdziwe cuda. Które będą dobrze nawilżały skórę oraz zapobiegały zmarszczkom. I to o wiele taniej.

Jesli jednak zmarszczki się już pojawią to pomogą jedynie zabiegi wykonywane u kosmetyczki. Polecam szczególnie peelingi:
oxybrazje
peeling kawitacyjny
ewentualnie kwasy

W przypadku zmarszczek mimicznych botoks albo kwas hialuronowy  http://modaija.pl/najpopularniejsze-zabiegi-na-twarz/
« Ostatnia zmiana: 2018-06-13, 11:48:44 wysłana przez your »

Offline czarna.kruszynka00

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #63 dnia: 2018-07-17, 18:45:33 »
Ja polecam krem z kolagenem z Eveline :) Fajnie się wchłania i ma delikatny zapach a cera jest gładka po nim :)

Offline janda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #64 dnia: 2018-11-21, 19:57:20 »
Kremy klapp cosmetics, są bardzo dobre  dla mojej suchej skóry, widzę sporą  różnice, cera jest nawilżona, gładka , ma ładny, zdrowy kolor. Wcześniej żaden krem nie przynosił efektów, skóra była ciągle zaczerwieniona, sucha.

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #65 dnia: 2019-06-18, 12:17:29 »
Sama kiedyś w sumie wczytywałam się w sklady kremów przeciwzmarszczkowych, ale od jakiegos czasu bardziej zwracam uwagę na inne elementy pielęgnacji. O wiele ważniejsze jest odpowiednie czyszczenie twarzy, zdrowa dieta. Przeprowadzanie masaży twarzy oraz ćwiczenia.
Bardzo dobre efekty dają również zabiegi takie jak
osocze bogatopłytkowe
mezoterapia
ewentualnie laser.

Polecam rownież ten gabinet w Gliwicach https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna
« Ostatnia zmiana: 2019-06-24, 08:39:55 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #66 dnia: 2020-07-28, 08:27:37 »
Kiedyś na wizazu ktos sie wypowiedział, że poprzez stosowanie produktów przeciwzmarszczkowych w młodym wieku, nasza skóra uodparnia się na dane składniki i w ten sposób narażamy się na to, że w przyszłości jako 40, 50, 60+ chcąc zadbać o cerę musialybysmy posunac się do zabiegów klinicznych. Jednocześnie przypomina mi się historia o tym, jak to Azjatki od najmlodszych lat zaczynają stosować różne kosmetyki, by zachować skórę w jak najlepszej kondycji przez jak najdłuższy czas.

Tak czy inaczej jeśli zależy Ci na dobrym skłądzie kosmetyku na zmarszczki, poczytaj sobie o kremie Mialena, obecnie używam, ma świetny skład.  https://www.trustedcosmetics.pl/krem-przeciwzmarszczkowy-mialenia-krem-do-twarzy-zachowaj-mlody-wyglad/
« Ostatnia zmiana: 2020-08-20, 12:50:47 wysłana przez Cytryna »

Offline testujewszystko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #67 dnia: 2020-10-08, 13:36:21 »
ja stosuję od 25 roku życia, im wcześniej tym lepiej, chociaż mam wrażenie, że podstawa pielęgnacji przeciwzmarszczkowej to nawilżenie