Autor Wątek: Biust  (Przeczytany 8926 razy)

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
Biust
« dnia: 2005-12-05, 23:22:01 »
Znacie jakieś domowe zabiegi na biust?Albo jakieś dobre wypróbowane kremy lub balsamy?

Gość

  • Gość
Biust
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-06, 11:59:44 »
balsam ujedraniajacy+dobry masazysta :lol: dzialaja cuda!

Gość

  • Gość
Biust
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-06, 12:04:37 »
jestem wierna oliwce dla dzieci bambino. trzymam się jej już kilka lat i jestem bardzo zadowolona.
oczywiście masaże ekstremalne obowiązkowe :P

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-06, 22:22:06 »
Jeśli chodzi o pielęgnację domową to wiele firm poleca naprzemienny zimno-ciepły prysznic i delikatny masaż kostkami lodu(owiniętymi w chusteczke kosm.), a potem odpowiedni krem lub serum(gimnastyka naczyń krw. a tym samym lepsze dotlenienie oraz wchłanianie się subst. aktywnych).......... ale ja jestem zmarźluchem i jakoś nie umiem się przekonać do tych metod, może latem.............
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-06, 22:26:12 »
A ponadto bardzo ważne w pielęgnacji biustu jest to by utrzymywać prawidłową postawę ciała, nosiś dobry biustonosz , i dodatkowo można robić niektóre ćwiczenia izometryczne, które będą utrzymywwały w dobrej kondycji mięśnie piersiowe a tym samym pomagały zachować ładny biust..........
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
Biust
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-06, 22:27:31 »
Też o tym czytałam. Odważyłam sie tylko na posladki naprzemienny natrysk zimna i ciepla woda a na biust to za zimne :lol:  Ale może...

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-12-06, 22:29:25 »
A i bardzo ważne jest by podczas ciąży intensywnie pielęgnować piersi i stosować specjalne kremy zapobiegające rozstępom.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-12-06, 22:33:20 »
Ale chyba i tak najważniejsze w pielęgnacji biustu jest tak naprawde działanie profilaktyczne czyli samobadanie piersi...............może odbiegłam troszke od tematu ale to przecież równie ważne a wiele z nas o tym zapomina.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-12-06, 22:36:31 »
A co do typowej pielęgnacji to Mary Cohr ma bardzo dobry krem do biustu z serii New Youth, naprawde dobry pojędrniający krem. Polecam dla każdego , a szczególnie osobom z osłabioną tkanką łączną, po dużej utracie wagi lub po ciąży.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
Biust
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-12-06, 22:37:33 »
Ja tylko raz mialam badane  :cry:  ale musze isc

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-12-06, 22:44:41 »
Najważniejsze jest samobadanie piersi czyli żebyś nauczyła się robić to sama, gdyż powinno się takie badanie robić co miesiąc a do lekarza tak często nie chodzimy, poza tym sama z doświadczenia wiem że lekarze zaniedbują taką ważną rzecz, choć tak naprawde to oni powinni nas tego uczyć, przecież dobra profilaktyka zabezpieczy nas przed tak ciężką chorobą.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
Biust
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-12-06, 22:46:24 »
Mój facet przyniosl mi kiedys jakas ulotke z Avonu i tam byly wskazowki jak sie badac.Poszukam tego.Nie strasz mnie  :wink:

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
Biust
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-12-06, 22:48:16 »
Cytat: "ankuak"
A co do typowej pielęgnacji to Mary Cohr ma bardzo dobry krem do biustu z serii New Youth


A gdzie mozna go kupic i ile kosztuje?

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-12-06, 22:49:47 »
My miałyśmy na kosmetologi zajęcia poświęcone na ten temat czyli nie tylko omawianie zabiegów pielęgnacyjnych ale także mówiłyśmy o badaniu, miałyśmy pokazany film jak prawidłowo powinno wyglądać takie badanie, co powinno nas zaniepokoić jakie zmiany mogą być normalne , fizjologiczne a jaki to juz powód do tego by poprosić o pomoc lekarza.......... Te zajęcia dają dużo do myślenia, zważywszy na to, że tyle kobiet co roku traci piersi, zdrowie,życie .........................
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Biust
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-12-06, 22:52:45 »
Krem ten można kupić w salonach pracujących na Mary Cohr lub po szkoleniu z tej firmy, a ile kosztuje sprawdze jutro i dam Ci znać. Pozdrawiam
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta