Autor Wątek: Kontur brwi,  (Przeczytany 5185 razy)

Offline angela001

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Kontur brwi,
« dnia: 2011-02-06, 15:13:36 »
Witam!
Gdy byłam na szkoleniu pani instruktor powiedziała, aby wypełniać brwi od środka i nie robić najpierw konturów. Gdy robiłam brwi na szkoleniu efekt był taki, że po jakimś czasie pracy  wszystko zaczęło się rozmywać i kiedy przetarłam brwi płynem cały rysunek zszedł. Czy jest jakiś sposób na zrobienie konturu?Czy lepiej go robić po kawałeczku czy zdecydowanym ruchem? Czy kontur wykonujemy po zewnętrznej linii rysunku bo po zagojeniu się brwi okazało się, że są  cieńsze niż pierwotnie miały być?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Kontur brwi,
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-02-06, 20:59:18 »
Anna Sara w jednym wątku poruszyła temat konturów brwi i jak sobie z tym radzić. Proponowałbym to przeczytać i tam zadać ewentualne pytania.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Kontur brwi,
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-01-15, 14:14:44 »
Anna Sara w jednym wątku poruszyła temat konturów brwi i jak sobie z tym radzić. Proponowałbym to przeczytać i tam zadać ewentualne pytania.

Pozdrawiam
Mako :diabel:

nie mogę znaleźć tego wątku ;p 
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe