Autor Wątek: dobór i przyklejanie tipsa - problemy  (Przeczytany 100708 razy)

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-07-21, 00:34:44 »
dla jasności:wiem ze nalezy przyklejac pod katem by wypchnac powietrze i tak tez robie ale pecherzyki i tak wychodza
POMOCY
!!

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Re: pęcherzyki powietrza przy naklejaniu tipsów
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-07-21, 00:40:17 »
Cytat: "flowerssss"
j
JAK NAKLEJAC BY ICH NIE BYłO???


Zobaczyć jak się to robi na kursie a potem poćwiczyć w domu np. z jakimś żelem nie klejem tak aby nie było pecherzyków.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

kasiek

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-07-21, 10:52:27 »
Fajnym sposobem jest też ćwiczenie na oliwke

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-07-21, 12:01:19 »
kurcze nie wpadłabym na to :D
dzięki wielkie!!!
i mozna dzieki takim cwiczeniom dojsc do wprawy?
Wy tez miałyscie problem z tymi pęcherzykami?
kurcze niby za kazdym razem przyklejam tak samo a raz sie pojawiaja   :x ,raz nie
a tak swoja drogą to myslicie ze te tipsy pod ktorymi mam pecherzyki wkrotce odpadna czy beda tylko niezbyt pieknie wygladac?

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-07-21, 12:02:53 »
Spróbuj dać więcej kleju w kieszonkę tipsa. Nie przejmuj się jeśli klej się wyleje z nadmiaru.

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-07-21, 12:50:33 »
to moze za mało kleju dawałam...chmmm no  w sumie to wydawało mi sie ze daje dosc duzo(mam klej z pędzelkiem)a moze własnie dlatego na niektorych wyszły te pecherze bo za mało kleju było...chmmmm
sama juz nie wiem
ale na pewno jakies cwiczenia z zelem czy oliwka nie zaszkodza:)
pozdrawiam

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-07-28, 20:40:08 »
daje teraz wiecej kleju i jest lepiej:) jednak jeszcze nie czuje sie pewnie gdy kleje  :(
teraz juz nie wychodza mi pecherze od strony koncówki kieszonki czy na srodku,czasem jednak wychodza od konca naturalnego paznokcia ...chmmm...chyba za mocno ciagne do góry i "podywam" aj to klejenie ...
zapisałam sie na kurs i juz nawet robiłam raz "modelce"pazurki i gdy robiłam wtedy nie wyszedł mi ani jeden pecherzyk ,a potem w domu juz było gorzej...CHOLERKA!!! :x

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-08-18, 13:06:17 »
ja cwiczyłam na wode nawet a potem nawet na paznokietku mojego narzeczonego i jakos mi sie udało ,ale przy znam ze zanim zaczelam robic to sobie robilam chyba z 10 razy ap otem siostrze itd a teraz wogole nie mam z tym problemu :) takze  najlepiej to pocwiczyć :) i oczywiscie kurs :)

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #68 dnia: 2006-08-19, 01:27:20 »
Flowersss pęcherzyki na granicy wolnego brzegu(koniec paznokcia) mogą się też pojawiać wtedy gdy płytka jest zbyt spiłowana i miękka i wtedy jak naklejasz tipsa to się ugina.

Gość

  • Gość
podlużne pęknięcia tipsa
« Odpowiedź #69 dnia: 2006-08-23, 11:46:14 »
hej kobietki.. Wczoraj uzupelniałam klientce paznokcie żelowe i się zdziwiłam bo na 4 paznokciach na wolnym brzegu tipsa miala podłuzne peknięcia i calkowicie nie wiem od czego to może być A klientka maluje zawsze lakierami paznokcie że tego nie widać - ale zastanawia mnie z jakiej przyczyny tak się stalo... Miałyście może kiedyś taki problem

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #70 dnia: 2006-08-23, 15:30:07 »
przyczyną takich pęknieć moze być gilotyna tez tak miałam i po zakupieniu nowej już tego nie ma poprostu ostrze sie stępiło.

Offline Ewucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 48
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #71 dnia: 2006-08-23, 16:13:47 »
Ja również miałam podobny problem, okazało się, że miałam złe tipsy były za sztywne, teraz kupiłam sobie tipsy activ i już się nic nie dzieje.

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #72 dnia: 2006-08-23, 16:15:43 »
a.. może być też jako przyczyna że za cieńki tips bo przy wypilowaniu granicy plytki z tipsem też zawsze spilowuje wolny brzeg troszkę

Offline Ewucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 48
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #73 dnia: 2006-08-23, 16:24:09 »
Ja też zawsze piłuję wolny brzeg i nic się nie dzieje. Może dotknęłaś tipsa primerem, albo założyłaś za małego tipsa, to też może być przyczyną pęknięć tipsa.

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #74 dnia: 2006-08-23, 17:04:42 »
nio sprawdzę jeszcze i upewnie się co robie żle .. może prawie za mały może tips i za bardzo go splaszczylam.. zobacze jeszcze --- nio bo jednak praktyka czyni mistrza ...