Autor Wątek: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?  (Przeczytany 44309 razy)

Offline KarlaAfro

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« dnia: 2010-03-01, 15:26:51 »
Hej dziewczyny, planuję otarcie salonu kosmetycznego. Proszę Was abyście poleciły mi jak sprzęt kupić, na co zwrócić uwagę podczas wyboru i zakupu!
Z jakiej firmy mikrodermabrazję, ultradźwięki, peeling kawitacyjny, darsonval, lampę - lupę, frezarkę, fotele kosmetyczne, fotel do masażu, co jeszcze warto kupić na dobry start? Czy warto kupić mezoterapię bezigłową.
Jaka marka kosmetyków jest godna polecenia wedug Was?
Piszcie proszę nawet te najdrobniejsze rady.
Gdyż do środy muszę podjąć decyzję konkretnie o wyborze sprzętu itp.
Pozdrawiam

Offline Alexandra1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-03-03, 14:05:08 »
Witam,
Niedawno samo stawałam przed podobnym problemem. Od listopada 2009 prowadzę własny salon.Oprócz podstawowego sprzętu jak fotel kosmetyczny, lampa, zdecydowała się na urządzenie IPL do do depilacji laserowej oraz skutecznych zabiegów na twarz: usuwanie zmarszczek- fotoodmładzanie,laserowe zamykanie naczynek/usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień, leczenie trądziku. Dziś mam sporo klientek. Na Allegro znalazłam firmę Med-Estetica. Początkowo wynajmowałam od nich sprzęt. Dziś myślę o zakupie swojego.
Tyle mojej rady.

Pozdrawiam,



Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-03-24, 16:17:31 »
Witam,
Niedawno samo stawałam przed podobnym problemem. Od listopada 2009 prowadzę własny salon.Oprócz podstawowego sprzętu jak fotel kosmetyczny, lampa, zdecydowała się na urządzenie IPL do do depilacji laserowej oraz skutecznych zabiegów na twarz: usuwanie zmarszczek- fotoodmładzanie,laserowe zamykanie naczynek/usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień, leczenie trądziku. Dziś mam sporo klientek. Na Allegro znalazłam firmę Med-Estetica. Początkowo wynajmowałam od nich sprzęt. Dziś myślę o zakupie swojego.
Tyle mojej rady.

Pozdrawiam,

Jak juz zakupisz ten sprzecik to daj znac jak sie spisuje.
Ja kupilam urzadzenie 4 w 1 w firmie Active we Wroclawiu.Maszyna zawiera mikrodermabrazje diamentowa,peeling kawitacyjny,glowice cieplo-zimno i mezoterapie beziglowa.Jestem zadowolona  :-D



Offline mirela

  • mgr administracji, technik uslug kosmetycznych
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-04-04, 01:12:05 »
witam, bede otwierala gabinet kosmetyczny i potrzebuje rady odnosnie sprzetu, interesowalby mnie taki sprzet, jak mikrodermabrazja korundowa badz diamentowa - jeszcze nie zdecydowalam, ktora kupic, mezoterapia beziglowa i fale radiowe. Znalazlam nasza polska firme, ktora sprzedaje ten sprzet, jest to firma hebe z wroclawia, prosze osoby, ktore posiadaja ich sprzet o odpowiedz jak sie sprawuje ten sprzet w gabinecie, czy sa efekty?  Jeszcze chcialam zapytac o sprzet do usuwania owlosienia i zamykania naczynek, co sadzicie o firmie BIOMAK i epilatorze Blend EP200, kosztuje 1799,-czy ktoras z Was pracuje na tym sprzecie?, bardzo prosze o porade

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-04-05, 20:45:45 »
Mam Mikrodermabrazję 4 w 1 i inne sprzęty i jestem bardzo zadowolona.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline mirela

  • mgr administracji, technik uslug kosmetycznych
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-04-05, 22:36:40 »
ale z jakiej firmy masz ten sprzet, z ktorego jestes zadowolona?

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-04-05, 23:38:22 »
ja mam dwa gabineciki do zabiegów w salonie, i dwa kombajny 13 w 1  z ACTVE (nim więcej tym lepiej ale czasami to różnie bywa) są bardzo zgrabne i używamy ich w pełni najczęściej ultradżwięki, microdermabrazje diame. lampa lupa, wapozon, d'arsonwal.Mam je 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline mirela

  • mgr administracji, technik uslug kosmetycznych
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-04-06, 00:36:28 »
dziekuje, a powiedz mi jeszcze co z koncowkami do mikroderm, diamentowej, macie autoklaw?, nie orientujesz sie czy bedzie taki wymog sanepidu, ze gabinety beda musialy posiadac autoklawy....?

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-04-06, 00:53:18 »
lada dzień będzie u nas sanepid "zapowiedział się listownie" i zapytam co na to.Ja mam myjkę ultradżwiękową ale przed włożeniem do niej mamy taką osobną szczoteczkę "do zębów" i najpierw spryskujemy ANIOSYNE i troszkę szorujemy, a potem do myjki.Zawsze to starczało. zobaczymy.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-04-06, 09:50:44 »
ale z jakiej firmy masz ten sprzet, z ktorego jestes zadowolona?

Biomak. Zapomniałam dopisać, heh. :smiech3:
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Banellina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-04-06, 23:02:18 »
witam, bede otwierala gabinet kosmetyczny i potrzebuje rady odnosnie sprzetu, interesowalby mnie taki sprzet, jak mikrodermabrazja korundowa badz diamentowa - jeszcze nie zdecydowalam, ktora kupic, mezoterapia beziglowa i fale radiowe. Znalazlam nasza polska firme, ktora sprzedaje ten sprzet, jest to firma hebe z wroclawia, prosze osoby, ktore posiadaja ich sprzet o odpowiedz jak sie sprawuje ten sprzet w gabinecie, czy sa efekty?  Jeszcze chcialam zapytac o sprzet do usuwania owlosienia i zamykania naczynek, co sadzicie o firmie BIOMAK i epilatorze Blend EP200, kosztuje 1799,-czy ktoras z Was pracuje na tym sprzecie?, bardzo prosze o porade

U mnie bardzo dobrze sprawdza się Biolena. Porównywalna z Biomakiem.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-04-07, 09:50:29 »
Pierwszo słyszę o takiej marce.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline ewelinamroz

  • kosmetoloszka :-)
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-04-07, 10:03:55 »
Witam, Ja tez nie slyszalam o firmie BIOLENA - w internecie znalazlam ich strone ale ma tylko jedna plansze zadne lacza nie dzialaja.. Mam w gabinecie kombajn o ktorym wspominala Anna-Sara 13w1 active, ogolnie jest w porzadku, ma bardziej nowoczesny wyglad niz np kombajny Biomaka, ogolnie sluzy mi ale mam problem z opadajaca lampa lupa, mocowanie jest jakies felerne i przy oczyszczaniu mam problem z tym zeby lampa nie opadala na buzke klientki.. teraz juz wolalabym dolozyc troche kasy i kupic kombajn giovanni ktory active tez sprzedaje.. Poza tym mam mikro 4w1 o ktorej juz byl inny watek i jestem z niej jak narazie zadowolona.. Jesli chodzi o mezoterapie beziglowa.. hmm u mnie te zabiegi nie ciesza sie powodzeniem.. pewnie ze wzgledu na cene, chociaz porownujac z innymi gabinetami robie ja prawie za darmo :O
pozdrawiam Ewelina
mgr kosmetolog

Offline mirela

  • mgr administracji, technik uslug kosmetycznych
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-04-07, 19:50:45 »
a nawiazujac do mezoterapii beziglowej, jak oceniasz efekt tych zabiegow na buzkach klientech?, na jakich kosmetykach pracujesz? i jakiej firmy masz mezoterapie? slyszalas cos o sprzecie firmy hebe, i ich sprzecie?, pozdr serdecznie

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu? Jaka marka?
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-04-08, 00:49:07 »
ja mam HEBE mazoterapie bez igłową, niczym się nieróżni od Clarena (no ceną może-tańsza)bardzo łatwa w obsłudze super wygląd robi wrażenie i najważniejsze są efekty i ja i klientki zadowolone.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl