Autor Wątek: paznokietki na ślub  (Przeczytany 67712 razy)

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-09-12, 12:18:18 »
Ja tez mam problem niedlugo biore slub cywilny.Chce zorbic cos orginalnego ale chba moja wena mnie zostawila, robilam juz trosze slubnych zdobien ale jak dla mnie sa za spokojne :(  mysle ze moze cos z ozdoba akrylowa 3d np golabek ale narazie ten golabek to jak gapa mi wychodi;( moze cos mi doradzice proszeeeee...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-09-13, 09:39:53 »
Oczywiście, ze uruchomimy wyobraznie.....ale może podaj wiecej szczegółow
-jaka suknia( styl, kolor,  dekold)
-jaki bukiet
-jakie dodatki
-jaka fryzura

I już myślimy :wink:  :D
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-09-13, 13:31:10 »
no wiec chce miec na jednym paznokciu 2 golabki jednego juz zrobilam:) Moja suknia jest dluga sklada sie z gorsetu i spodnicu gorset jest polokragly spodnica ma kwiata ktorego srodek wykonczony jest perlami od kwiata odchodza 3 sznury perel kolor sukni to ciemny przybrudzony roz a jej dol jest bialy bolerko rowniez biale.Bukiet bedzie z kalii ciemno rozowy beda od niego puszczone dlugie zielone trawy wszystko wykonczone biela i perlami no  mam nadzieje ze w miare wyjasnilam:)hihi

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-09-13, 13:32:27 »
no i o to chodzi ze nie wiem co z pozostalymi paznokciam;(

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-09-19, 21:13:32 »
Cytat: "Obsługa forum"
Ostatnio jako zdobienie ślubne, zatopiłam Pani białą koronkę. Do tego perłowe koraliki i efekcik bombowy.


a ja poszukuje koronki białej która własnie pod żelem nie zrobi sie przeźroczysta.Pomożecie?

Gość

  • Gość
ślubne zdobienie
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-02-21, 18:22:04 »
Może jakieś nowe propozycje ślubnych paznokietków? na żelach najlepiej.... Pozdrawiam :D

rz_gocha

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-04-28, 21:13:33 »
Na żelach zrobiłabym biełe akrylowe kwiatki i jakieś drobne elementy brokatu jasnego, może też coś białą farbką zaakcentować..

Offline gosialek

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 116
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-06-04, 15:53:46 »
Cytat: "Anan7"
Cytat: "Obsługa forum"
Ostatnio jako zdobienie ślubne, zatopiłam Pani białą koronkę. Do tego perłowe koraliki i efekcik bombowy.


a ja poszukuje koronki białej która własnie pod żelem nie zrobi sie przeźroczysta.Pomożecie?


Ja mam ten sam problem. Koronka po zatopieniu w akrylu robi się przezroczysta. Chyba trafiłam na jakąś złą jakość  :(

kurczaczek

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-07-29, 14:36:11 »
Pomóżcie - za 2 tyg. mam zrobić przyszłej bratowej manicure na ślub. I tak: suknia w kolorze ecru, do tego bukiet w kolorze herbacianym (tak jej "kwiaciarka" doradziła), a biżuteria prawdopodobnie perełki jakieś (ja zaproponowałabym złoto...)... Dodam, że to ma być malowanie na naturalnej płytce... Myślałam, żeby zrobić french i do tego jakieś cyrkonie pod kolor, ale może macie jakieś ciekawsze pomysły?

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-07-30, 20:11:18 »
hm... albo zwykły frencz albo z jakimś motywem złotym np różyczką-naklejanką,kwiatuszkiem-malowanym i mógłby być np biało-złoty albo cyrkonie, tylko tak dyskretnie na 2 paznokciach kciuku i paluszku na obrączkę  :lol:   :D
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline moskwa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-09-28, 17:39:29 »
Myślę,że jedynym dobrym wyjściem jest odpytanie o te szczegóły ,które opisała Elena i na tej podstawie zdobienie ma "grać" ze ślubną kreacją. Ja tak robię :D  i jeśli koniecznie french,to chociaż na serdecznych coś,co doda odświętności ślubnym pazurkom. :twisted:

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: paznokietki na ślub
« Odpowiedź #26 dnia: 2012-07-04, 13:56:24 »
Dla mnie French najlepiej pasuje na ślub. Wygląda ładnie i estety zarówna na tipsach jak i naturalnych. Bez względu na długość paznokcia.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline alicat

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: paznokietki na ślub
« Odpowiedź #27 dnia: 2012-09-04, 11:03:09 »
Zawsze podobały mi się takie zdjęcia obrączki na wypielęgnowanej dłoni z subtelnym frenchem:)
Najpiękniejsza sala weselna

Offline wareare

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: paznokietki na ślub
« Odpowiedź #28 dnia: 2012-09-11, 15:09:27 »
Marzę o pięknych paznokciach na ślub. Jednak nie wiem czy znajdę odpowiednią kosmetyczkę. Ile razy robiłam paznokcie tyle razy się zapowietrzały i odpadały po 2 dniach albo miałam je przez tydzień i były istnym koszmarkiem! nie wiem czy trafiam na złe osoby, czy to z moją płytką jest coś nie tak

Offline ankaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: paznokietki na ślub
« Odpowiedź #29 dnia: 2012-09-11, 22:23:14 »
pewnie jedno i drugie:(

bardzo ważne jest przygotowanie płytki jak się to zrobi prawidłowo pazurki powinny się trzymać kilka tygodni

są osoby którym się nie trzymają bo np są chore czy zażywają leki bądź mają tłustą płytkę