Autor Wątek: Praktyka  (Przeczytany 72671 razy)

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #240 dnia: 2010-09-22, 10:01:46 »
no to troszkę mi ulżyło :) Mam nadzieje że jakoś się dogadam :)

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #241 dnia: 2010-09-22, 13:09:37 »
U nas osoby które miały swoje gabinety również nie musiały odbywać stażu było tak samo jak pisze kasiasecret.

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #242 dnia: 2013-05-01, 00:28:21 »
Od której klasy/ semestru szukałyście praktyk?

Offline leahh

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #243 dnia: 2013-05-02, 11:33:59 »
Od której klasy/ semestru szukałyście praktyk?

Hej, ja jestem teraz na 1.semestrze i z tego co wiem, trzeba zrobić pierwszą część praktyk do końca II semestru, w momencie zdawania pierwszej kwalifikacji na zabiegi na twarz, szyję i dekolt.

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #244 dnia: 2013-05-02, 18:08:24 »
Hej, ja jestem teraz na 1.semestrze i z tego co wiem, trzeba zrobić pierwszą część praktyk do końca II semestru, w momencie zdawania pierwszej kwalifikacji na zabiegi na twarz, szyję i dekolt.

Dziękuję za odpowiedź   :wink: Tzn. można próbować składać od 1 klasy, 1 semestru od września do gabinetów podania o praktyki? Bo się właśnie zastanawiałam czy ktokolwiek by mnie przyjął od Września, skoro nic nie umiem jeszcze... Chyba będę musiała iść na zaoczne, bo w Bydgoszczy nie mogę znaleźć dziennych więc, nawet byłoby mi to na rękę  :wink:

A co do szkoły... w drugiej klasie zaczynają się zabiegi na ciało, paznokcie itd? (To zależy od szkoły, czy ministerstwo edukacji daje wszędzie taki sam wykaz, czego nauczyć i w jakiej kolejności?- że tak powiem   :wink:)

Offline leahh

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #245 dnia: 2013-05-02, 20:19:29 »
Dziękuję za odpowiedź   :wink: Tzn. można próbować składać od 1 klasy, 1 semestru od września do gabinetów podania o praktyki? Bo się właśnie zastanawiałam czy ktokolwiek by mnie przyjął od Września, skoro nic nie umiem jeszcze... Chyba będę musiała iść na zaoczne, bo w Bydgoszczy nie mogę znaleźć dziennych więc, nawet byłoby mi to na rękę  :wink:

A co do szkoły... w drugiej klasie zaczynają się zabiegi na ciało, paznokcie itd? (To zależy od szkoły, czy ministerstwo edukacji daje wszędzie taki sam wykaz, czego nauczyć i w jakiej kolejności?- że tak powiem   :wink:)

Wiesz, nie sądzę, żeby jakiś gabinet chciał przyjąć kogoś, kto nic nie umie. Ja po 1.semestrze nie chciałabym jeszcze odbywać praktyk, ale to tylko moja opinia :) Ja raczej operuję terminami I-IV semestr, bo częśto nabory są i na jesieni i na wiosnę. Teraz po reformie to jest tak podzielone, że w I i II semestrze są zabiegi na twarz, szyję i dekolt (tzn Kwalifikacja 1), po tych dwóch semestrach zdajesz pierwszą część egzaminu zawodowego, który właśnie uprawnia Cię do zabiegów na twarz, szyję i dekolt, a w semestrze III i IV zabiegi dłoni, stóp i ciała i po tych dwóch semestrach zdajesz egzamin z Kwalifikacji II, która uprawnia Cię do w/w zabiegów. Obie kwalifikacje dają Ci tytuł technika usług kosmetycznych.

Ja także uczęszczam do zaocznego studium, bo prócz tego studiuję :)

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #246 dnia: 2013-05-02, 23:52:44 »
Wiesz, nie sądzę, żeby jakiś gabinet chciał przyjąć kogoś, kto nic nie umie. Ja po 1.semestrze nie chciałabym jeszcze odbywać praktyk, ale to tylko moja opinia :) Ja raczej operuję terminami I-IV semestr, bo częśto nabory są i na jesieni i na wiosnę. Teraz po reformie to jest tak podzielone, że w I i II semestrze są zabiegi na twarz, szyję i dekolt (tzn Kwalifikacja 1), po tych dwóch semestrach zdajesz pierwszą część egzaminu zawodowego, który właśnie uprawnia Cię do zabiegów na twarz, szyję i dekolt, a w semestrze III i IV zabiegi dłoni, stóp i ciała i po tych dwóch semestrach zdajesz egzamin z Kwalifikacji II, która uprawnia Cię do w/w zabiegów. Obie kwalifikacje dają Ci tytuł technika usług kosmetycznych.

Ja także uczęszczam do zaocznego studium, bo prócz tego studiuję :)

Dziekuję za odpowiedź. W takim razie szukać na razie nie będę (bo i pewnie bym nic nie znalazla :wink:), reszty dowiem się we wrzesniu.  :razz:

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #247 dnia: 2013-05-28, 22:53:00 »
Ja niestety potwierdzam, ze mam problem z praktykami:( Pytałam i nawet tam gdzie włascicielem jest osoba po studium, gdzie pracuja kosmetyczki chcą miec praktykantki na kosmetologii  8O  :frown:

Offline asiamach

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #248 dnia: 2013-06-06, 10:09:50 »
Wymagania niestety są coraz większe, a nie przekłada się to wcale na warunki praktyk i pracy. Niestety większości zależy tylko na pozyskaniu wyrobnika, a nie nauczeniu czegoś sensownego.
papieros elektroniczny - najlepszy wynalazek dla palacza

Offline Gemi83

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #249 dnia: 2019-06-22, 23:10:18 »
ja miałam w wakacje po pierszym roku 3 tygodnie  :)

Hehe podobnie :))
Nie pozycjonujemy się!

Offline Gemi83

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #250 dnia: 2019-06-22, 23:12:46 »
Mozesz wziasc dziewczyne na praktyki bez obaw :wink:

heh
Nie pozycjonujemy się!

Offline polag

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #251 dnia: 2019-07-30, 14:27:33 »
Najlepiej robić na taką umowę, żeby była umowa, ale podatków najmniej płacić. A bezpłatny staż to wyzysk rodem komarhu :P

Offline Gertanskan66

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #252 dnia: 2021-02-19, 14:07:09 »
Ile wy miałyście praktyki, bo ja 4 lata?

Offline Bamanaja22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #253 dnia: 2021-02-26, 12:07:49 »
Lubicie w praktyce ćwiczyć czynności kosmetyczne?

Offline Postaronx22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Praktyka
« Odpowiedź #254 dnia: 2021-03-01, 12:26:52 »
Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli chcecie się dowiedzieć jakie są najlepsze gry hazardowe, to warto wejść na https://twojtyp.pl/gry/najlepsze-gry-hazardowe.html .