Autor Wątek: Wspomaganie skóry od środka  (Przeczytany 2626 razy)

Offline hill_3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Wspomaganie skóry od środka
« dnia: 2013-01-29, 12:37:13 »
Witajcie

chciałabym poruszyć inny temat - czyli to jak jeść, żeby nasza skóra miała się dobrze. Bo wiadomo, że od zewnątrz trzeba o siebie dbać, ale chyba dobra dieta to już zupełnie podstawa...

Ja jestem w stałym kontakcie z moją dermatolog, która ciągle podkreśla, że ważne są witaminy - A, E i D, ale też zdrowe tłuszcze, szczególnie te omega-3.
No i dlatego zaczęłam jeść te witaminy i tłuszcze w specjalnym oleju omega regen - tylko tam są i witaminy, i tłuszcze, więc wybór nie był trudny :P
Powiem Wam, że wydaje mi się, że to naprawdę działa. Nie muszę już używać aż tylu balsamów, żeby moja skóra jakoś wyglądała.
Co Wy o tym sądzicie? Nie ukrywam, że nie jestem specjalistką i chciałabym poznać zdanie szerszego grona kompetentnych osób.

Offline MAGDAPRUS

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Wspomaganie skóry od środka
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-10-27, 20:09:07 »
ja osobiscie polecam [nachalną reklamę]  !!!!
« Ostatnia zmiana: 2013-10-28, 08:11:19 wysłana przez Tomek »

Offline malusia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Wspomaganie skóry od środka
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-02-10, 15:17:33 »
Zawsze była zdania, że przede wszystkim działać trzeba od środka, ale jak? Mam okropnie suchą skórę i suche włosy, które często nadmiernie wypadają. Jaką dietę stosować, żeby organizm miał wszystko, co potrzebuje? Mam 51 lat, to pewnie też wymaga odpowiedniej diety...albo preparatów. Bo w kremy nie do końca wierzę.
Nie pozycjonujemy się

Offline florkaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Wspomaganie skóry od środka
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-01-13, 15:12:49 »
a co myslicie o oleju z wisiolka?