Autor Wątek: TIPSY - które wybrać?  (Przeczytany 112966 razy)

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-10-18, 12:22:49 »
WLasnie sie tego najbardziej obawiam ze na allegro chyba nie znakde odpowiednich tipsow... Noc coz... Poszukam we Wroclawiu jakiej hurtowni i moze tam cos kupie... :roll: Dzieki za pomoc :) Bede szuakal elastycznych :) Pozdrawiam. :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-11-11, 09:51:29 »
a czym sie roznia tipsy przedluzane na formie od tych na szablonie bo tego nie kumam 8O  :oops:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-11-11, 10:48:32 »
hehhehe talencja  :D przedluzamy paznokcie tipsem albo szablonem oto cala tajemnica :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-11-11, 18:03:24 »
na tipsie lub na szablonie(formie) ;)

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-11-14, 21:59:06 »
Na tipsie - przyklejasz plastik i na to akryl, na formie- podkladasz forme ktora pozniej sie zdejmuje i jest akryl bez plastiku. na tipsie masz juz gotowa wyprofilowana krzywa c, na formie trzeba ja uformowac samemu, na formie mozna uzyskac ladniejszy tunel

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-11-14, 22:11:27 »
Cytat: "Butterfly"
na tipsie masz juz gotowa wyprofilowana krzywa c,

nie jest to zupełnie prawda
naklejając tips masz już gotową podstawę,jednak formowanie krzywej nadal należy do ciebie :)
Po prostu praca z formą jest o tyle bardziej "odpowiedzialna",że sama budujesz konstrukcję pazurka-od początku,do końca.

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-11-25, 00:24:57 »
Cytat: "Aguś"
Bzium tipsy wlasnie powinny byc jak najbardziej elastyczne, wtedy latwiej je dobrze nakleic i nie pekają.


Jak najbardziej sie zgodzę, ze tipsy powinny być elastyczne ale nie, że jak najbardziej.. nie podważam tego co powiedziałąś, ale aguś możliwe ze nie miałas okazji zobaczyć jakie tipsy są serwowane na allegro :>

Czy wiecie, że plastik im gorszej jakości tym bardziej miekki (czyli niby bardziej elastyczny)  :) Zbyt giętki tips nie wzmacnia w żaden sposob paznokcia a jednie tworzy podstawkę na masę i pogrubia wolny brzeg..

Cięzko opisać jakie tipsy powinny być dokłądnie, bo poinny być akurat ;) Najlepiej zaopatrywać sie na poczatek w sprawdzone i polecane tipsy, i w miare doświadczenia mozna eksperymetować..

Niektóre tipsy np z Creative, które uważam za bardzo dobre, wcale nie są miekkie i giętkie, a wrecz przeciwnie... Ja najbardziej cenię tipsy, które sa giętkie i elastyczne przy kieszonce (aby łatwo sie dopasoywały) ale lubie jak sa możliwie twarde na końcach - tworzac stabilna i mocną postawę.
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Aguś

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-12-01, 11:45:16 »
Oczywiscie Aniu są i tipsy badziewne i sa miękkie i lamliwe lub znów tak twarde ze cięzko je nakleic hihih ale ja wolę te elastyczne co nie znaczy ze mniej stabilne jak np christrio, selena, elationy- bo wykonane z wysokiej jakości materialu.

Aguś

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-12-01, 11:54:02 »
Cytat: "Darianna"
Cytat: "Butterfly"
na tipsie masz juz gotowa wyprofilowana krzywa c,

nie jest to zupełnie prawda
naklejając tips masz już gotową podstawę,jednak formowanie krzywej nadal należy do ciebie :)
Po prostu praca z formą jest o tyle bardziej "odpowiedzialna",że sama budujesz konstrukcję pazurka-od początku,do końca.


Tak, Darianna ma rację. Tipsy maja wyprofilowana krzywą c jednak samo ich naklejenie nie warunkuje do konca prawidlowej budowy wykonczonego paznokcia.
Krzywa c  jest pojeciem odnoszacym się do caloksztaltu! paznokci dlatego oznacza i:
-krzywa c (wolnego brzegu)- zagięcie wolnego brzegu w luk lub tunel
(czesto wlasnie okreslana tunelem- paznokcie kursowe-wiadomo zdecydowanie dluzsze- powinny byc zagiete w tunel dlatego przyjęto to okreslenie zamiast krzywa c wolnego brzegu odnoszace sie nie tylko do tunelu ale takze luku przy krótszych paznokciach)
-krzywa c (wygięcia) -jest to łuk biegnący od skórek aż do końca paznokcia. Jego najwyższy punkt to okolica stresu.

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-12-01, 15:37:52 »
Polecam tipsy firmy Nail Care System Randezvous. Mają w ofercie tipsy standardowe, frenchowe, bezbarwne... Opakowanie 250 sztuk kosztuje 55zł, a 100 szt 30zł. Zamówienia można składać w ich sklepie internetowym, podaje adres: http://www.nail-boutique.pl Koszt wysyłki tylko 8zł. Natej stronie znajdziecie pełną ofertę tej firmy. Pozdrawiam

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-12-05, 15:08:09 »
Stylistka z calym szacunkiem .....ale akurat w tym to nie sa najlepsi...... mowimy tu o tipsach naprawde wysokiej klasy....powiem tak -jesli zobaczycie OPI nie trzeba nawet ich zachwalac.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-12-08, 10:10:02 »
O tak Elenka ma racje OPI są świetne,perspective(są to tipsy z kieszonką malutką świetnie się opracowują )-natural.Structure ja mam natural i white są to tipsy bez kieszonki z głęboką linią uśmiechu super!!!!!!!!!!!!!! :D

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-12-09, 14:39:32 »
A gdzie można kupić tipsy OPI  ???? Czy są drogie???

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-12-12, 11:02:23 »
Dziewczyn y a activ oplaca sie kupic??? Bo u nas w hurtowni jest teraz  promocja i sie zastanawiam.... Pracowala ktoras na nich?? Pozdrowki :)

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-12-14, 08:19:56 »
Co do tipsów OPI podam stronke www.nailbar.pl tu można poogladać ale raczej nic sie nie zamówi bo pełnej numeracji nie ma (nie dopracowana ta ich strona)lub można zadzwonić (061)653-48-15,życze udanych zakupów.