Autor Wątek: Video tutorial - french manicure hybrydowy Gelosophy by Astonishing Nails  (Przeczytany 11863 razy)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Witam i zapraszam do obejrzenia filmu,przedtawiającego sbs wykonania manicure hybrydowego french na produktach Gelosophy.
Mam nadzieje,ze instrukcja ta pomoże Wam w rozwiązaniu problemów z aplikacją lakierów hybrydowych techniką french :)

:link:

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Dziękujemy na pewno się przyda. Ale jedno pytanie od laika  ;D czym nasączony jest płatek, którym po zmatowieniu płytki przeciera płytkę ta babeczka?
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Płatek nasączony jest odtłuszczaczem Blue Scrub Astonishing :)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
ale jak ona paprze ten french 8O  masakra...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
czym nasączony jest płatek, którym po zmatowieniu płytki przeciera płytkę ta babeczka?

Ta babeczka to Darianna jak dobrze poznaję dłonie :P


ale jak ona paprze ten french 8O  masakra...

gdzie się paprze?  :nono: pięknie się maluje  : dance :
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Ja tez nie widzę żeby tam coś było "spaprane"/
Ładny french :-D

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Daria, a pędzęlek do korygowania kształtu frencha normalnie w cleanerze moczysz czy w tym odłuszczaczu co przemywasz płytkę po zmatowieniu?
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
o sposób malowania frencha mi chodziło,nie o efekt końcowy:) po prostu nie podoba mi się sposób malowania białym kolorkiem i tyle-ale to tylko moje zdanie.

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Justa,chętnie obejrzę Twój sposób ;)  aczkolwiek w przypadku hybryd  to chyba nie ma znaczenia czy  nakładasz biały od lewej do prawej,od prawej do lewej,z góry na dół czy odwrotnie ,ważny jest efekt końcowy(zapomniałam jednak,ze Ty uważasz,ze hybrydy są do bani bo nie da sie zalać wolnego brzegu ;) ),wiec chyba nie miałas sie czego czepić,to sie uczepiłaś :)

Ręce naleza nie do mnie,tylko do Kasi Gwóźdź ,która pracuje jako szkoleniowiec w All4Nails ale to właściwie tak,jakbym robiła to ja,bo to moja prawa rączka :)

Aniu,pędzel jest tylko wytarty w suchy wacik,jednak jesli uznasz,ze Ci się za bardzo pobrudził,to mozesz przemyć go czy nawet zamoczyć w cleaner'ze :) bylebyś nie przesuszyła zbytnio włosia pędzla,bo wtedy się "rozdziawi".
« Ostatnia zmiana: 2011-07-06, 20:31:55 wysłana przez Darianna »

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Darianna nie masz powodu by się złościc,bo uważam ,że forum jest po to,by móc wyrazić swoje zdanie:)więc wyraziłam...nie chodzi tu o to,by kogoś urazić,lecz wyrazić swoją opinię,bo jeśli coś mi się nie podoba(a gusta są różne)to to piszę,nie będę fałszywa i nie napiszę,że to ładne,ponieważ mnie się nie podoba:)ale szanuję to jak inni to robią...więc nie ma powodu do złości,to tylko moje zdanie,jeśli Cię uraziłam to przepraszam,jednak nie miałam tego w zamiarze :nono:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Rozumiem,ze jesteś tak szczera,ze jesli nie podoba Ci sie fryzura koleżanki to jej to mówisz w równie miły sposób? Moim zdaniem była to uwaga w mało eleganckim tonie,do tego nie uwazam,zeby była adekwatna do tego,co dzieje sie na filmie,ale ok,przyjmuje przeprosiny :)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
dziękuję :wink:

Offline fnowak77

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
bardzo dobry pomysł video kurs dają obecnie dużo możliwośći. Wielu ludzi to wzrokowce i wolą oglądać filmy
Lakiery hybrydowe u  nas
Lakierowanie wypróbuj do swoich paznokci.