Autor Wątek: Targi Kosmetyczne Olimpia Beauty - Londyn 20-21 Wrzesień  (Przeczytany 5783 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Wybiera się może, ktoś z zagraniczników na te targi? Wiem, że przynajmaniej jedna osoba tak i w razie co zrobi nam relację tak przynajmniej obiecała. ;)
Link do strony targów: http://www.olympiabeauty.co.uk/

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Odp: Targi Kosmetyczne Olimpia Beauty - Londyn 20-21 Wrzesień
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-09-17, 10:02:58 »
Hej!
Tak Mako, jak juz Ci wspominalam wybieram sie w niedziele na targi... Jestem bardzo ciekawa, wczoraj otrzymalam darmowa wejsciowke. Z 250 firm znam ok 15 :) hehe ale zalezy mi na poznaniu angielskiego rynku... No i oczywiscie Nailympics pewnie sa warte obejrzenia, wczoraj czytalam w "Paznokciach",ze Polka w nich startuje...
Trzeba bedzie naladowac aparat i.... oczywiscie postaram sie jak najlepiej zdac relacje dla forumowiczow.
A jezeli ktos sie wybiera...prosze o info na priva :)

Dodano: 2009-09-21, 10:45:08
No wiec wczoraj odwiedzilam Londynskie Targi Olympia...
Hmmm no spodziewalam sie czegos bardziej....spektakularnego  :-|
Jakos tak nie wiem...wielkiego wrazenia na mnie nie zrobily ani same targi ani wystawcy... Oczywiscie mielam swoich faworytow :) ale o tym wraz z fotkami...



EzFlow... produkty oczywiscie super... Niestety nie udalo mi sie utrwalic na zdjeciu wykonanych kwiatuszkow...


Niestety naklejanki na pazurki nie sa moim faworytem... zdobienia na folii wiekszosc z nas wykonalaby na pazurkach klientki z zamknietymi oczami... Angielki i nepalki oczywiscie podjarane jak widac...


 :-D NSI piekne stoisko, mila obsluga... Oczywiscie pelen koszyk produktow...
Troszke mnie zawiodly prezenterki produktow... trzaskaly tylko frenchyki... no ale przygotowanie techniczne i odpowiedzi na pytania dociekliwych - wyczerpujace
No i najmilsza czesc wypadu...pracownice NSI zwrocily uwage na MOJE pazurki i pochwalily moja prace  :lol:







Dodano: 2009-09-21, 11:57:16
Na stiosku MAGNETIC stalam najdluzej... Prezentowane pazurki robily wrazenie!!! Jak rowniez piekne szpice prezenterki wykonujacej dziela na pazurkach klientek. To co potrafila wyczarowac farbkami akrylowymi to czysta magia!!! Z tego wszystkiego nie dosyc ze zakupilam zestaw startowy to rowniez zabralam katalog produktow...


Ah...no chyba nie musze zaznaczac,ze prezenterka nie byla obywatelka Wyspy hehehe



Kosmetyki OPI.








Dodano: 2009-09-21, 13:11:12
ENTITY... az sie chcialo wydac fortune... rewelacyjne produkty,piekne stoisko... jedynie nie zrobily na mnie wrazenia pazurki przedstawicielek...





« Ostatnia zmiana: 2009-09-21, 13:12:56 wysłana przez CaroAngel »