Autor Wątek: Strach przed pracą w gabinecie  (Przeczytany 3336 razy)

Gość

  • Gość
Strach przed pracą w gabinecie
« dnia: 2005-09-07, 21:58:36 »
Niedawno skończyłam Studium Kosmetyczne i mam zacząć staż (o czym zresztą już pisałam w temacie "Staż" ) i tak szczerze to boję się czy dam sobie radę. W kontaktach z klientkami nie jestem jeszcze zbyt "obyta" i zawsze dosyć mocno się stresuję, trzęsą mi się rece itd.  :?  Jak Wy,  doświadczone Kosmetyczki radziłyście sobie kiedyś z takim stresem? Doradźcie coś żebym nie wpadła w panikę przy klientkach. :oops:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: Strach przed pracą w gabinecie
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-09-08, 07:40:32 »
Glowa do gory, na pewno bedzie dobrze. Duzo zalezy od Twoich wspolpracownic i szefowej - to one maja byc Twoim przykladem i jezeli bedzie to dobry przyklad a Ty bedzie sz postepowac tak jak one to wszystko bedzie dobrze.
Pamietaj, patrz i ucz sie, studium na pewno nie dalo Ci umiejetnosci pracy z klientem.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Strach przed pracą w gabinecie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-08, 21:41:32 »
gwen nie boj sie  :lol: czesto klientka sie boi gabinetu :wink: szczegolnie te ktore przychodza pierwszy raz ,glowa do gory  :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Strach przed gabinetem
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-09, 02:10:25 »
Witam!Odwagi życzę,dużo zależy od współpracowników,jeśli trafisz w dobry zespół to super ,jeśli nie to nie masz czego żałować tylko uciekać,szkoda energi.Wiem z doświadczenia.Powodzenia!

Gość

  • Gość
Strach przed pracą w gabinecie
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-09, 10:16:26 »
Dzięki za słowa otuchy :D Mam nadzieję, że dam sobie radę, myślę że najgorsze będą pierwsze dni pracy a potem jakoś pójdzie...

Gość

  • Gość
Strach przed pracą w gabinecie
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-09-09, 19:44:34 »
Gwen ja też miałam z tym problemy na początku.Ale musisz myslec w ten sposób ze to klientka jest bardziej nieoswojona czy troszke sie boi co ją czeka.Dlatego my kosmetyczki musimy od pierwszegp kontaktu z klientem byc godne zaufania, stac sie "lekarzem dusz" :lol: Klientki przedewszystkim chca sobie odpocząc .Więc nawet jeśli zapomnisz cos,to szczery uśmiech, serdecznosc i przedewszytskim naturalnośc sprawia ze klient Ci zaufa, i polubi. :wink: I lepiej mniej mówic,niz cos tam dukac  :lol: to niech klientka sie wygada :P Powodzenia i pamietaj za parę tygodni poczujesz sie duzo pewniej ,to kwestia czasu.Aha ale niemozesz pozowlic bo klientka weszła Ci na głowe,bo są też takie :twisted: Musisz znac swoją wartosc.JESTES DOBRA !!!!! :wink:

Gość

  • Gość
Strach przed pracą w gabinecie
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-09-13, 23:29:48 »
Bedzie na pewno dobrze. Pamietaj o  usmiechu i wykorzystuj swoja wiedze. Nie mozesz sie bac bo nie dasz sobie rady i stracisz glowe. Trzymaj sie cieplutko  :happyjump: