Autor Wątek: Cera naczynkowa-wrażliwa  (Przeczytany 59261 razy)

Offline julenaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #75 dnia: 2014-12-09, 09:57:32 »
Moja mama ma problem z cerą naczyniową, wiem, że dosyć długo szukała całej serii pielęgnacyjnej, bo nie może używać nawet zwykłych toników do twarzy, musza być specjalistyczne. Teraz używa chyba tego:



Z tego, co wiem, to , jak na razie, jest zadowolona ;-)

Offline Nikol

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uwielbiam wszystko, co jest związane z modą!
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #76 dnia: 2014-12-17, 08:37:50 »
Ja stosuję krem na dzień/na noc z Bielendy do cery naczynkowej (KASZTAN) i zauważyłam widoczną poprawę. Skóra nie czerwieni się tak po wyjściu na mróz no a do tego skóra jest gładka jak nigdy dotąd. Fajna jest także cena: jakieś niecałe 19 zł ;)
Nie reklamujemy się na forum - Lejdi

Offline kubel.kasia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #77 dnia: 2017-04-20, 10:29:40 »
Moja cera jest naczynkowa oraz wrażliwa, więc ciężko zawsze mi było kupić odpowiedni płyn micelarny. Mimo że producent zapewniał, że kosmetyk jest delikatny to często kończyło się to podrażnieniem skóry. Jednak kiedyś skusiłam się i kupiłam płyn micelarny Bioderma i on okazał się strzałem w dziesiątkę! :) Cena dla niektórych może być za wysoka, jednak ja zamawiam w aptece Melissa i płacę ok. 45 zł za dwupak.

Offline livia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #78 dnia: 2017-06-13, 08:07:12 »
Dziewczyny czy któraś z Was stosowała może kosmetyki do cery z trądzikiem rózowatym od Acnerose? Tyle już o nich czytałam na blogach ale chciałam się dowiedzieć czy miałyscie moze z nimi do czynienia  z autopsji. Z góry dziekuję za odpowiedzi :)

Offline talima

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #79 dnia: 2017-06-14, 13:37:07 »
Mam aktualnie ich płyn do twarzy oraz pastę na noc. I z obu jestem zadowolona chociaż jestem zdania, ze  płyn mógłby być jednak trochę tańszy bo nie jest tak wydajny jak pasta, która starcza mi na naprawdę długo :) Pasta jest super. NIe podrażnia, nie zapycha i jednocześnie rzeczywiście redukuje zaczerwieinienie. Twarz jest o wiele bardziej uspokojona. Zdecydowanie poprawił stan mojej skóry.

Offline livia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #80 dnia: 2017-06-14, 13:43:44 »
A stosowałaś krem na dzień?

Offline talima

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #81 dnia: 2017-06-16, 14:28:01 »
Jeszcze nie, ogolnie przymierzam się do kupna, bo ma go moja koleżanka oraz jest z niego również zadowolona (nie podoba mi się tylko fakt,ze nie ma filtra ale w sumie to jak bedzie dobrze się wchłaniał to niby można na niego nałożyc dodatkową warstwę kremu z filtrem - który stosuje od jakiegoś czasu kilka razy dziennie bo moja skóra kiepsko reaguje na słońce).

Offline Asiasayadi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #82 dnia: 2019-08-23, 09:49:18 »
Witam serdecznie
Jestem studentka III roku kosmetologii. Zajmuje się pisaniem badawczej pracy dyplomowej. Mam do przeprowadzenia ankietę dotycząca efektywności zabiegów przeznaczonych dla cery naczyniowej w opinii klienta który korzystał z takich zabiegów. Chciałabym udostępnić u was moja ankietę. Moze znajdzie się jakaś dobra dusza która zechce mi pomoc. Szukam w każdym możliwym miejscu bo zostało mi juz naprawdę nie wiele cZasu.
Proszę o odpowiedz czy chcielibyście mi pomoc
Pozdrawiam
Asia
Odezwijcie się a podeśle ankiete

Offline Chauca24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Cera naczynkowa-wrażliwa
« Odpowiedź #83 dnia: 2020-05-25, 15:20:42 »
czerwona glinka nie jest dobra na naczynka? maseczka z glinki sypkiej + olejek pomagał kuzynce