Autor Wątek: Początki permanentnego  (Przeczytany 11726 razy)

Offline LenaW

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Początki permanentnego
« dnia: 2016-04-13, 22:21:26 »
Zastanawiam się nad nauką wykonywania takiego makijażu. Myślę o zapisaniu się na szkolenie z makijażu permanentnego w Mimari. Szkolenie trzydniowe, prowadzone przez wykwalifikowanego  instruktora z wrocławskiej szkoły kosmetologicznej, dzięki czemu otrzymam wpis do MEN. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Zabiegi wykonywane są na modelkach, a nie tylko na syntetycznych skórach. Proszę podpowiedzcie mi, jak zaczynałyście? Czy takie szkolenie wystarczy?

Offline marzenka398

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Początki permanentnego
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-04-13, 22:49:08 »
Również zaczynałam od takiego szkolenia. Trudno mi powiedzieć, czy takie szkolenie wystarczy. Ludzie są różni. Jedni szybciej przyswajają wiedzę inni wolniej. Jedni są bardziej zdolni inni z kolei nieco mniej. Być może było to takie trochę niekulturalne z mojej strony, ale taka jest prawa. Tak było jest i będzie. Zapisuj się na to szkolenie koniecznie!

Offline madzia3109

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Początki permanentnego
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-04-14, 11:40:30 »
Szkolenie na pewno się przyda. Za to najważniejsze, będzie ćwiczenie na klientkach. Możesz zrobić np. tydzień za darmo aby móc się szkolić. Poza tym wpis do MEN to też fajna sprawa

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Początki permanentnego
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-04-19, 20:56:21 »
szkolenie szkoleniem ale najważniejsza jest później praktyka - musisz dużo cwiczyć :)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline misia12

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Początki permanentnego
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-04-20, 13:19:33 »
Witam szkolenie i to nie jedno na klientach za dużo nie poćwiczysz gdyż jak zrobisz jeden źle to masz po nich
Nie pozycjonujemy się!

Offline LenaW

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Początki permanentnego
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-05-18, 21:31:00 »
Witam szkolenie i to nie jedno na klientach za dużo nie poćwiczysz gdyż jak zrobisz jeden źle to masz po nich

Zgadzam się, nie mogłabym ćwiczyć na klientach bo tak jak to dobrze ujęłaś przy błędnym wykonaniu makijażu straciłabym ją, parę jej koleżanek jak i zyskała złą opinię. Mimo to postanowiłam spróbować i pójść na to szkolenie. Jak mi się spodoba to wówczas będę się dalej dokształcać. Mam również gwarancję, że jak już nie będę się obawiać popełnienia błędu za modelki posłużą mi moje siostry, które jakby co potrafią wybaczać.

Offline Jakska22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Początki permanentnego
« Odpowiedź #6 dnia: 2021-02-23, 14:42:40 »
Początki są zawsze najcięższe.

Offline BogumilaC9

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Początki permanentnego
« Odpowiedź #7 dnia: 2023-09-12, 07:37:59 »
W trakcie pierwszej sesji, specjalista wykonuje próbny makijaż, który klientka może ocenić i dostosować do swoich preferencji. Dopiero po zaakceptowaniu efektu przystępuje się do trwałego makijażu, który może obejmować brwi, usta lub oczy, zależnie od potrzeb.