Autor Wątek: metody przedłużania paznokci  (Przeczytany 11546 razy)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« dnia: 2006-05-07, 14:17:01 »
:P  WITAM!!!
jestem calkiem nowa na forum i do konca jeszcze sie z nim calkiem nie zapoznalam :cry: bo mam maturke i niestety cierpie na brak czasu :oops:
od jakiegos czasu sama probuje robis sobie paznokietki metoda zelowa i chcialam sie dowiedziec co konkretnie najlepiej zakupic??czy zelki firmy ESn sa ok???z tego co slyszalam lepsze sa 1-fazowe;) problem w tym ze nie moge sie w tym wszystkim teraz polapac i nie wiem co konkretnie jest potrzebne :?
przesylam link ze stronka sklepu internetowego w ktorym chcialam zakupic potrzebne mi rzeczy:
http://kosmetikon.pl/cgibin/shop?show=GE0ESDMG&sort=id&sid=5e90e3ff
mam nadzieje ze mi pomozecie!!!bo jestem samoukiem ktory nie ma teraz ani czasu ani kaski zeby sie na kursik zapisac!!! :(  pozdrawiam i licze na pomoc!!! :lol:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-07, 19:27:07 »
Cytat: "pAuLiNkAaaa18"
hmm... myslalam ze tu moge liczyc na cyjas pomoc... chyba jednak nie...;(

Po pierwsze Paulinko,to nie każdy (zwłąszcza w piękną,słoneczną niedzielę),siedzi cały dzień na forum,więc trzeba być troszkę bardziej cierpliwym.
Cytat: "pAuLiNkAaaa18"
problem w tym ze nie moge sie w tym wszystkim teraz polapac i nie wiem co konkretnie jest potrzebne

No niestety,ale we wszystkim połapiesz się na pewno,jesli zrobisz sobie szkolonko.Nie zajmuje ono duzo czasu,bo raptem 3 dni,a i koszt nie jest jakiś hiper-mega-powalający ;) np.u nas kosztuje 500zł.
Zakładając,ze kupisz masę niepotrzebnych rzeczy i do tego drugie tyle stracisz na nieudanych eksperymentach,bo nie masz o tym zielonego pojęcia,to proponuję zaoszczędzić pieniążki i wydać je na dobre szkolenie :)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-07, 19:44:57 »
juz nieraz robilam zelki...wiec "zielone" pojecie o tym mam :) i juz wydalam kase na produkty z nizszej polki zeby sobie pocwiczyc :lol:  wiec teraz chcialam siegnac po cos lepszego bo te preparaty ktore mialam byly kiepskie i kompletnie sie nie trzymaly plytki paznokcia! wiec wykorzystujac cale pudelko zelu troszke juz wiem... tylko problem u mnie z nazwami...niestety....nigdy nie mialam do tego glowy!!
pytalam tez czy firma ESN jest ok??? czy lepiej siegnac po IBD czy christrio???zawsze tez zapominam co nalezy uzywac po kolei...
mialam to gdzies zapisane :oops: ale zgubilam :oops:
szkoda ze tak niechetnie ludzie sa tu nastawieni do tych ktorzy nie maja kursu...czy nie mozna samemu nic osiagnac???w koncu czlowiek uczy sie na bledach nie?? :lol: pozdraiwam!!!

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-08, 22:01:11 »
Cytat: "pAuLiNkAaaa18"
bo te preparaty ktore mialam byly kiepskie i kompletnie sie nie trzymaly plytki paznokcia


a nie sądzisz,ze to może wina Twojego braku doświadzczenia?

Cytat: "pAuLiNkAaaa18"

zawsze tez zapominam co nalezy uzywac po kolei...
mialam to gdzies zapisane :oops: ale zgubilam :oops:


no proszę Cię ;) to jest to zielone pojęcie?

Cytat: "pAuLiNkAaaa18"
szkoda ze tak niechetnie ludzie sa tu nastawieni do tych ktorzy nie maja kursu...

no nic dziwnego,widziałam już różne paznokcie po takich eksperymentach bez szkolenia i nie chciałabyś Paulinko mieć tak zmasakrowanych paznokci.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-08, 22:05:24 »
taaaaaaak moje paaznokcie byly wlasnie zmasakrowane prez osobe bez kursu  8O niesety o tym ze nie ma kursu dowiedzialam sie po fakcie ]:-)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-08, 23:42:20 »
to chyba dzial dla amatorów : "Dział dla osób niezwiązanych zawodowo z kosmetyką lub kosmetologią" z tego co jest napisane to tak wywnioskowalam...a kazdy chyba mam prawo do tego aby samemu starac sie cos osiagnac w zyciu... chyba to nic zlego ze ktos ma ambicje!!! i czasem nie moze ich z jakich powodów zrealizowac...to chyba niektore osoby tutaj powinny zmienic dzial skoro sa takie obeznane... ja chcialam tylko dowiedziec sie paru spraw...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-05-09, 10:09:15 »
jezeli sama sobie cjcesz zakldac soboe tipsy to ok ale jak chcesz eksperymenrowac i normalnie klientkom robic tipsy to jednak proponowalabym kurs. vzesto klientki prosza o pokazanie dyplomu, certyfikatu bo teraz tyle niedoswaidczonych osob robi tipsy. pozdrawiam :wink:

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-05-09, 16:39:11 »
ja dla siebie chcialam!!!chcialam sie nauczyc bo nie mam casu latac po kosmetyczkach...ale widze ze jednak nie ma co...kazdy broni swojego!!
ale podkreslam ze wydaje mi sie ze to dzial dla amatorów!!!

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-05-09, 18:40:32 »
Paulinka dziewczyny poprostu nie chą robić sobie konkurencji, musisz je zrozumieć ;) nie dziwię się im, że odradzają robienie tipsów bez kursu, mnie też by to irytowało, bo nie chcesz robić kursu a zabierzesz im klientki ;) Ale prawdą jest też, że jest to dział dla amatorów, więc nie rozumiem dziewczyny czemu po niej tak jedziecie ? :roll: Paulinka radze Ci byś następnym razem nie przyznawała się do tego, że nie masz kursu :wink:  no i radziłabym Ci też go zrobić, bo mozesz się naprawde wielu rzeczy nauczyć, a samouki prędzej czy później popelniają jakiś błąd. Najważniejszy jest perfekcjonizm :) Ja się niestety nie znam na rozróżnianiu żelów ze względu na firme, więc Ci nie podpowiem. Pech chciał, ze wybrałam złe szkolenie u typki, która poprostu oszukała przyszłe "tipsiarki"  :evil: Lepiej zrobisz jak popytasz w salonach kosm. gdzie robia tipsy, lub poprostu przejdziesz się do dobrego sklepu/hurtowni, gdzie pracują profesjonaliści.

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-05-09, 21:09:52 »
dzieki za chociaz jedne cieple słowa!!! :D
wiedzialam ze jak sie przyznam ze nie mam kursu to tak bedzie...
ale nie lubie klamac!!! i kurs to swietna sprawa zdaje sobie z tego sprawe!!!nie raz bylam u profesjonalistek wiec wiem jak to wszystko wyglada...wiem tez jak one niechetnie udzielaja takich info ale nie przyszlo mi do glowy ze jak zapytam o cos tu na amatorach to spotkam sie z taka infantylnoscią  8O !!!nikomu nie chcialam zabierac zarobków chcialam poprostu poszerzyc swoja wiedze... :cry:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-05-09, 21:34:39 »
jakie zabieranie zarobkow ????????????o co chodzi wogole? 8O \
przede wszystkim ja sama jestem w trakcie kursu i nie mam zadnych lklientek wiec skad pomysl zeby zabierac klientki :roll: mysle ze sie nie zroumialysmy. ok jak chcesz robic pazurki sobie ale jak chcesz juz normalnie pracowwac i robic pazurki to tylko napisalam ze warto zrobic kurs. i tyle.
\a zle to ja jestem nastawiona do panieniek ktore robia tipsy byz kursu a potem biedne niewiedza co moze zle zrobilyt :evil: a nie do ciebie.

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-05-09, 22:57:22 »
Oj dziewczyny nie załapałyscie ironi :) to było z przymrużeniem oka, nie złoście się :) ja dobrze zrozumiałam wasze posty, tylko szkoda pisać niepotrzebne posty, zamiast dziewczynie normalnie odpowiedzieć. Ale skoro nie chcecie, to zostawiam to waszemu sumieniu  :roll: Ja się niestety na tym jeszcze nie znam :)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-05-09, 23:30:46 »
rzeczywiscie Darianna chyba nie zrozumiala...a moza tym nie napisalam ze to forum dla<NIEPROFESJONALISTÓW> zreszta nie ma co tlumaczyc!!!wystarczy umieć czytac tekst ktory jest napisany...z tego sie mozna usmiac :lol:  :lol:  :lol:

"Paznokcie-amatorzy"taki jest tylul dzialu nieprawdaz???to byla ironia ktora wlasnie JEJ miala cos uswiadomic...ale niestety chyba sie nie udalo...
Wydaje mi sie ze wszelkie pytania tutaj sa na miejscu (zwiazane z tematem ma sie rozumiec)w koncu po cos powstalo to forum nie???
wiec bede trzymać sie do końca swoich racji!!!

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-05-10, 01:59:07 »
Jesli ktoś nie jest profesjonalistą to zapewne jest amatorem,nieprawdaż? ;)
sorry,ale chyba używam zbyt śmiałego słowotwórstwa i paulinko faktycznie-mogłaś nie "zakumać"(kumać-w sensie rozumieć-nie mylić z żabami ;) )
I na tym zakonczę tę przemiłą rozmowę,bo "szkoda sensu" (to także taki słowny mix-gwoli wyjaśnienia)

Gość

  • Gość
metody przedłużania paznokci
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-05-10, 08:59:58 »
szkoda sensu??? ten zwrot jest troszke nie po polsku... a nawet bardzo! ale rzeczywiscie warto by bylo by to zakonczyc...szkoda tylko ze zamiast glupiego wymadrzania nie ma tu nic pozytecznego...