Autor Wątek: wybór firmy do gabinetu  (Przeczytany 45450 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #75 dnia: 2006-08-14, 22:27:08 »
a Clarins???
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline glinka50

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #76 dnia: 2006-08-23, 09:25:00 »
Skladem i co sadza o tych kosmetykach inne kosmetyczki :P

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #77 dnia: 2006-08-23, 21:36:50 »
dla mnie najważniejsza jest opinia innych kosmetyczek, cena tez gra tu dużą rolę, bo jeśli coś kosztuje niewiele to moge sobie pozwolić na ryzyko, natomiast jeśli w grę wchodza większe sumy to bez dobrych opinii kilku kosmetyczek nie dokonam zakupu

kwiatuszek600

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #78 dnia: 2006-08-25, 10:48:54 »
raczej opinia innych kosmetyczek choc szczerze powiem pracuje na AA a w moim miescie nie ma salonu ktory by pracowal na tej firmie wiec wprowadzany byl w ciemno raczej na opini produktow detalicznych ale powiem szczerze ze profesjonalna seria jest znakomita i to dzieki temu ze ma swietny sklad w swoich kosmetykach

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Pomóżcie :) - marka kosmetyków
« Odpowiedź #79 dnia: 2006-10-02, 15:41:04 »
Witam serdecznie Forumowiczow.

Zwracam sie do Was  z prośbą o pomoc, bo już mam taki mętlik w głowie, że cieżko mi samej podjąc decyzję:) ale od początku...
W połowie listopada otwieram salon, właściwie wszystko już mam dopięte na ostatni guzik ale największy problem stanowi dla mnie wybór marki kosmetyków. W szkole pracowałam na Bandi, Bielendzie i Norelu, miałam także okazję pracować w salonie na Oceanicu AA, muszę przyznać, że na każdej z tych marek pracowało mi się dobrze. Do tego chodziłam na mnóstwo szkoleń ( błędnie twierdząc, że ułatwi mi to wybór:) ) Z góry odrzucam droższe marki, ponieważ na pączątku chciałabym pracować na tańszych kosmetykach.
Na "celowniku" mam Oceanic AA, BanDi, Bielende, Chantarelle, Femi i Norela - Może ktoś z Was pracuje na którejś z tych firm? Jak się sprawdzają i czy są wyraźne efekty? A może doradzicie jeszcze coś innego? Będę bardzo wdzięczne za wszystkie rady i sugestie:)

I jeszcze takie szybkie pytanko, czy ktoś z Was pracuje na  Biosonicu Biomaka? Zamawiam to urządzonko i jestem ciekawa opini.

Pozdrawiam !
„Spür die Melodie der Community“

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #80 dnia: 2006-10-02, 19:26:54 »
- oceanic - bardzo małe pole do popisu, mała różnorodność produktów
- BanDi - takie sobie, jedynie krem do masażu mi odpowiada, kiepskie alginaty w postaci maski gumowej
- Bielenda - jak najbardziej dobry pomysł, super maski gumowe, duża różnorodność, ciekawe składy i bogate zapachy
- Femi - nie bardzo się orientuję
- Norel - jakość ok, ceny troszkę wygórowane, bardzo bogata oferta, kosmetyki raczej nie uczulają.
Mam nadzieję, że choć troszkę Ci pomogłam - reasumując ja polecam Bielendę i Charmine Rose - zwłaszcza seria pomarańczowa i kwasy

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #81 dnia: 2006-10-02, 21:06:48 »
my w szkole mamy oceanika i dermike. na dermice jeszcze nie pracowalam wiec sie nie wypowiem. natomiast jesli chodzi o oceanic to zdarzaly sie czesto uczulenia i pieczenie straszne po nalozeniu kremu nawilazajacego na twarz tej firmy.

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #82 dnia: 2006-10-02, 21:14:38 »
Uważaj na Oceanica wiele razy mi się zdażało, że uczulał (szczegolnie olejek do masażu). Na Bielendzie pracowałam i byłam bardzo zadowolona. Podobnie jak Magjawor - polecam Charmine Rose. Co do Femi - ciekawa oferta, szczególnie do aromaterapii. Ja byłam zadowolona.
An it harm none, do what ye will.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #83 dnia: 2006-10-02, 22:21:08 »
oceanic odradzam bo czesto uczula i mnie nie przekonuje, femi ma bardzo fajne produkty, ale niestety wzrosly cenowo, polecam natomiast clarene :)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #84 dnia: 2006-10-02, 22:27:43 »
Polecam firmę LEIM. Mają bardzo fajne zestawy.

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #85 dnia: 2006-10-02, 23:02:11 »
ja szczerze polecam Dermikę - bardzo dobre produkty i można stworzyć super zabiegii - jestem bardzo zadowolona W szczególności z alginatów a peeling gomage jedyny w swoim rodzaju....Jeśli chodzi o uczulenia raczej się nie zdarzają .... i kosmetyki mają bardzo ładne zapachy

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #86 dnia: 2006-10-02, 23:38:18 »
Rzeczywiscie z opini wynika, że Oceanic jednak nie jest najlepszym pomysłem - dlatego czym prędzej skreśłam z listy :)

Tyla - znasz może www ? lub ewentualnie telefon gdzie można zamówić cennik? bo coś nie mogę sie doszperać, jedynie dokopałam sie do hurtowni sprzedającej ich produkty.

Dermika - ja osobiście  bardzo sobie cenię produkty detaliczne, będe musiała zdobyć katalog i dokładnie przeanalizować ofertę, możecie napisać jak mniej wiecej przedstawiają się u nich ceny?

Ślicznie dziekuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #87 dnia: 2006-10-03, 10:13:16 »
Ja polecam Dermikę i Bielendę.

kwiatuszek600

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #88 dnia: 2006-10-03, 12:22:12 »
pracuję na ocenicu i jestem bardzo zadowolona z tej serii rzeczywiście seria detaliczna powoduje uczulenia ale serie profesjonalną polecam z czystym sumieniem mieszam ja z FARMONĄ też super firma o nie wygórowanych cenach. Polecam także Norela i Clarene oraz JANSSENA naprawde super kosmetyki :)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #89 dnia: 2006-10-03, 16:07:36 »
Dzięki dziewczyny troszkę mam rozjaśnioną sytucję, zawsze można zakupić kosmetyki 2/3 firm, np nie lubię masek plastycznych Norela wiec zastąpie je świetnymi maskami Bielendy.
Ponoć Clarena ma dobre ampułki, Ocenic super peeling enzymatyczny a Janssen płaty kolagenowe ... Ale postaram sie wybrać maxymalnie 3 firmy, mam nadzieję, że będzie to trafny wybór :)
„Spür die Melodie der Community“