Autor Wątek: farby do wlosow  (Przeczytany 78500 razy)

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
farby do wlosow
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-02-09, 14:49:54 »
Cytat: "talencja"
ja obstaje przy garniere natea zloty braz i gorzka czekoladka 8)
 

Sorki ale nie znam sie zbytnio na garniere.To jest jedna farba pod taka nazwa  zloty braz i gorzka czekoladka?  :oops:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-02-09, 18:07:54 »
nie, to sa dwie osobne farby. tylko fryzjerka jak u niej bylam to mi zmieszala obydwie :)

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
farby do wlosow
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-02-09, 19:00:36 »
Ja od kilku lat korzystam tylko i wylacznie z uslug mojej zaprzyjaznionej fryzjerki ona farbuje moje klaczki Hantesisem - czekoladowy braz i jasny braz, a rozjasniacz to chyba Blendor (ale nie jestem pewna). Kiedys sama farbowalam wlosy i nic dobrego z tego nie wyszlo - chcialam miec fajny blon a wyszedl kurczakowy pomarancz...Bylam zalamana tym bardziej ze farby byly z Garnier...Od tamtego momentu korzystam tylko z uslug profesjonalistow bo sama znam sie tylko na budowie wlosa i wiem jak chemicznie przebiega proces farbowania wlosa, a to chyba troche za malo :oops:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-02-09, 19:04:58 »
magjawor a jaki mialas kolor z garniera ze ci wyszedl taki okropny?

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
farby do wlosow
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-02-09, 19:31:56 »
nie jestem pewna ale to chyba byl jakis sloneczny blond...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-02-09, 21:37:34 »
ja z blondow garniera uzywalam bardzo jakny naturalny blond i kolor wychodzili bardzo ladnie, moja znajoma okreslala to jako ,,wanilia" :)

Implicite

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-02-09, 21:42:39 »
Cytat: "magjawor"
Kiedys sama farbowalam wlosy i nic dobrego z tego nie wyszlo - chcialam miec fajny blon a wyszedl kurczakowy pomarancz

mi też coś takiego się przytrafiło. miałam okropny żółty blond. istny koszmar. od tamtej pory zawsze farbuję włosy u fryzjerki.

aktualnie mam ładny jasny słoneczny kolor. ale chciałabym wrócic do swojejgo naturalnego koloru - ciemny blond. może następnym razem zakombinuję coś z brązem i tak stopniowo wrócę do punktu wyjściowego

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-02-09, 22:01:58 »
implicite ja mialam blond ale tydzien temu poszlam do fryzerki i spowrotem ma ciemnie wloski.gorzka czeklada i zloty braz, musze jednak za 2 tyg isc na poprawke bo troszke z tylu mi do konca niepokrylo i wyglada jakbym miala pasemka ale tylko z tylu, nie yglda to zle ale wole juz mic  ciemne ehhh etap blondi mi sie skonczyl 8)  8)

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
farby do wlosow
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-02-09, 22:10:08 »
Talencja a jakie masz naturalne? Na tym zdjeciu wygląda jak bys miala pasemka na grzywce no chyba ze mi sie zdaje bo zepsul mi sie monitor i ma kolor czerwony :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-02-10, 09:54:30 »
heh aguska to zdjecie jest z zesz;ego roku wtedy miala,m lekkie pasemka, bo wychodzilam z ciemnych wlosow na blond i takie delikatne pasemka mi sie porobily. a tak ogolnie to z natury jestem szatynka  :wink:

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
farby do wlosow
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-02-10, 11:20:47 »
Ja brunetka  :wink:  ale lubie sobie farbować na jakies ciekawe brązy.

Gość

  • Gość
farbki
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-02-16, 20:41:03 »
Ja uzywam farb z garniera.Ciemny brązik.Ich niezaprzeczalną zaletą jest to ,że farbują włosy a nie jak to się często zdarza skórę.Dla mnie jest to bardzo istotne przy wyborze farby.Należy tez pamietać ,ze o przebiegu procesu barwienia decyduja przede wszystkim stężenie i rodzaj substncji alkalizujących oraz stężenie wody utlenionej.Na to tez warto zwrócic uwagę.A im wyższe pH tym łatwiejsza penetracja substancji barwiących,lepsze krycie włosów.A im nizsze stężenie wody utlenionej tym większa łagodność farbowania.Jeny co ja się tak rozpisałam? :D

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
farby do wlosow
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-02-16, 21:09:48 »
Ja ostatnio miałam rude włoski ale wytrzymałam z 3 mies. Kolor nawet mi się podobał ale z natury jestem brunetką i denerwowały mnie ciągłe odrosty 3 tyg. i centymetr ciemnych włosów więc po 3 mies. bycia rudzielcem powróciłam do ciemnego brązu.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-03-15, 17:54:27 »
ja dzis pofarbowalam wloski na miedziany mahon garniera ale wyszla tylko taka jakby lekka poswiata. musze ,,zdjac"kolor "poprzedni i potem znow zafarbowac to wtedy ladnie wyjda normalnie. wiem ze garniere ma w swojej ofercie ( i chyba tez loreal bo mowie u o tych lepszych firmach) dekoloryzator , wiec mam pytanie czy ktoras z was miala z nim do czynienia :D i czy wiecie ile mnie wiecej kosztuje. szukalam strony garniera na googlach ale nie moge znalezc!!