Autor Wątek: farby do wlosow  (Przeczytany 78802 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farby do wlosow
« Odpowiedź #60 dnia: 2007-03-18, 09:52:34 »
Ja na razie stop z farbowaniem, poczekam do maja jak juz na pewno cieplutko bedzie i cosik zaszaleje, no i przy okazji podetne koncowki :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #61 dnia: 2007-11-19, 11:00:45 »
a uzywacie szamponetek koloryzujacych?
ja teraz juz nie chce farbowac dlatego odorsty i cala glowe robie wlasnie szamponetkami :P
mam z palette i za kazdym razem inny koor biore oczywiscie z brazow:)
pallette wedlug mnie maja do d..farby ale szmponetki sa fajne, jak mialam 14 lat to pamietam ze sobie robilam tymi szaponetkami jakis miedziany kolor  :lol:  :lol:

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
farby do wlosow
« Odpowiedź #62 dnia: 2007-11-19, 11:27:26 »
jakoś wolę farbę...nie wiem co by mi zostało na głowie z tej szamponetki przy codziennym myciu głowy... i tak po jakiś 2 tygodniach od farbowania schodzi mi kolor...  :roll:
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #63 dnia: 2007-11-19, 11:39:56 »
ja juz z miesiac temu nalozylam sobie farbe ta garniera ciemna.ale teraz raz w tygpdniu czy dwa razy w tygodniu robie szamponetka.
myje codziennie wlosy i kolor si jest:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farby do wlosow
« Odpowiedź #64 dnia: 2007-11-19, 12:00:49 »
Ja uzywalam jesli juz zmienialam kolor to z l'oreala castingu :wink:  teraz zmienili opakowanie i zastanawiam sie czy formuła zostala ta sama- czy czasem nie jest to farba bo przedtem byl szampon koloryzujacy. Ostatnio zrobilam sobie ponad dwa miesiace temu i kolor nadal jest idealny :roll:  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
farby do wlosow
« Odpowiedź #65 dnia: 2007-11-19, 15:42:07 »
Ja miałam Casting Loreala w tym nowym opakowaniu, beznadziejny był, spływał z włosów, okropna konsystencja, lejąca się, kolor nie chwycił, odzywka do farby plącze włosy.

Palette już nie uzywam bo wlosy po niej wypadają, w ogóle żadnego produktu Schwarzkopf do włosów, po szamponie gliss kur też dostałam uczulenia.

A teraz używam farby wellaton, bardzo jasny popielaty blond, wychodzi super na wlosach, miałam też wellatonu inny blond, beżowy jasny czy jakloś tak i nie wychodził taki kolor jak na opakowaniu, ciemny blond, nawet za drugim farbowaniem.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #66 dnia: 2007-11-19, 16:00:39 »
hmm nie zauwzylam zeby po szamponetkach wypadaly wlosy.
moja znajoma uzywa od paru lat ich i nie zauwzyla , bardzo je chwaili
widocznie zalezy to od wlosa chyba .

a ten loreal casting to rozumiem ze zmywalny??

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
farby do wlosow
« Odpowiedź #67 dnia: 2007-11-19, 16:02:23 »
nie używam zmywalnych farb, tylko trwałe, tak samo Palette

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
farby do wlosow
« Odpowiedź #68 dnia: 2007-11-19, 18:05:58 »
ja uwielbiam eksperymentować różne farbyna głowie choć powiem że takie testowanie nie najlepiej wychodzi...moja mama używa 5 lat farby z welli teraz wellaton ten sam kolor...nie moge się napatrzeć-włosy są zdrowe lśnią wyglądają jakby kochały tą farbe....jednak są już przyzwyczajone tylko do jednej :D  :D

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farby do wlosow
« Odpowiedź #69 dnia: 2007-11-19, 23:30:36 »
Cytat: "Natalia"


a ten loreal casting to rozumiem ze zmywalny??


No wlasnie nie wiem juz teraz. Przedtem byl szampon do 48 myc a teraz nie wiem, ale chyba tez. Niewiele jest szamponow na rynku.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #70 dnia: 2008-03-17, 19:34:37 »
a uzywalyscie moze tych szamponow koloryzujacych , ale nie  w saszetkach, chodzi mi np. o loreal casting albo z welli wiem ze sa :roll:  :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farby do wlosow
« Odpowiedź #71 dnia: 2008-03-17, 21:46:11 »
Z castingu w saszetkach?? pierwsze słyszę, ale to pewnie to samo, co normalny więc polecam :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Darmika

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #72 dnia: 2008-03-17, 21:53:50 »
pamiętam, ze jak byłam "małolata" to uzywałam szamponów koloryzujących w saszetkach pallet i ponoć bylo do 24 myć!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #73 dnia: 2008-03-17, 22:00:29 »
inek pomylka w moim poscie, musze zmienic;p
wlasnie ze chodzi mi nie o te w saszetkach, bo te to sa do 6-8 myc :|

zzastanawiam sie wlasnie nad tym castingiem , musze wyprobowac.

darmika ja tez uzywalam , ale jak pamietam to byly do 24 myc, nie widzialam nigdzie do 48.
a teraz to znajduje same do 6-8 myc.

zastanawiam sie jeszcve nad wella bo tez ma takie.
palletka i venita zdecyodwanie odpada bo wyczytaniu niektorych komentow na kafeterii hehe:)

Darmika

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #74 dnia: 2008-03-17, 22:10:14 »
prawda...nie dawno przegladałam w drogerii szampny koloryzujące w saszetkach i niewiedziałam zadnego aby bylo wiecej niz 6-8 myć,,może wycofali produkcje?!bedzie trzeba sie dobrze rozejrzec!na allegra tez nie ma innych niz do 8 myć:(