Autor Wątek: Problem z blyszczaca cerą  (Przeczytany 10365 razy)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Problem z blyszczaca cerą
« dnia: 2006-07-26, 18:34:07 »
Witam.mam pytanko czy mozecie mi pomoc z cera tlusta :?: nie wiem co powinnam stosowac by byla ona matowa.Toniki,kremy,maski nie stety nie skutkuja :(  moze powinnam zakupic cos wysuszajacego w aptece a nie jak zawsze w drogeriach :?:Moze to okazalo by sie skuteczniejsze i zapobiegloby blyszczeniu :?:  Z gory dziekuje za info i pozdrawiam :)
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-01, 08:58:31 »
a jakiej marki uzywasz preparatow???
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ewucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 48
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-01, 14:53:24 »
Polecam Ci serie Pharmaceris dr Ireny Eris. Seria ta jest dostępna tylko w aptekach. Świetna jest z tej serii łagodna pianka do mycia twarzy lub żel oraz krem Sebostatic- krem sebostatyczny dla skóry trądzikowej.

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-07, 16:59:47 »
do cery uzywam preparatow Loreala:toniku,zelu myjacego i kremu.Dziala to na moja cere lecz na krotko  :(  za ok godzine znow brzydko sie blyszczy :(  a co  do preparatow dr. Ireny Eris napewno wyprobuje :)
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-07, 17:29:19 »
ja moglabym Ci polecic swietne produkty dr. brandta , ale sa niestety bardzo drogie :cry:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-08-07, 20:23:44 »
Firma Belnatur i Babor maja świetne preparaty do nakładania na błyszczace partie buzi... super efekty... dostępne w gabinetach kosmetycznych tylko niestety...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-08-09, 19:12:11 »
dzieki bardzo za podpowiedz :)  a moze wiecie jaki jest powod takiego stanu skory i jak moge na niego wplynac. :?: Moze  moje pytanko wydac sie Wam smieszne :oops:  ale jeszcze nie mam do czynienia z kosmetyka(od wrzesnia ulegnie to zmianie :D )slyszalam,ze odpowiednia dieta takze robi swoje i moze poprawic stan skory.
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-08-09, 20:01:15 »
tak dieta a takze tryb zycia maja jak najbardziej wplyw na stan skory:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-08-11, 14:20:48 »
tak tez myslalam,ze tryb zycia ma tu znaczenie.A co na temat zielonej herbatki :?:  ostatnio czytalam i wczoraj kupilam bo podobno dziala oczyszczajaco i tonizujaco.Czy to prawda :?:
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-08-11, 16:57:57 »
oczyszczajaco na pewno:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-08-11, 17:55:07 »
:)  a czy w kosmetyce ma rowniez zastosowanie :?:
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-08-11, 23:02:37 »
ma dzialanie przeciwbakteryjne, przeciwazapalne  oraz dotleniajace skore. stosowana zewnetrznie nawilza, lagodzi podraznienia. ponadto zawiera karoten, witamine m.in C, B1 oraz mikro i makroelementy oraz kofeine.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-08-12, 09:46:34 »
tylko nie przesadz z  tym wysuszaniem skory i matowieniem, jak masz tlusta to nie tragedia, nos ze soba chusteczki higieniczne i czasem nawet przyloz do blyszczacych sie partii..

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-08-12, 12:18:19 »
No linek to sie postaralas nad wyczerpujaca odpowiedzia dla mnie za co wielkie dzieki :D .A co do tego esta co napisalas to napewno nie przesusze skory :)  bo nigdy nie mialam takich problemow.Czasem mysle ze wolalabym juz miec sucha niz tlusta cere i nawilzac ja niz uzywac wszystkich matujacych srodkow typu:kremy,podklady itp
Pozdrawiam ;)

Gość

  • Gość
Problem z blyszczaca cerą
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-08-12, 14:42:16 »
jamam lekko mieszana ale w zyciu nie chcialabym miec suchej, okropnosc dopiero 8O