Autor Wątek: henna w kremie -  (Przeczytany 2387 razy)

Offline monimo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
henna w kremie -
« dnia: 2013-03-18, 10:47:26 »
Dziewczyny! Mam do was pytanie odnosnie henny kosmetycznej. Mieszkam obecnie w Turcji i nikt tutaj nie robi henny na brwi i rzesy (ewentualnie robia na brwiach, ale wtedy farbuja brwi ta sama farba co do wlosow!). W zwiazku z tym, zdecydowalam sie na zakup henny do uzytku w salonach kosmetycznych - z mysla, ze bedzie ona trwala i dobrej jakosci. Zakupilam henne zelowa firmy BRANSUS. Zarowno barwnik (kupilam czarna i grafitowa, bo jestem blondynka), jak i utleniacz sa w kremie. Niestety, probuje juz 4 raz zmieszac barwnik z utleniaczem (ok 1cm barwnika + 4 krople utleniacza) - trzymam te henne na brwiach nawet 10 minut i NIC NIE LAPIE! :(( dziewczyny, mozecie mi poradzic, jak sprawic, zeby ta henna byla skuteczna. Czy powinnam moze dodac wiecej utleniacza?! Co robie nie tak!??? BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC!

Offline N link

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: henna w kremie -
« Odpowiedź #1 dnia: 2023-11-30, 09:41:39 »
Cześć! Zdaję sobie sprawę, jak frustrujące może być to doświadczenie. Jeśli masz problemy z mieszaniną henny z utleniaczem, może warto spróbować kilku rzeczy, aby poprawić skuteczność:

Proporcje: Możesz spróbować zmienić proporcje mieszanki, dodając trochę więcej utleniacza. Zalecam jednak ostrożność i stopniowe zwiększanie ilości, aby uniknąć zbyt intensywnego efektu.

Przygotowanie: Upewnij się, że zarówno henna, jak i utleniacz są dobrze wymieszane. Użyj mieszadła, aby dokładnie połączyć oba składniki.

Czas trzymania: Spróbuj skrócić czas trzymania mieszanki na brwiach. Czasem dłuższe trzymanie może sprawić, że henna nie działa tak, jak powinna.

Temperatura: Pamiętaj o temperaturze pomieszczenia. Czasami ciepło może przyspieszyć proces utleniania.

Jeśli jednak dalej masz problemy, warto rozważyć inne produkty. Na przykład, farba do brwi Elan dostępna w VSB-STORE https://vsb-store.pl/farbuvannja-ta-dogljad-briv-ta-vij/farba-dlja-briv-ta-vij/elan-farba jest wysokiej jakości, a sklep importuje produkty własnymi środkami, co gwarantuje ich jakość. Może warto spróbować tej farby do brwi, być może będzie bardziej efektywna w uzyskaniu pożądanego rezultatu. Powodzenia, i mam nadzieję, że uda Ci się osiągnąć pożądane efekty!