Autor Wątek: błyszczyk LIP INJECTION  (Przeczytany 34977 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
błyszczyk LIP INJECTION
« dnia: 2006-08-02, 23:27:32 »
co myslicie o tej alternatywie dla ostrzykiwania ust botoksem?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-02, 23:28:30 »
znaczy, że ma to zmarszczki wokół ust wygładzić?

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-02, 23:29:27 »
czy może przypadkiem napisałaś botox zamiast kolagen?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-02, 23:36:54 »
nie, chodzi o preparat w zelu ktory stosuje sie jak blyszczyk a temat dotyczy optycznego powiekszenia ust . zawiera on ekstarkt ktory wplywa na rozszerzenie naczyn krwionosnych i pobudzenie krazenia krwi, po czym usta nabieraja ksztaltu.
Tylko jestem ciekawa czy naprawde to dziala i czy ktoras z was to stosowala? 8)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-02, 23:40:05 »
no to właśnie... nie alternaywa botox'u tylko kolagenu
generalnie ma opinie rożne... często ponoć podrażnia

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-08-02, 23:40:05 »
nie pytam o blyszczyk Lip Fusion z kolagenem morskim, to dwa rozne produkty
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-08-02, 23:41:01 »
wiesz..... botox nie działa na powiększenie ust, tylko paraliżuje mięśnie mimiczne twarzy.. to kolagenem się nastrzykuje żeby powiększyć usta

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-08-03, 09:11:58 »
wiem ze usta sie powieksza roznego typu wypelniaczami, zagalopowalam sie, a chodzi mi o efekt
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-08-03, 19:44:12 »
ale popełniłaś podstawowy błąd pisząc że preparat daje efekt botoxu bo botox wygładza zmarszczki ale nie powiększa ust.

a o samym produkcie widziałam opinie że przez to że zawiera cynamon często zdarzają się podrażnienia.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-08-03, 19:49:40 »
a wiesz ze ludzie nie wiedza do czego tak naprawde botox sluzy??? znaja tylko nazwe i wiedza ze jest jakas magiczna/// wiem bo pracuje z takimi i stad to moje porownanie
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-08-03, 21:01:08 »
ludzie to sobie mogą nie wiedzieć, ale zważywszy na to gdzie Ty się uczysz, to powinnaś

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-08-03, 21:15:50 »
zapewniam Cie kasiu ze wiem,pomimo tego ze osoba ktora nas tego uczyla byla niekompetentna.dodam jeszcze ze na ulotce tego blyszczyku jest info o botoksie stad to aby lepiej sobie skojarzyc
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-08-03, 22:36:39 »
tłumaczone ulotki trzeba zawsze traktować z przymrużeniem oka. Na logikę: jak ma powiększać, to botox nie ma z tym nic wspólnego.Zresztą producent ani slowem nie wspomina o botox'ie:

    
Hollywood's best selling award winning lip plumper!
Fantasizing about fuller, plumper lips? Dream no more - just get injected! Too Faced's LIP INJECTION lip plumping potion, a crystal-clear liquid lip volumizer that plumps up lips for results that last a minimum of 4 hours. LIP INJECTION contains a natural Vitamin E derivative that allows for increased circulation to the lip area creating phenomenal lip-plumping action and increased lip volume. Just apply a thin coat of this liquid lip treatment on lips with the applicator brush. A light tingling sensation may be experienced when LIP INJECTION is applied that can last up to 5 minutes. Afterwards, lips look up to 20% fuller, plumper and juicier! Lip color or gloss can also be applied under or over Lip Injection for a more intensly vibrant look.


A tu skład:
Lip Injection Clear Ingredients: Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Polyisobutene, Ethylene/Propylene/Styrene, Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene, Copolymer, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Benzyl Nicotinate, Capsicum Frutencens Resin, Flavor (Aroma). May Contain (+/-): Red 33 Lake (CI 17200)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-08-03, 22:46:35 »
no wlasnie i na tym przykladzie widac jak dziala marketing aby przyciagnac klienta... a z drugiej strony mowiac klientowi ze jest inaczej to on juz rezygnuje z produktu i taka polityka
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
błyszczyk LIP INJECTION
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-08-03, 22:54:19 »
wystarczyło by żeby napisali o kolagenie i już po sprawie by było. Przynajmniej faktycznie miało by to jakieś połączenie