Autor Wątek: Barwniki...  (Przeczytany 25022 razy)

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Barwniki...
« dnia: 2010-07-07, 22:48:36 »
witam..chcialabym sie dowiedziec na jakich barwnikach pracujecie??? jakie testowałyscie, co w nich było nie tak??(jesli oczywiscie cos bylo) a jakie sa bez zastrzezen...

a i jeszcze jedno??

czym przemywacie skore podczas zabiegu? na szkoleniu przemywalam tonikiem, i stad pytanie...czy mozna przemywac sola fizjologiczna?? mysle ze moglaby byc bezpieczniejsza pod katem uczuleniowym....co o tym sadzicie??
« Ostatnia zmiana: 2010-07-07, 22:52:54 wysłana przez nowaczka »
Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-07-08, 15:36:40 »
Ja znam tylko barwniki z Rejuvi do makijażu brwi. Co prawda nie byłam na szkoleniu ,a na pokazie. Widziałam z bliska jaki był efekt i znam inne osoby,które robiły brwi barwnikami tej firmy.Mogę polecić.W dodatku wybór kolorystyczny barwników jest duży.
« Ostatnia zmiana: 2010-07-13, 12:35:27 wysłana przez Ania »
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-07-08, 17:37:50 »
ja używam barwników z Clarena  i Bio Touch są ok.Bardzo je lubię są gęste i dobrze się nasycają.

Do przemywania używam soli fizjologicznej z dodatkiem specjalnego LOTIONU z Clarena do micropigmentacji- super  domywa czarne barwniki.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-07-08, 21:11:06 »
Anna Sara a Purebeau probowalas??
z Bio touch moglabys mi polecic jakis fajny kolorek do ust?? cos w stylu PUDROWY RÓZ...??
Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)

Offline paniAnia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-07-30, 13:05:57 »
A co sądzicie o barwnikach firmy Custom Cosmetic Colors ? Dobre są? Słyszałam,że stosują je w Centrum szkoleń New Look  (które cieszy się dobrą opinią) i zastanawiam się czy są odpowiednie. Macie jakieś doświadczenia z nimi albo wiecie gdzie mogę znaleźć jakieś dodatkowe informacje?

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-07-30, 20:30:21 »
Bevelin a koncentraty Bio touch tez uzywasz??
Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-07-30, 22:15:44 »
Właśnie ten ROSE RED w połączeniu z JAPANISE RED to dobra mieszanka koloru, polecam.Koncetraty też używam, są fajne gęste i dobrze się wchłaniają.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-07-30, 23:14:38 »
czym mieszacie te barwniki>??? bo mysle czy inwestowac w mieszadełko :nono:
Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-08-01, 10:03:54 »
Ja mieszam wykałaczką i wystarcza.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline gregor1302

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-08-02, 10:33:51 »
Witam,
mieszadełko można sobie darować, tak jak napisały Panie wyżej wystarczy barwniki wymieszać intensywnie jakimś patyczkiem i to wystarczy. Co do mieszania barwników to BioTouch jak najbardziej można mieszać, w sumie nie powinno się mieszać barwników różnych firm ze względu na ich skład chemiczny mianowicie mogą zachodzić jakieś dziwne reakcje jednak to chyba tylko w przypadku zmieszania dobrego barwnika z jakimś słabym wiadomo słaby obniży nam jakość ogólną. Wiem, że niektóre moje klientki barwniki BioTouch mieszają z innymi firmami np Purebeau i są zadowolone bo jest to zbliżona jakość jednak z jakimś nieznanym wytworem nie polecam!
Pozdrawiam

Offline styllomanka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-09-02, 14:58:28 »
Czytałam, że barwniki sprowadzane ze stanów custom cosmetic colors oraz izraelskiej produkcji magic cosmetic są dobrej jakości, mają atesty i są w miarę trwałymi pigmentami.

Offline szmaragd

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-09-05, 20:57:08 »
Które barwniki są mocniejsze według Was Reyovi czy biotouch?

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-09-05, 21:16:38 »
Wydaje mi się że to się nieda tak określić.
Najwięcej zależy od  stanu skóry "w dniu wykonania", wieku klientki i układu immunologicznego człowieka  i od pielęgnacji po zabiegu.
Ja widzę dużą różnicę pomiędzy klientkami a wykonuję tym samym barwnikiem, tą samą metodą i zaobserwowałam że nawet robiąc dwóm siostrą bliźniaczką nasycenie barwnika wyszło zupełnie inne.
Najlepiej jest wypróbować np czarny barwnik (zawsze się zużyje do oko ) i samemu ocenić, a jedna i druga firma mają bardzo dobre opinie.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline asiol

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-11-11, 17:11:23 »
Anna Sara a Purebeau probowalas??
z Bio touch moglabys mi polecic jakis fajny kolorek do ust?? cos w stylu PUDROWY RÓZ...??


Kobietki kochane właczam się do Waszych dialogow... chcialabym od Was bardziej doswiadczonych dowiedziec się co sadzicie o barwnikach
*bioevolution ( ja osobiscie probowalam jedynie czarnego i nie wiem o co chodzi ale mimo niezbyt niskiej ceny .... ja nie bylam zadowolona)
* purebeau (przerzucialam się na tę firmę... i jak na razie mogę same pozytywy powiedziec o czarnym... jest czarny a nie niebieski czy grafitowy - super. ale mam teraz problem.... z ustkami...

robie juz drugi raz sobie i niestety własnie zobaczylam... po 3 dniach od zabiegu, ze w miejscu gdzie juz skorka mi sie złuszczyła .... nie mam zbytnio barwnika :( ... mozecie mi podpowiedziec o co chodzi? raczej nie o barwnik.... bo skoro firma sprawdzona... i z czarnym nie bylo raczej problemu... to moze jest to wina zbyt małego wysunięcia igiełki ... zbyt płytko sie wbilam? mozliwe? na ile mm wysuwacie igiełkę do ust?

sprzet mam firmy bioevolution... z tego co sie orientowalam jest dobry... i chociaz sama nigdy na innnym nie pracowalam... mysle ze pracuje b.dobrze.

chociaz czasem... ciezko zrobic mi prostą linie igiełką 1point ... i mialam taki przypadek... ze po wygojeniu cieniutkie linie na brewkach.. imitujące woski... są... takie grudkowate.... (cienko -cienko... grubsza kropeczka... i dalej cienko.... kropeczka i tak te linie wyglądają.


prosze o jakies sugestie...

wielkie Dziękuję
a

Offline Natanaela

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-12-08, 16:10:26 »
Witam. Ja mam pytanie odnośnie kolorów jakich potrzebuje na start. Jako jeszcze niedoświadczona chciałabym abyście mi podpowiedziały jakie standardowe kolory potrzebuje do makijażu brwi i ust. Macie może jakieś sugestie?

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-12-10, 22:35:40 »
- jeśli chodzi o oko to  czarny (są czarne i czarne) jest czarny a także głęboka czerń do typowego eyelinera ale ona wygląda bardzo ostro na dolnej powiece oka, ja wolę zwykłą czerń.
- jeśli brwi to brąz i grafit ( są oczywiście różne brązy, chłodne i ciepłe.A także różne grafity intensywne i delikatne np dla siwowłosych starszych pań)
- a usta to temat rzeka...są czerwienie, róże, brązy, rudości (ja mam 6 powiedzmy podstawowych kolorów i je między sobą mieszam)

A gdzie się szkoliłaś? instruktorka powinna Ciebie poprowadzić i pomóc wybrać podstawy.
Na każdym dobrym szkoleniu dopasowuje się barwniki do modelek i są tzw chodliwe kolory, które często się używa i powinnaś o takich wiedzieć.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline korella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-07-30, 23:02:21 »
Które barwniki są mocniejsze według Was Reyovi czy biotouch?

dla mnie najlepsze to barwniki biotouch, sa mocne i ładnie sie utrzymuja, a także cena jest ok. odkryłam ostatnio fajna cenę w fimrie maxlashes.pl chyba po 68 zł. duża buteleczka

Offline piekne-paznokcie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-08-27, 23:41:15 »
A słyszalyście o barwnikach w proszku? Wiecie może z czym sie je miesza do uzyskania pigmentu płynnego? Zastanawiam się nad kupieniem takiego pigmentu- po wymieszaniu człowiek ma pewnośc,ze nie kupił większej ilości wody w pojemniczku niż pigmentu...
Pozdrawiam

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-01-14, 15:34:48 »
witam..chcialabym sie dowiedziec na jakich barwnikach pracujecie??? jakie testowałyscie, co w nich było nie tak??(jesli oczywiscie cos bylo) a jakie sa bez zastrzezen...

a i jeszcze jedno??

czym przemywacie skore podczas zabiegu? na szkoleniu przemywalam tonikiem, i stad pytanie...czy mozna przemywac sola fizjologiczna?? mysle ze moglaby byc bezpieczniejsza pod katem uczuleniowym....co o tym sadzicie??

Używam barwników Purebeau i jestem bardzo zadowolona:) Przemywam skórę solą fizjologiczną - tak tez nauczono mnie na szkoleniu:) pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe