Autor Wątek: wykonanie mozoterapii mikroigłowej w domu przez osobę nieprzeszkoloną  (Przeczytany 1526 razy)

Offline zdesperowana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
witam
proszę o poradę mam problem z wypadającymi włosami.... :sad: było w miarę normalnie ale znowu zaczyna się tragedia ( już kiedyś przez to przechodziłam) dla mnie to jest jakiś koszmar ...wiem że mezoterapia pomaga ... jestem w tej chwili w ciężkiej sytuacji materialnej i nie stać mnie na zabieg w gabinecie a muszę cóż zrobić żeby nie stracić tego co mi pozostało kupiłam ampułki i chcę to zrobić sama...proszę  (błagam)nie krzyczcie na mnie tylko coś poradźcie bo ja chyba oszaleje przez te włosy...proszę napiszcie czy dam radę zrobić to sama na co uważać  i ewentualne ,,skutki uboczne" jestem w Miarę zdiagnozowana ... leczyłam się ok 2 lat ...lekarze z całym szacunkiem ale niewiele mi pomogli ....gdyby nie działania na wlaną rękę zamiast grzebanie mogłabym się dziś polerować... ale problem powraca ..zawsze wypada mi sporo włosów... ale teraz znowu zaczyna się tragedia....błagam.................... nie zostawiajcie mnie
« Ostatnia zmiana: 2014-04-14, 01:12:07 wysłana przez zdesperowana »