Autor Wątek: Pozyskiwanie klientów  (Przeczytany 2780 razy)

Offline sumernight

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Pozyskiwanie klientów
« dnia: 2019-04-11, 10:44:37 »
Jakie stosujecie sposoby i chwyty marketingowe :hurra: w swoich salonach, żeby pozyskiwać Klientów?
Ja prowadzę swój biznes w Gorzowie Wielkopolskim, od niespełna pół roku. Z początku polegałem na poleceniach znajomych - prosiłem ich, żeby wspominali o mnie jak nadarzy się okazja. I nawet to działało, ale ostatnio obroty drastycznie mi spadły. Niby wszyscy wychodzili zadowoleni, ale spirala przestała się nakręcać... :nono:
Pora chyba na nowe metody - tylko jakie :question:

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: Pozyskiwanie klientów
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-04-25, 07:13:00 »
Jakie stosujecie sposoby i chwyty marketingowe :hurra: w swoich salonach, żeby pozyskiwać Klientów?
Ja prowadzę swój biznes w Gorzowie Wielkopolskim, od niespełna pół roku. Z początku polegałem na poleceniach znajomych - prosiłem ich, żeby wspominali o mnie jak nadarzy się okazja. I nawet to działało, ale ostatnio obroty drastycznie mi spadły. Niby wszyscy wychodzili zadowoleni, ale spirala przestała się nakręcać... :nono:
Pora chyba na nowe metody - tylko jakie :question:

Jest bardzo wiele możlwości https://www.openprint.pl

reklama szeptana ( taka jest najlepsza - jeśli zaoferujesz dobrej klasy usługi to na pewno znajdziesz chętnych na skorzystanie)
facebook i fan page
własna strona online
ewentualnie jakieś promocje czy gadżety dla klientek. Ludzie uwielbiają dostawać coś za darmo czy uwielbiają korzystać z takich okazji....
« Ostatnia zmiana: 2019-05-01, 08:00:25 wysłana przez Cytryna »

Offline sumernight

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pozyskiwanie klientów
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-04-26, 10:33:26 »
Jest bardzo wiele możlwości

reklama szeptana ( taka jest najlepsza - jeśli zaoferujesz dobrej klasy usługi to na pewno znajdziesz chętnych na skorzystanie)
facebook i fan page
własna strona online
ewentualnie jakieś promocje czy gadżety dla klientek. Ludzie uwielbiają dostawać coś za darmo czy uwielbiają korzystać z takich okazji....

Dzięki za wskazówki - zwłaszcza własna strona online wydaje się sensowna. W końcu teraz wszystkiego ludzie szukają w Google, więc czemu nie salonu kosmetycznego?
« Ostatnia zmiana: 2019-04-26, 14:54:45 wysłana przez sumernight »

Offline a_dobra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Pozyskiwanie klientów
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-09-11, 11:01:04 »
Biznes lokalny to przede wszystkim lokalna komunikacja. Najlepiej udzielać się na lokalnych grupach na FB, a może nawet spróbować założyć własną :)