Autor Wątek: gabinet w małej miejscowości?  (Przeczytany 6785 razy)

Alutkazaj

  • Gość
gabinet w małej miejscowości?
« dnia: 2007-10-15, 21:32:19 »
Dziewczyny, mam wielką prośbę. Napiszcie mi czy znacie gabinety kosmetyczne, które działają w małych miejscowościach, nawet wsiach. Zamierzam otworzyć własny w moim domu, mam wydzielony lokal, jestem w trakcie załatwiania dotacji ale pojawia się też wiele wątpliwości: czy zarobię na siebie? to jest główna wątpliwość. Dodam jeszcze, że wcześniej już pracowałam w domu, mam parę stałych klientek ale też nigdy specjalnie się nie rozgłaszałam - co zamierzam zrobić jeśli już rozpocznę działalność. Naprawdę, już nie śpię po nocach, poradzcie coś?
 :cry:

nikt tu nie zagląda? jakoś nigdy nie mogę się doczekać odpowiedzi na moje pytanie, ciekawe dlaczego? :(

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-10-17, 10:13:04 »
Ja prowadzę własny gabinet w małym mieście ok 35 tys. mieszkańców, i szczerze powiem że na brak klientów nie narzekam mimo iż miejscowość ta nie jest żadnym miejscem turystycznym, a działa tu aż z 12-15 gabinetów kosmet.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Alutkazaj

  • Gość
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-10-17, 23:36:07 »
dzieki za odpowiedz :) chodzi mi o male :) miejscowosci, mialam na mysli raczej pare tysiecy :) pozdrawiam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-10-18, 22:39:32 »
Jak dobrze wypromujesz to tymbardziej bedziesz miala klientow :wink:  jak nie sprobujesz to tez sie nie przekonasz.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-10-19, 15:39:38 »
Linek, ma racje, poczytaj też jak wypromować salon

Alutkazaj

  • Gość
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-10-19, 21:29:52 »
dzieki za odpowiedzi, nad promocja salonu tez juz myslalam i mam pewien plan. teraz juz sie nie wycofam :)

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-10-19, 21:53:21 »
Cytat: "Alutkazaj"
dzieki za odpowiedzi, nad promocja salonu tez juz myslalam i mam pewien plan. teraz juz sie nie wycofam :)

No i super :) Jak sie powiedziało A trzeba powiedzieć B. Trzymam kciuki :)

ola__fm

  • Gość
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-10-24, 21:36:55 »
witajcie dziewczyny!
ja otworzyłam niewielki gabinecik (taki typowo osiedlowy, na początku mnie to wkurzało;/) w miasteczku ok 45 tys mieszkańców. tu jest chyba ze 20 gabinetów, kilka bardzo obleganych..
teraz już wiem, że zdobycie klientów, renomy wymaga czasu, trzeba się cały czas promować na początku.
ja cały czas zyskuję nowe kobietki i uważam szczerze mówiąc, ze najlepsza reklama to poczta pantoflowa :)

dorotak

  • Gość
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-10-30, 21:28:04 »
cos o mlalej miejscowosci to moge powiedziec ja. 15 tys miszkancow i 11 gabintow :)

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-10-31, 09:48:21 »
Temat jak dla mnie.
Chcielibyśmy z mężem przeprowadzić się w góry,za jakieś dopiero 9 lat. Ale jest problem. On będzie mógł już iśc na emeryture ( jest policjantem), a ja?
Może miejscowość jak Polańczyk,to tak,bo to uzdrowisko, Szczawnica.. ale inne?
W najgorszym przypadku będę musiała się zająć czym innym,śmiałam się z siostrą,że otworzymy agroturystykę,ona będie prowadzić jazdy konne,a ja zrobię coś,a la mini SPA.
Co polecacie? A może znacie miejscowości,gdzie są górki (Zakopane odpada!!!) i nie umrę z głodu,jak otworzę gabinet?
 :wink:

Alutkazaj

  • Gość
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-11-08, 09:57:14 »
Dziewczyny dostalam dotacje!!!!!!!!!! W koncu sie doczekalam!!!! No to puszczam machine w ruch :)  fakt, ze dopiero 20 listopada spotkanie informacyjne no ale juz wiem, ze dostane i to jest najwazniejsze!! Ale sie ciesze! :lol:

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-11-08, 10:36:03 »
no to gratuluje dotacji;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-11-08, 10:38:49 »
WOW gratuluje  :D  jakby na to nie patrzeć na pewno cały interes się dobrze potoczy skoro już na dzień dobry masz takie szczęście  :wink:
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-11-08, 11:04:51 »
Cytat: "Alutkazaj"
Dziewczyny dostalam dotacje!!!!!!!!!! W koncu sie doczekalam!!!! No to puszczam machine w ruch :)  fakt, ze dopiero 20 listopada spotkanie informacyjne no ale juz wiem, ze dostane i to jest najwazniejsze!! Ale sie ciesze! :lol:
gratuluję :D

Alutkazaj

  • Gość
gabinet w małej miejscowości?
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-11-08, 14:06:50 »
Dziekuje Wam  :D  jestem strasznie podniecona tym wszystkim  :wink: heh