Autor Wątek: Kosmetyki homeopatyczne  (Przeczytany 7761 razy)

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Kosmetyki homeopatyczne
« dnia: 2005-02-13, 23:49:39 »
No wlasnie, znacie jakies kosmetyki homeopatyczne, poza ATW?? Nie zebym sie znow czepiala tej firmy  :lol: , po prostu potrzebuje innych firm :)

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-02-21, 22:18:33 »
NIestety ATW jest jedyną firmą na świecie która produkuje takie kosmetyki. Są chronione patentem. Mającertyfikat  ISO 2000. Niestety u nas mało kto zwraca uwage na to.

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-02-22, 01:38:59 »
Wiesz wybacz.. pewnie znowu uslysze, ze sie na niczym nie znam  :lol:  Ale to mi sie wydaje po prostu niemozliwe...Jedyna firma w Polsce- zrozumiem.. Ale na swiecie  8O

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-03-02, 20:11:25 »
NIestety ale to prawda.Nawet nie zdawałem sobie sprawy co otwiera nam rynek na zachodzie.Przez przypadek pokazałem katalog niemcom i znak certyfikatu ISO ale najważniejsze byłó to że wystawił go instytut w Essen.Od tej pory mam stałych odbiorców zarówno gabinety jak i zwykłych klientów.My niestety tego nie potrafimy doceniać.Za dużo tego żeby tu pisać.Jeśli naprawde jesteś zainteresowana tymi produktami to wejdż na moją strone zostaw jakiś kontakt do siebie.Wyśle ci sporo ciekawych materiałów. www.atwsklepy.pl/warszawa

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-03-02, 22:09:49 »
Skoro ATW to jedyna taka firma to rozumiem, że ma stałych odboirców na całym swiecie?
Pytam bo bedę miec praktyki w ATW.

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-03-06, 22:53:50 »
A gdzie bendą te praktyki. W Lublinie prawie co drugi gabinet pracuje na ATW. Ja sporo dziewczynom załatwiłem praktyki właśnie na tych produktach.Jak nie wiesz nic otych kosmetykach to wejdz www.atwsklepy.pl/warszawa. Możesz sobie przejżeć jak byś miała pytania chętnie ci podpowiem.Mam troche materjałów dla profesjonalistów moge się podzielić.

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-03-06, 22:58:04 »
Praktyki bedą w Krakowie. Moja szkoła ma swój gabinet gdzie pracuje sie tylko na ATW.

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-03-10, 21:42:25 »
Spytaj w szkole o Ludmiłe Petrenko.Napewno ją znają ona prowadzi też szkolenia.Ma salon w centrum.Spyjaj się oefekty osiągane na XXL .Tutaj na forum jest mase niedowiarków.Przekaż opińje na forum.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: porady
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-03-11, 08:07:46 »
Cytat: "obsługa forum"
Tutaj na forum jest mase niedowiarków.

Efekty sa rzecza wzgledna a iedys juz mielismy tylko jedna sluszna partie...
Od tego czasu nie ma dla mnie jednej slusznej firmy cokolwiek by ona nie produkowala.
Dlatego tez jestem przeciwny salonom firmowym, w ktorych mozna uzywac produktow tylko jednej firmy!!!

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-03-11, 13:32:17 »
Zgadzam sie z Tomkiem. Ja też nie wyobrażam sobie pracy na produktach jednej firmy. Dla mnie to jest nieprowesjonalizm ze względu na to że nie każda firma ma wsztstkie kosmetyki takie super. Są buble i są rewelacyjne kosmetyki. Ja bardzo lubię robić zabiegi na produktach May Star ale nie wyobrażam sobie ograniczenia tylko do nich. Przecież nie można stać w miejscu. A co do tego że co drugi gabinet w mieście pracuje na tych kosmetykach to nie znaczy że są takie rewelacyjne. Jeżeli uczennice pracowaly na tych produktach w szkole to najczęściej nie próbując nic nowego przenoszą to do swoich prywatnych gabinetów lub przekonują szefową. Szkoła ma podpisaną umowe i przekonuje swoje uczennice że te kosmetyki są super. to czysta reklama ktora nie świadczy o jakości tych produktów.
Gdybym ja miała otwierać salon to pewnie byłyby w nim kosmetyki May Star, ale nie zawsze ponieważ powinno sie wprowadzać nowości i rozwijać swoje umiejętności i wiedze oraz oferte dla klientek.
Nie wiem czy ktoś sie ze mną zgodzi ale ja jako uczennica tak myśle i mam nadzieje że sie nie myle. :roll:

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-03-11, 16:21:30 »
Cytuj
Spyjaj się oefekty osiągane na XXL .Tutaj na forum jest mase niedowiarków.Przekaż opińje na forum.

Widze, ze z uporem maniaka chcesz nam wmowic, ze kosmetyki ATW spalaja tkanke tluszczowa  :evil:
Boshee ja rozumiem, ze chcesz zareklamowac ATW, ale nawet reklama ma granice dobrego smaku :|
Co do produktow- rowniez uwazam, ze nalezy uczyc sie na roznych produktach, by potem moc wybrac te, na ktorych najlepiej sie nam pracuje, ktore najlepiej nam odpowiadaja, i zeby byc po prostu wiarygownym wobec klientow, a nie wciskac kazdej jednej firmy.. To nie jest wiarygodne..
Poza tym, na tym chyba polega doswiadczenie, prawda?

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-03-11, 16:25:22 »
To jest obsesyjne naklanianie ludzi do produktów ATW. Jeżeli są takie super to nasza strata że w to nie wierzymy i niegdy nie będziemy takie piękne jak użytkowniczki ATW.  :o  :lol:

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-03-12, 19:37:56 »
Ja też uważam żę trzeba spróbować wszystkiego.TO PRODUKT MA WYGRAC. Ale jak można się wypowiadać na temat jakiego kolwiek produktu jeśli się go nie zna. Jak astronom powie żę jest miljard gwiazd to każdy uwierzy.Ale niech napiszą świeżo malowane każdy ręką sprawdzi.Tak samo z kosmetykami.

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-03-13, 20:14:05 »
Co ma wygrac?
A nie przypadkiem to klientka ma wygrać?
Wygrać pielęgnacje odpowiednim kosmetykiem?

Żebyś wiedział, ze zapytam i przekażę dziewczynkom.

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-03-14, 18:41:04 »
I to moim zdaniem będzie najlepsze rozwiazanie kiedy usłyszymy opinie osoby bezstronnej nie mającej nic na celu oprócz przekazania prawdy.
Artigianko tylko nie daj sie przekupić :P