Autor Wątek: Szczecin  (Przeczytany 14569 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szczecin
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-01-06, 22:32:09 »
Cytat: "kcbm"
Cześć Netka.
Z tego co się orientuję takie kursy w Szczecinie organizuje tylko Centrum Kształcenia Ustawicznego OMNIA.


Nieprawda. Firma Sunflower również wystawia zaświadczenia MEN. Choć już rozmawialiśmy na forum ile one znaczą... jak komuś potrzebne do szczęścia.

Pozdrawiam
Mako
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-01-07, 13:07:18 »
Może macie rację, że ten papierek men jest mało przydatny. W OMNI nie chcę robić kursu, słyszłam nieciekawe opinie o kursie i bardzodługo trwa. No nic szukam dalej dobrego szkolenia :wink: Jak macie jakieś propozycje to czekam.  :D

Mam pytanko czy ktoś z was robił szkolenie u Pani Agnieszki Arciszewskiej?? Warto się tam wybrać jak jest prowadzone szkolenie?? Bardzo proszę o jakieś informację. :)

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-01-31, 00:37:56 »
Witam wszystkich cieplutko!   Jesli chodzi o OMNI rowniez slyszalam wiele negatywnych opinii ja robilam kurs kilka lat temu u p.Kasi Muzalewskiej z Holywood Cosmetics i jestem zadowolona :lol:  chociaz gdybym miala dzis wybierac(jesli chodz o Szczecin) plecam p.Beatke z Impulsu :)

Offline Serduszko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Szczecin
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-08-01, 19:33:07 »
hej dziewczyny wlasnie sie zastanawiam nad szkoleniam i szukam czegos dobrego... i mam takie pytanie widze ze bardzo zachwalacie p.Beate z 'Impulsu'... mozecie mi powiedziec jakie tam sa ceny?? i jakie kursy?? czy sa dzielone ze sam zel... czy mozna zrobic np. akryl, zel razem hmm?? ile to trwa?? i czy to sa kursy indywidualne czy grupowe?? duzo pytan :) bardzo dziekuje za odp

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Szczecin
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-08-01, 19:37:17 »
Telefon (091) 482-73-76,
kom 0608 014 052
e-mail beata.kondracka@wp.pl

 :wink:  :wink:  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szczecin
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-08-02, 00:57:49 »
Kursy w Impulsie są w takiej samej formie i cenie jak u wszystkich dystrybutorów i instruktorów EuroFashion a to można sprawdzić na ich stronie.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

rozalia

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-01-11, 13:47:27 »
Witam.Jestem tu nowa,ale kończyłam kurs w ośrodku szkoleniowym Omnia,i muszę napisać że to co tam oferują to jest wielka pomyłka.Brak zainteresowania kursantem.Praktycznie nic mnie tam nie nauczyli,ale musiałam tam iść ,bo mnie UP tam wysłał.Teraz i tak muszę iść gdzie indziej się doszkolić.Więc szukajcie czegoś innego Tylko nie omnia :oops:  :oops:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szczecin
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-01-11, 20:59:42 »
Trzeba było to inaczej załatwić. Impuls też szkoli a na pewno szkolił z UP i trzeba było załatwić przez nich a nie się zdawać na UP bo potem to tak wygląda niestety.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

rozalia

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-01-12, 20:25:11 »
Mako UP sami zdecydowali gdzie się odbędzie kurs.Ja nie mogłam iść tam gdzie chce bo się dowiadywałam :cry:

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-04-22, 18:50:35 »
Cytat: Albertyna
Z innego watku:

Kochani,
szukam dobrego, profesjonalnego kursu manicure, stylizacji, pedicure dla początkujących, a właściwie całkowitych laików w tej dziedzinie. Nie chciałabym wydać na próżno pieniędzy, a potem żałować. Interesuje mnie kurs, gdzie są zapewnione modelki. Wiem, że Centrum OMNIA w Szczecinie organizuje takowe, lecz nie znam opinii.
Jeżeli ktoś z Was ukończył ten kurs - proszę o rzetelne informacje. Dzwoniłam do nich, pytając czy mogę przyjść i zobaczyć jak odbywają się zajęcia-odmówiono, na jakich preparatach uczą-nie uzyskałam wiążącej odpowiedzi. Obowiązkiem jest zakupienie "narzędzi profesjonalnych" za 370,00 zł. Gdy spytałam co wchodzi w skład-odpowiedź brzmiała "wszystko, co potrzebne do pracy"- bez konkretów. Gdy zaczęłam zadawać więcej pytań, Pani z tej szkoły była zdenerwowana, myśląc że jestem z jakiej placówki kontrolnej.
Ja po prostu chcę się nauczyć zawodu DOBRZE, aby nie popełniać błędów. Z tego co wiem, cena kursu 80 godz, w systemie weekendowym (ok. 2,5 mies.) wynosi 1670 zł plus te narzędzia za 370 zł. W programie: manicure pedicure, tipsy żelowe, akrylowe, henna oraz obecnie pedicure leczniczy, który kiedyś był osobnym kursem i kosztował 870 zł. Poprzednio kurs manicure, .... trwał 85 godz., koszt. 1470 zł + 370 zł. Później można było zrobić ped. leczniczy ok. 40 godz. za 870 zł. Teraz wszystko połączyli skracając ilość godzin.
Szczerze - mam wątpliwości co do poziomu i nabytych po tym kursie umiejętności, a atmosfera też jest ważna, a sądząc po tej Pani ...
Trochę się rozpisałam, ale BARDZO PROSZĘ - co o tym sądzicie?
POMÓŻCIE.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Mam jeszcze czas na podjęcie ewentualnej decyzji, bo ten kurs zaczyna się od lutego 2007.
P.S.
Biorę też pod uwage inne miasta.

_________________
Maria
 
:idea:  :idea:  :idea:      
 
 Witam
Kurs w OMNI wyglada tak - duza teoria do nauczenia sie z kartki , Jezeli chodzi o kosmetyczny PORAZKA - dla dziewczyn ktore chca sie nauczyc zakladac tipsy "zel-akryl"itp niepolecam .......  :?  TRAGEDIA niema pokazow typu: przedluzanie naturalnej plytki, zero nowych metod zdobiennictwa niewspomne juz o malowaniu same wymyslacie ;/ niema czegos takiego gdzie podchodzi do ciebie instruktor i ci pokazuje co sie z czym je masakra ... Myslalam ze naucza mnie tam czegos nowego a tu bum szkoda kasy i czasu - fajny tylko papier nic wiecej . Osobiscie nadaje sie tam tylko Pediciure medyczny nic wiecej jezeli chcecie sie nauczyc nowych metod przedluzania paznokci, malowania zdobienictwa itp to nie tu ...Odradzam
Instruktorka od kosmetycznego potrafi tylko trzy kreseczki i kropeczke brokatowa albo naklejac naklejki bo co do naklejania tipsow to przepilowuje je ;/ szooook zreszta prawdopodobnie sama konczyla tam kurs ------------ > pozdrawiam i zostawiam do przemyslenia

rozalia

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-04-23, 17:17:13 »
Witam.Ja też tam kończyłam kurs szkoda kasy,czasu i nerwów.Tak jak Maria pisała pani która prowadzi zajęcia nie przykłada się do swoich obowiązków.Jak się człowiek o coś zapytał to nawet potrafiła nas ignorować i udawała że nie słyszy.Zdobienie wyglądało tak że najlepiej naklejki przykleić,bo miała nas z głowy.Tipsy żelowe i akryle też były ,ale szkoda gadać.W 100%nie polecam.Za to na pedicure medyczny warto się wybrać bardzo dużo się nauczyłam,ale u innej instruktorki. :)