Autor Wątek: Szczecin  (Przeczytany 14566 razy)

Gość

  • Gość
Szczecin
« dnia: 2006-09-25, 13:59:23 »
Czy mógł by mi ktoś pomóc szukam jakiegoś kursu przedłużania paznokci metodą żelow w szczecinie. Właściwie to znalazłam jeden ale trwa on miesiąc i zajecia wypadają w dni w które mam szkołę i nie powiem jest bardzo drogi... :D

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-26, 10:33:02 »
Polecam:
Firma     FHU "Impuls" Beata Kondracka
Szczecin 70-313
Ulica     Sikorskiego 8/1 (wejście od Pułaskiego)
Telefon     (091) 482-73-76, kom 0608 014 052
Fax     (091) 484-14-55
e-mail     beata.kondracka@wp.pl

Pani Beata jest świetną instruktorką z dużym doświadczeniem. Polecam gorąco, za dobrą jakość ręcze głową ;)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-09-26, 18:15:04 »
Fakt w "Impulsie" jest fajna atmosfera a i instruktor zna sie na rzeczy.

W Szczecinie są jeszcze kursy Sunflower http://www.sunflower.com.pl/ , Hollywood, La Femme i całej masy innych firm. Niestety nie mam linka do wszystkich ale jeśli jesteś ze Szczecina to chodząc po śródmieściu trafisz na nie na pewno. W Policach chyba też jest dystrybutor SPN ale nie wiem czy są tam szkolenia, pewnie niedługo ktoś z SPN tu zajrzy to odpowie. :)
Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-26, 19:23:34 »
o dziekuje bardzo teraz to już sobie poradze zadzwonie i dowiem sie wszystkiego.
:)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Szczecin
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-24, 21:37:34 »
Przenosze z innego tematu o tej samej tematyce,a tamten zamykam

aga
Dołączył: 02-10-2006
Posty: 1

   
PostWysłany: 11-10-2006, 13:46    Temat postu: szkolenie w szczecinie    

Czy byl ktos moze na szkoleniu u pani Beaty z Impulsu? Jesli tak to jak bylo? Very Happy
Jakie jeszcze polecacie szkolenia w Szczecinie?

        
marta80
Dołączył: 14-07-2006
Posty: 99

PostWysłany: 11-10-2006, 16:36  
Osobiście jestem z Warszawy ale wiem , że Pani Beata jest śietnym fachowcem i napewno będziesz bardzo zadowolnona z kursu u niej. To zdolna profesjonalistka.
_________________

emiliaj
Dołączył: 24-02-2005
Posty: 306
Skąd: Bydgoszcz
   
rowniez polecam PANIA BEATKE:)UśmiechUśmiech
_________________

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szczecin
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-26, 23:50:05 »
Cytat: "Darianna"
Przenosze z innego tematu o tej samej tematyce,a tamten zamykam


Nie zamykaj ale kasuj :D.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Myalla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 38
Szczecin
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-12-17, 23:34:47 »
Zapraszam rowniez do mnie :)

Blisko Szczecina - Goleniów

Wiecej info na pw lub tel 507 744 823

Pozdrawiam

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Szczecin
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-18, 11:32:49 »
Z innego watku:

Kochani,
szukam dobrego, profesjonalnego kursu manicure, stylizacji, pedicure dla początkujących, a właściwie całkowitych laików w tej dziedzinie. Nie chciałabym wydać na próżno pieniędzy, a potem żałować. Interesuje mnie kurs, gdzie są zapewnione modelki. Wiem, że Centrum OMNIA w Szczecinie organizuje takowe, lecz nie znam opinii.
Jeżeli ktoś z Was ukończył ten kurs - proszę o rzetelne informacje. Dzwoniłam do nich, pytając czy mogę przyjść i zobaczyć jak odbywają się zajęcia-odmówiono, na jakich preparatach uczą-nie uzyskałam wiążącej odpowiedzi. Obowiązkiem jest zakupienie "narzędzi profesjonalnych" za 370,00 zł. Gdy spytałam co wchodzi w skład-odpowiedź brzmiała "wszystko, co potrzebne do pracy"- bez konkretów. Gdy zaczęłam zadawać więcej pytań, Pani z tej szkoły była zdenerwowana, myśląc że jestem z jakiej placówki kontrolnej.
Ja po prostu chcę się nauczyć zawodu DOBRZE, aby nie popełniać błędów. Z tego co wiem, cena kursu 80 godz, w systemie weekendowym (ok. 2,5 mies.) wynosi 1670 zł plus te narzędzia za 370 zł. W programie: manicure pedicure, tipsy żelowe, akrylowe, henna oraz obecnie pedicure leczniczy, który kiedyś był osobnym kursem i kosztował 870 zł. Poprzednio kurs manicure, .... trwał 85 godz., koszt. 1470 zł + 370 zł. Później można było zrobić ped. leczniczy ok. 40 godz. za 870 zł. Teraz wszystko połączyli skracając ilość godzin.
Szczerze - mam wątpliwości co do poziomu i nabytych po tym kursie umiejętności, a atmosfera też jest ważna, a sądząc po tej Pani ...
Trochę się rozpisałam, ale BARDZO PROSZĘ - co o tym sądzicie?
POMÓŻCIE.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Mam jeszcze czas na podjęcie ewentualnej decyzji, bo ten kurs zaczyna się od lutego 2007.
P.S.
Biorę też pod uwage inne miasta.

_________________
Maria
 
:idea:  :idea:  :idea:      
 
 
 
Albertyna
Moderator
Dołączył: 12-08-2005
Posty: 609
Skąd: WARSZAWA
 Wysłany: 04-11-2006, 17:04  
 
Z tego co piszesz to sprawa mi smierdzi...  

Dalczego nie chciano udzielic ci konkretnych odpowiedzi? Czyzby mieli cos do ukrycia?

Poza tym dlaczego "na wejsciu" jesteś zmuszona do zakupienia narzędzi? U nas w trakcie szkolenia prcujesz na NASZYCH produktach i naszymi narzędziami, które potem mozesz, ale nie musisz zakupic...

_________________

Instruktorka SPN
Studio Paznokci "U Aniołków"
dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 324 paw 7, tel. 668913539
 
 
:idea:  :idea:  :idea:        
 
 
 
kcbm

Dołączył: 03-11-2006
Posty: 2
Skąd: Szczecin
 Wysłany: 04-11-2006, 18:11  

Najbardziej zastanowiło mnie to dlaczego robią łaskę w udzielaniu odpowiedzi. Tę szkołę znam z innej strony. Otóż w 2000 roku zrobiłam u nich półroczny kurs specjalisty ds. kadr i płac, gdyż mój ówczesny pracodawca tego ode mnie wymagał (prowadziłam biuro). Kurs był dobry zarówno pod wzgl. teoret. jak i praktycznym. Wtedy miał dobrych instruktorów. Przy okazji byłam dwukrotnie modelką dla kursantek fryzjerstwa i studium kosmetycznego. W sumie byłam zadowolona, ale przez 6 lat to nie wiem czy się coś nie zmieniło, dlatego szukam osób z kursu manicure, please!
_________________
Maria
 
:idea:  :idea:  :idea:
 
 
 
elena

Dołączył: 20-01-2005
Posty: 588
Skąd: Kraków
 Wysłany: 05-11-2006, 11:58    

no jak widac sie zmienilo....hehe..przede wszystkim nie szanuja klienta...wiec w razie reklamacji tak samo Cie potraktuja....latwo wywnioskowac...  ale moze ktos byl na zajeciach i cos napisze wiecej...
_________________
 
 
:idea:  :idea:  :idea:


Chciałabym iśc na kurs przedłużania paznokci w Szczecinie. Takie szkolenia prowadzi tu tylko firma EuroFashion. Czy wiecie coś o szkoleniowcu ze Szczecina? Czy juz lepiej wybrać sie np. do Poznania lub Bydgoszczy?
Pozdrawiam


 
 
Darianna
Moderator
Dołączył: 07-09-2005
Posty: 565
Skąd: Kraków
 Wysłany: 04-01-2006, 16:52  
 
najlepiej spr na stronie EF,jednak co do Szczecina i okolic,to w Szczecinku prowadzi szkolenia Violetta Lewkowicz-tegoroczna MIstrzyni Nail Art,instruktor SPN Nails.
Gdybyś była zainteresowana to podaję Ci jej namiary:
Studio "NAILS"
Violetta Lewkowicz
78-400 Szczecinek, plac Wolności 6/4, 1 piętro
tel. 0 663 371 693
e-mail: elviola@poczta.onet.pl

_________________
 
Instruktor SPN Nails
Kraków,ul.Oboźna 11
tel.(12)423.43.43 ; 0 691384191
gg:1939194
 

:idea:  :idea:  :idea:            
 
 
 
mako
Moderator
Dołączył: 06-09-2005
Posty: 897
Skąd: Szczecin(ek)
 Wysłany: 04-01-2006, 20:08    
Temat postu: Odp: szkolenie w Szczecinie - EuroFashion    

 
Migotka napisał(a):
Chciałabym iśc na kurs przedłużania paznokci w Szczecinie. Takie szkolenia prowadzi tu tylko firma EuroFashion. Czy wiecie coś o szkoleniowcu ze Szczecina?
 

Mylisz się. Takie szkolenia prowadzą też inne firmy, jednak EF jest jedną z większych i ich certyfikaty są uznawane w Europie np. w Niemczech. Głównie dlatego, że szkolą na znanych światowych markach. Szkolenia w Szczecinie prowadzi Beata Kondracka szefowa firmy Impuls, przedstawiciel EF w Szczecinie i Gorzowie Wlk. Na szkoleniu jeszcze nie byłem ale byłem tam na pokazie i wypróbowaniu nowych akryli NSI i Pani Beata jest bardzo miła. Z pewnością ma fachową wiedzę bo zajmuje się tym od długiego czasu i z tego co wyczytałem na forum EF i usłyszałem bezpośrednio od kursantek to są zadowolone z kursów u niej.
Namiary na Impuls i Beatę Kondracką znajdziesz na stronie i forum EF.
Pozdrawiam i życzę dobrego kursu
Mako
_________________


:idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 04-01-2006, 22:22    

Dzieki za podpowiedzi...))
 
     
 
 
:idea:  :idea:  :idea:
 
emiliaj
Dołączył: 24-02-2005
Posty: 290
Skąd: Bydgoszcz
 Wysłany: 12-01-2006, 20:46

Beatka jest bardzo dobrym instruktorem! polecam!!! pozdrow ja ode mnie:)_________________
Emilia Jasinska
Instruktor Christrio, INM, FPO, SUDO, Strata
Mistrzyni Europy Nailpro Europe
Mistrzyni Polski 2002
Mistrzyni Miedzynarodowa 2002
1 miejsce w Strutt your Stuff kat. french 2005r.
3-cie miejsce na mistrzostwach Europy w Essen
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-26, 12:47:06 »
witam :) jestem nowa na forum i dopiero wybieram się na kurs. wiem, już, że sporo pań chwali sobie produkty sunflower. a co powiecie o kursie? czy ktoś tam był? wydaje mi się, że na początek przynajmniej jest o niezła półka cenowa. podobnie z kursem. wiadomo, że prędzej czy później trzeba się będzie doszkolić :) pozdrawiam

Offline biedroneczka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 268
Szczecin
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-27, 20:28:37 »
polecam kurs Diamond nails na Odzieżowej.prowadzi go pani agnieszka arciszewska.ja bynajmniej jestem z niego zadowolona :lol:
http://iso400.go.pl
zapraszam na stronkę mojego męża

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szczecin
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-12-29, 22:50:49 »
Ja z żona byliśmy na kursie w Sunflower. Mam nadzieję, że firma teraz podchodzi poważniej do kursów. ;) Ja bylem tylko na takim weekendowym 3 dni dlatego wiele się po nim nie spodziewałem. To było na zasadzie zobaczenia z czym to się je. Nie wiem jak obecnie tam jest z kursami. Wtedy firma dawała materiały a samemu kupowało się pędzelek. Pędzelki na szczęście nie są zbyt drogie. Na pewno warto dużo na kursie pytać, zwłaszcza jak jest szefowa. Ona ma sporą wiedzę i uwielbia gadać :D. hehe Radzę jeszcze przed pójściem przejrzeć forum żeby wiedzieć o co pytać. Po kursie zawsze można się kontaktować w sprawie problemów. Na przykład jak ja byłem to uczono żeby przecierać warstwę dyspersyjną przy żelu. Ciekawe czy to się zmieniło? ;) Jakbyś się tam wybrała daj znać jak Ci się podobał kurs.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Szczecin
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-12-30, 09:48:25 »
Hmmm. przez moment odebralam  post Marii troszke inaczej....padla moja wypowiedz ....jednak czytajac jeszcze raz calosciowo niestety nasuwaja sie inne wnioski... :?

Przede wszystkim nikt sie nie wypowiedzial na temat tych kursow....a gdybanie na zapas tylko uwzgledniajac zachowanie pracownika udzielającego odpowiedzi ....wiadomo, ze nie powinien tak sie zachowywac....ale......poki co nie mamy konkretnych wypowiedzi na temat tych kursow.

Jedno co sie dowiedzielismy to z gory zalozone przypuszczenia ze tam jest zle i bee za to od razu wiemy jakby co gdzie mamy sie udac . :?
Moze nie moja sprawa( nie znam firmy) ....ale mysle, ze tak nie powinno sie od razu kogos skazywac na niekorzystną  opinie.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-01-02, 23:23:26 »
Dziewczyny gorąco polecam szkolenie w Szczecinie (New Nails) u p. Izabelli Sokołowskiej, na ul. Wojska Polskiego 16. Profesjonalnie miło, cała uwaga skupiona na kursantce i ogromna chęć podzielenia się wiedzą. Co prawda nie jest to EF, ale bez obawy możecie sie tam udać i będziecie usatysfakcjonowane.
Pozdrawiam serdecznie.

Gość

  • Gość
dobry kurs
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-01-06, 20:03:12 »
Cześć jestem tu nowa :oops: i mam prośbę. Szukam kursu w Szczecinie ale w grę wchodzi tylko taki, po którym dostanę zaświadczenie z MEN. Kursów jest dużo, ale nie wszyscy mają stronki na necie,  dlatego bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dobrego kursu :D

Gość

  • Gość
Szczecin
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-01-06, 21:31:31 »
Cześć Netka.
Z tego co się orientuję takie kursy w Szczecinie organizuje tylko Centrum Kształcenia Ustawicznego OMNIA. Obecnie mieszczą się w byłej siedzibie Zach. Szkoły Biznesu przy Pl. Sprzymierzonych obok kwiaciarek (wejście od ul. Wojska Polskiego-PCK). Niestety nie pamietam dokładnego nr budynku. Ich kurs rusza końcem stycznia/początkiem lutego. Wejdż w wyszukiwarkę i poszukaj "OMNIA Szczecin" i tam masz wszystkie informacje.
Pozdrawiam-i jak co to pytaj.