Autor Wątek: Złuszczanie głębokie ziołami Jadwigi  (Przeczytany 29168 razy)

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Złuszczanie głębokie ziołami Jadwigi
« dnia: 2006-03-25, 00:00:03 »
Czy któraś z Was wykonywała złuszczanie ziołami firmy Jadwigi? Jakie były reakcje skóry waszych klientów? Czy było widać efekty? Jeśli były jakieś efekty to po ilu zabiegach? Proszę o wasze opinie i doswiadczenia z tymi kosmetykami
BIO-STUDIO Agnes

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-25, 07:43:48 »
Przez krótki czas pracowałam jako szkoleniowiec firmy Jadwiga, wykonałam sporo zabiegów :) Zabieg złuszczania ziołami nie należy do najprzyjemniejszych i należy o tym uprzedzić klienta, odczucia są bardzo różne, niektórym wydaje się, że to zwykły peeling, inni mają uczucie zbliżone do masowania skóry szkłem. W przypadku peelingu płytkiego skóra po zabiegu powinna być zaróżowiona, w przypadku głębokiego czerwona, najczęściej jest bardzo napięta i wrażliwa na dotyk. Klient po zabiegu może mieć podwyższoną temperaturę, czuć ogólne rozbicie, być rozdrażniony. Należy go przygotować, że przez tydzień ( tylko peeling głęobki) będzie stosował jedynie preparat podarowany przez kosmetyczkę, może zapomnieć o wodzie, mydle, kosmetykach kolorowych! ,  w dni słoneczne pozostaje bezwględnie w domu.

Efekty widoczne po jednym zabiegu, niwelowałam nim zmiany potrądzikowe, plamy poparzeniowe, cellulite, rozstępy (wymagają trochę pracy, ale można je spłycić dość dobrze). Wykonywałam zabieg u mojego partnera, pomimo ogromnego bólu (zabieg na plecach, nie mógł się opierać, zakładać koszul itp.) powiedział, że na następny zabieg też się pisze.

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Jadwiga
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-25, 09:14:01 »
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Dobrze, że mimo cierpienia widać efekty Klient(-ka) od razu przekonuje się, że warto trochę pocierpieć dla urody (skoro Twój partner jako wrażliwa rasa pisuje się na nastepny zabieg  :D )


PS Wysłałam emaila do Ciebie klikając w ikonkę "email" Nie dostałam odpowiedzi Może nie doszedł, albo ja źle zrobiłam coś  :twisted: . Pytałam się w nim o studia podyplomowe kosmetologiczne, żeby po ukończeniu mieć zawód kosmetologa Jestem technologiem chemicznym po Politechnice Łódzkiej i technikiem kosmetycznym po studium Jeśli coś wiesz na ten temat to prosiłabym o informacje studiów podyplomowych kosmetologicznych na emaila agnielo@interia.pl Interesują mnie również Twoje opinie
BIO-STUDIO Agnes

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Jadwiga
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-25, 10:19:23 »
Mam jeszcze jedno pytanko Rozumiem, że efekty były widoczne w przypadku przebarwień, blizn A czy usuwa zaskórniki, których nie udało usunąć sie przy oczyszczaniu manualnym? Jak byłam na szkoleniu Jadwigi, to szkoleniowiec mówił, że trzeba 3-4 dni wcześniej zrobić oczyszczanie skóry Odnośnie tego co napisałaś " Efekty widoczne po jednym zabiegu, niwelowałam nim zmiany potrądzikowe, plamy poparzeniowe, cellulite, rozstępy (wymagają trochę pracy, ale można je spłycić dość dobrze). " - miałaś na myśli serię zabiegów?
BIO-STUDIO Agnes

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Jadwiga
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-25, 18:05:43 »
Ja miałam wykonany jeden zabieg i bardzo go sobie chwaliłam; oczywiście pomijajac ten tydzień po samym zabiegu, gdy nie mozna buźki umyć!  :cry:

Miałam troszke blizn potrądzikowych, po zabiegu był efekt - tzn. bardzo mocno zbladły; teraz też planuje sobie zrobić, wiem że warto, przynajmniej w moim przypadku.
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Jadwiga
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-03-25, 20:21:29 »
To bardzo się cieszę Blizny zawsze szpeciły buzię Pewnie, że warto a jak wyglądała sprawa z zaskórnikami jeśli je miałaś?
BIO-STUDIO Agnes

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-03-28, 14:12:50 »
Dziewczynki czy znacie moze jeszcze jakieś firmy które maja w swojeje ofercie takie zabiegi złuszczajace jak Jadwiga

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Jadwiga
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-03-28, 20:42:21 »
Np. Neoderma lub peeling dr Schramek (chyba tak się pisze  :wink: )
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Jadwiga
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-03-28, 21:33:48 »
Ja wybieram się 8 lub 9 kwiecień na szkolenie Neodermy .
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Implicite

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-03-29, 11:11:40 »
czy zabiegi z Neodermy i Jadwigi mogą być wykonane u osoby z wrażliwą cerą? Jaka jest wysokość ceny za zabieg?

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Jadwiga
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-03-29, 14:51:54 »
Zabiegi złuszczania Jadwigi są przeznaczone do cery niewrażliwej. Jeśli chodzi o cery wrażliwe, to są różne rodzaje stopnia wrażliwości Wykonanie zabiegu złuszczania zarówno głębokiego jak i płytkiego powinno być poprzedzone wizytą u dermatologa
BIO-STUDIO Agnes

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Jadwiga
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-03-29, 19:42:42 »
Neoderma ma dwa rodzaje peelingów , jeden jest typowo głębokim peelingiem, a drugi typu light, przeznaczony dla skór delikatniejszych. Ale więcej inf. mogę napisać po szkoleniu  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Jadwiga
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-03-29, 21:09:51 »
W Jadwice też można wykonać zabieg złuszczania głęboki i płytki Ten płytki jest mniej drastyczny Ale wiadomo zioła... Nigdy nie wiadomo jakby zareagowała skóra wrażliwa :roll:
BIO-STUDIO Agnes

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Jadwiga
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-04-18, 23:06:46 »
Jestem już po szkoleniu Neodermy , jeśli ktoś ma jakieś pyt. to piszcie  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Jadwiga
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-04-20, 19:55:49 »
Ankuak - możesz porównać te zioła z Jadwigą???  :wink:
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń