Autor Wątek: Prezent dla ukochanej  (Przeczytany 2170 razy)

Offline aga76

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Prezent dla ukochanej
« dnia: 2013-11-21, 23:15:01 »
Witam wszystkich. Mam pewien problem do rozwiązania. Chciałbym swojej ukochanej pod choinkę sprezentować zestaw kosmetyków. Przeglądam wiele stron i aukcji ale jak to z nami facetami my się na tym nie znamy wiec postanowiłem zapytać u źródła. Co byście mi poradziły. Chodzi mi o gotowy zestaw w kuferku który by zawierał najpotrzebniejsze rzeczy, mówię tu o pielęgnacji czy tez wizażu twarzy i paznokci. Ewentualnie jeżeli by nie było gotowych to jak taki zestaw złożyć, co powinien według was zawierać.  Moje kryteria to: dobra firma czyli jakość i cena do 1000 zł. Proszę o poradę.

Offline pami87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Prezent dla ukochanej
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-11-28, 00:55:13 »
Bardzo ciekawe zestawy do pielęgnacji ciała oraz włosów, całkowicie z naturalnych składników oferuje firma pure fiji. Możesz rozważyć podczas wyboru ;) Ja bym była bardzo zadowolona z takiego zestawu, gdyż uwielbiam intensywne zapachy i jakoś naturalnych kosmetyków.

Offline bicor

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Prezent dla ukochanej
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-03-04, 12:03:52 »
Ważne, by kosmetyki nie uczulały Twojej ukochanej, były delikatne oraz wydajne. Długo szukałam kosmetyków, które by nie podrażniały mojej cery. Od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki marki  :nonono: i jestem zachwycona. No najważniejsze, że uprawiam kryptoreklamę!
« Ostatnia zmiana: 2014-03-04, 13:34:46 wysłana przez Tomek »

Offline melka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Prezent dla ukochanej
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-04-10, 13:35:01 »
Dobór kosmetyków dla kobiety to nie jest wcale taka prosta sprawa. Szczególnie dla mężczyzny, który nie do końca kojarzy temat :)

Offline maniektaranek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Prezent dla ukochanej
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-04-16, 12:02:26 »
W różnych punktach handlowych bądź aptecznych spotkać można dermokonsultantki. Taka osobna powinna pomóc...
Nie pozycjonujemy się!

Offline Monika303

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Prezent dla ukochanej
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-06-12, 14:21:00 »
Znasz swoją dziewczynę, wiesz jakich kosmetyków używa, dodatkowo podpytaj są przy okazji wypadów na zakupy ;)

Offline Sonia75

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Prezent dla ukochanej
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-07-15, 18:43:00 »
A może w prezencie warto zafundować zabieg w salonie SPA? Dwie godziny relaksu i przyjemności sprawi, ze Twoja kobieta wyjdzie odprężona, uśmiechnięta i pełna życia :): cenzura :  Pokażesz ukochanej, że dla niej szukałeś w necie czegoś nowego, co ją zaskoczy. Być może nie słyszała o tej kosmetycznej nowince? :) Co do samego zabiegu to rewelacja, wypróbowałam na własnej skórze, chętnie poddam się jeszcze raz temu relaksowi, a i moja buzia jest odmieniona, jędrniejsza, gładsza. Także POLECAM :) :)
« Ostatnia zmiana: 2014-07-16, 14:49:59 wysłana przez Tomek »