Autor Wątek: Cellulit  (Przeczytany 7701 razy)

Offline A:)

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Cellulit
« dnia: 2011-01-09, 21:23:10 »
Witam! planuje kupic do gabinetu sprzęt pomocny w walce z cellulitem   :wink:   czy któras z Was moze mi cos konkretnego doradzic....  troche tematów juz przejzałam ale sama nie wiem na co sie zdecydowac a nie chce wyrzucic pieniędzy w błoto...cellulogia, endermologie LPG, body health czy moze jeszcze cos innego...macie jakies porównanie z tymi sprzetami??  LPG raczej odpada bo dla mnie za drogie poza tym mysle ze te tansze, ktore wymienilam tez spelnia swą funkcje...a moze sie myle??   doradzcie mi dziewczyny w co warto zainwestowac :?

Offline Abacosun

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-01-18, 20:06:07 »
Przydałoby się, abyś napisała, w jakiej kwocie urządzenia Cię interesują. Ja mogę polecić następujące urządzenia:

Żelazko antycellulitowe - aparat wykorzystujący masaż lipodermology, elektrostymulację TENS i chromoterapię. Cena pełnego zestawu to trochę poniżej 19 tyś. zł. Może parę cech urządzenia, które warto brać pod uwagę przed zakupem:
- urządzenie pomocne w walce z cellulitem, ale również z nadmiarem tkanki tłuszczowej, wzmacnia mięśnie. W pełnym zestawie dostępne są m.in. dodatkowe akcesoria umożliwiające szereg zabiegów na mniejsze powierzchnie ciała, a także specjalne nakładki np. na pośladki. Żelazko jest świetne jeśli szukasz czegoś, co wzbogaci Twoją ofertę nie tylko o zabiegi stricte antycellulitowe - możesz za jego pomocą przyciągnąć do swojego salonu również sportowców, którzy szukają sposobu na relaks, zniwelowanie opuchlizny i zakwasów. Urządzenie jest mocno promowane w mediach, m.in. w czasopismach dla kobiet, więc sama metoda jest znana i wzbudza zainteresowanie i zaufanie. Ja ze swojej strony polecam żelazko - nie tylko jako osoba reprezentująca producenta, ale też jako osoba, która przetestowała jego działanie na własnej skórze - efekt widoczny po pierwszym zabiegu, nie porównywalny w zasadzie z niczym innym daje do myślenia i zachęca klientki do przyjścia na całą serię. W naszym salonie w Gdyni urządzenie jest właściwie non stop w ruchu, cieszy się ogromną popularnością.

Innym urządzeniem jakie mogę doradzić jest pompa Shaper. Jest to urządzenie mobilne, na którym można pracować zarówno w salonie, jak i z dojazdem do klienta - jeśli rozważasz opcję dojazdu to jest to świetna sprawa, bo sprzęt zamknięty jest w małej walizce, dzięki czemu wygląda schludnie i jest po prostu poręczny. Podobnie jak żelazko antycellulitowe charakteryzuje się całą gamą możliwości, od redukowania cellulitu, modelowania i wyszczuplania poprzez działanie drenażowe, stymulację cyrkulacji krwi, skończywszy na zabiegach relaksujących, na zmęczone mięśnie. Cena urządzenia jest bardzo atrakcyjna - ok. 5200 zł.

Offline A:)

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-01-19, 01:16:35 »
bardzo dziekuje za porade  :-D czy ktos jeszcze ma jakies sugestie, doświadczenia w tej kwestii  :cheesy: pozdrawiam

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-01-19, 07:26:17 »
Endermologia jest znakomita ale... troche drogawa. Tansze jest np.:BODY HEALTH. Znajoma bardzo sobie chwali ten sprzet.

Offline smakjablka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-01-19, 10:52:25 »
Z tego co zdążyłam wypróbować przez kilka lat najlepsze efekty przynosi drenaż limfatyczny, potwierdza to zresztą wiele prac naukowych. Żadna maszyna nie zrobi tego co robi masaż.
Teraz testuję też bańki chińskie.
Niestety, jest to dość pracochłonne dla kosmetyczki, ale i najtańsze :)

Offline A:)

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-01-19, 22:11:23 »
dzieki  :wink: tych wszystkich aparatów jest tyle ze szok, niewiadomo co wybrac...tym bardziej jak fundusze ograniczone troche  8O

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #6 dnia: 2012-01-21, 14:05:43 »
Które bański chińskie są lepsze, gumowe czy szklane? Podobno gumowymi da się łatwiej kontrolować siłę zassania.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #7 dnia: 2012-01-24, 13:45:01 »
Myślę, że do domowego użytku wystarczą gumowe  :-D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #8 dnia: 2012-01-25, 10:28:13 »
Narazie są mi potrzebne do domowego użytku, ale jeżeli kiedyś otworze salon... Po prostu patrze przyszłościowo. Nie chcę później wydawać znowu pieniędzy na ten sam produkt. Wydaje mi się, że gumowe są lepsze wogóle, bo lepiej przylegają do skóry i można łatwiej kontrolować siłę zassania.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #9 dnia: 2012-01-27, 16:57:54 »
To weź sobie gumowe, swoja droga pewnie nie sa drogie.Orientowalas sie w tym temacie?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #10 dnia: 2012-01-27, 18:20:52 »
Tak, orientowałam się. Razem z przesyłką komplet baniek gumowych znalazłam za 23,40zł.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #11 dnia: 2012-01-27, 21:45:22 »
A no widzisz, myslalam nawet ze ciut drozej wyjdzie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #12 dnia: 2012-01-28, 19:22:43 »
Wczoraj zamówiłam gumowe :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #13 dnia: 2012-01-28, 22:09:25 »
o super, daj znac jak dzialanie
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Cellulit
« Odpowiedź #14 dnia: 2012-01-29, 13:24:53 »
ok :)

Stosowałam przez jakiś dłuższy czas (nie policzyłam jaki, ale mam zapisane) bańki i skóra rzeczywiście się ujędrniła. Bańka już nie zasysa tak, jak na początku. Przez pierwsze 3 masaże borykałam się z krwiakami, ale da się to przeżyć, a dla efektu warto. Teraz mam niestety dłuższą przerwę w masażach, ale zamierzam do nich wrócić i wziąć się jeszcze za body wraping i kremy antycellulitowe dodatkowo, bo narazie słabo mi wychodzi regularne stosowanie :/
« Ostatnia zmiana: 2012-08-16, 18:46:11 wysłana przez enigma »