Autor Wątek: Co byście zrobiły z 2 miesiącami wolnego  (Przeczytany 2172 razy)

Offline Anetkara

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Co byście zrobiły z 2 miesiącami wolnego
« dnia: 2019-01-30, 08:01:35 »
Właśnie tyle wolnego mnie czeka zanim podejmę prace w innej firmie.Co byście zrobiły z tym czasem? Bo sama zastanawiam się czy odpoczywać czy moze zrobić coś produktywnego.....
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Co byście zrobiły z 2 miesiącami wolnego
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-01-30, 09:25:54 »
Właśnie tyle wolnego mnie czeka zanim podejmę prace w innej firmie.Co byście zrobiły z tym czasem? Bo sama zastanawiam się czy odpoczywać czy moze zrobić coś produktywnego.....
Ojej trudne pytanie :) Dawno już nie mialam tyle wolnego bo praktycznie po studiach poszłam do pracy, a aktualnie jestem na samozatrudnieniu i nie mam tyle urlopu co na etacie. Na pewno pozamykałabym wszystkie sprawy, leniuchowałabym. Uczyłabym sie angielskiego (zbieram się do tego od dłuższego czasu i ciągle jest mi mało ....).

No i wybrałabym sie na jakieś dłuższe wakacje, jeśli nie za granicę to chociażby w góry. Od dawna planuję aby pojechać na tydzień w tatry i chodzić po szlakach.  Noclegu polecam poszukać tutaj https://pieknekoscielisko.pl/apartamenty-w-gorach
« Ostatnia zmiana: 2019-01-31, 11:53:19 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline Gemi83

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Co byście zrobiły z 2 miesiącami wolnego
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-06-22, 23:16:36 »
Mazury, Grecja, woda, jachty  : dance :
Nie pozycjonujemy się!

Offline majjax99

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Co byście zrobiły z 2 miesiącami wolnego
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-09-04, 18:40:39 »
chcieliśmy w tym roku spędzić jakoś inaczej wakacje niż samolot i tropikalne klimaty. Wynajęliśmy przyczepa kampingowa ze świetnym wyposażeniem i pojechaliśmy do chorwacji. Super czas i duży komfort jazdy

Offline Sobótka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Co byście zrobiły z 2 miesiącami wolnego
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-09-06, 08:02:58 »
Trochę wypoczynek, ale też myślałabym o jakimś kursie w tym czasie. Jeżeli miałabym pieniądze to na pewno bym je wydała na poprawienie swoich kompetencji.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Co byście zrobiły z 2 miesiącami wolnego
« Odpowiedź #5 dnia: 2021-04-30, 07:46:56 »
Również polecam góry.Jesień to świetny czas na wycieczkę. Po pierwsze jest o wiele taniej, łatwiej jest znaleźć wygodne miejsce bo najwięcej turystów jest latem oraz zimą. Po drugie widoki są wspaniałe, szczególnie w sytuacji jak mamy piękną polską jesień. Wiele osób obawia się pogody ale fakt jest ten,ze jeśli decydujemy się na wyjazd w góry to musimy liczyć się z tym, ze deszcze może nas złapać zarówno latem jak i jesienią. Poza tym rzadko zdarza się,ze pada cały tydzień.

Drugie miejsce, które moge polecić to Bory Tucholskie. Piękny klimat, lasy. Na miejscu jest świetne spa dla dzieci, w którym mozna naprawdę dobrze wypocząć.  Świetne spa dla dzieci
« Ostatnia zmiana: 2021-05-05, 10:02:48 wysłana przez Cytryna »