Autor Wątek: paznokietki na ślub  (Przeczytany 67747 razy)

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« dnia: 2006-06-19, 12:37:04 »
Czy możecie mi podesłać jakieś zdjęcia albo linki ze ślubnymi paznokciami. Szukam ostatnio natchnienia na takie, ale powiem szczerze, że ciężko mi idzie - może coś zgapię  :lol:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-19, 23:43:06 »
w najnowszych Paznokciach masz sporo zdobień ślubncy np.

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-19, 23:57:16 »
Moim zdaniem najlepiej na ślub nadaje się frencz albo szewron :) Ładnie pomalowane paznokcie mają być na ślubie dodatkiem  i nie mogą przyćmiewać ani sukni ślubnej ani tym bardziej samej panny młodej :P

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-06-20, 10:13:53 »
A ja pannie młodej zaproponowałbym cos więcej niz typowo codzienny-biurowy french! Przeciez slub to taka piekna kazja- kazda kobieta w tym dniu chce czuc sie i wygladac wyjatkowo  :tonbreu:

Moje propozycje to:
-jezeli paznokcie beda przedłuzone, to wtopiona koronka, z dodatkiem kruszonej muszelki, lub kwiatki z masy perłowej z kruszona muszelka, lub białe hologramy.
- jezeli paznokcie aja pozostac naturalne, to fajnie wygladaja kolory dopasowane do sukni z  np.: kwiatuszakmi naklejkami 3d i z cyrkoniami...

Też polecam lekture ostatnich paznokci, jest tam pokazanych wiele wzorów na slubne paznokcie.  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

emiliaj

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-06-21, 11:40:33 »
w sotatnich paznokciach jest bardzo duzo zdobien slubnych, mozesz tez wejsc na moja strone www.jasinska.com i tam tez jest pare ale jeszcze nie wszystkie zdjecia sa wstawione

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-06-22, 09:20:06 »
ja na slub zdecydowanie odradzam french przeciez paznokcie tez maja byc wyjatkowe a nie takie codzienne

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-06-22, 09:26:03 »
Ostatnio jako zdobienie ślubne, zatopiłam Pani białą koronkę. Do tego perłowe koraliki i efekcik bombowy.

emiliaj

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-06-22, 10:22:10 »
na okladce ostatniej Akademii Paznokcia sa moje paznokcie slubne z wtopiona koronka

ja rowniez odradzam zwykly french na slub jednak niektore klientki wlasnie takie paznokcie preferuja i nie dadza sie przekonac na co innego za zadne skarby

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-06-22, 13:07:16 »
widzialasm ta gazetke w empiku i paznokcie a okladce, bardzo ladne :D

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-06-23, 10:06:25 »
ja równiez polecam jako zdobienie ślubne- wtopienie koronki z elemenatmi drobnych kwiatków akrylowych....
coś podobnego jak na okładce akademii paznokcia....

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-06-23, 11:19:36 »
Odradzacie french bo jest zbyt codzienny, a co jeśli klientka chce mieć ozdobiony tylko i wyłącznie palec serdeczny. Wtedy paznokcie krystaliczne będą wyglądały sztucznie

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-06-23, 12:32:24 »
gosiaczek1,
Po pierwsze, kto powiedzial ze paznokcie musza byc zrobione na krystalicznym tipsie??
Po drugie, jeśli klientka chce miec ozdobiony tylko jeden pazurek oznacza to ze raczej nie lubi ekstarwagancji i frencz bedzie dla niej odpowiedni i pewnie tez niecodzienny (nie wszyscy chodza na codzien z frenczem) ;)

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-06-24, 13:34:45 »
Zgadzam się z Tobą Buziaczek. Dzisiaj miałam właśnie klientke na tipsy. Na co dzień nic przy pazurkach nie robi, nawet nie maluje, wiec wielką ekstrawagancją były już dla niej same tipsy. Zażyczyła sobie frencha, ze złotymi kwiatuszkami. Była zachwycona efektem. Tylko dlatego, że na codzień miała krótkie, niczym nie wyróżniające się pazurki :-)

Gość

  • Gość
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-06-25, 18:08:33 »
Wykonująć ślubne zdobienie,muszisz pamiętac o tym ze to jest wyjatkowy dzień Twojej kientki i ona ma się czuc w tych paznikciach dobrze.Jesli nigdy nie miała długich paznokci to założenie jaj tipsów i namalowanie typowego frenchu to dla niej dużo,założe sie że cały dzień będzie je podziwiać.Natomias jesli Twoja kilienka cały czas nosi tipisy i zawsze je przyozdabiasz,to spokojnie możesz wtedy szaleć ile ci wlezie nie zapominaj jednak że musza one współgrać ze stylem klientki i jej suknią ślubną.
W ostatnich czasopismach takich jak "Paznokcie" i "Akadeni Paznokcia" są pomysły jak przyozdobić pazurki na ślub.
Życze powodzenia :)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
paznokietki na ślub
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-07-17, 10:03:42 »
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039