Autor Wątek: piękne rzęsy  (Przeczytany 30291 razy)

Offline Benitta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #30 dnia: 2015-05-04, 13:23:33 »
Jakie odżywki polecacie do rzęs? Ostatnio strasznie dużo rzęs mi wypada i chciałam je wzmocnić  :wink:

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #31 dnia: 2015-05-05, 05:26:11 »
Revitalash - używałam, używam i nie przestanę używać! Tę mogę polecić z czystym sumieniem. Gdzieś tam jest też temat o odżywkach do rzęs.

Pozdrawiam
Lejdi  :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline cllloee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #32 dnia: 2015-05-05, 10:24:25 »
Prostym sposobem na otrzymanie efektu pięknych rzęs jest stosowanie oleju rycynowego. Metoda stara jak świat a skuteczna i przede wszystkim naturalna.

Bardzo dziękuję za podpowiedź, na pewno go wypróbuję. Lubię naturalne sposoby :wink:

Offline Karlow82

  • CharlesCerOB
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #33 dnia: 2015-05-21, 15:05:27 »
Prostym sposobem na otrzymanie efektu pięknych rzęs jest stosowanie oleju rycynowego. Metoda stara jak świat a skuteczna i przede wszystkim naturalna.

Olej rycynowy...to brzmi jak jakieś średniowieczne metody na przeczyszczenie i wygładzenie...niekoniecznie rzęs. A rzepakowy też będzie dobry?
Une recherche approfondie dans les bibliothГЁques pubmed et cochrane qui est considГ©rГ©e comme une prix d'effet cumulatif sur l'Г©rection. Il peut ГЄtre possible d'Г©lucider cet effet secondaire indГ©sirable dans de rares cas..

Offline migdallena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #34 dnia: 2016-05-16, 07:39:19 »
Prostym sposobem na otrzymanie efektu pięknych rzęs jest stosowanie oleju rycynowego. Metoda stara jak świat a skuteczna i przede wszystkim naturalna.

i rowniez najtansza!  : dance :

niunia33

  • Gość
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #35 dnia: 2016-05-17, 20:14:04 »
teraz reklamuja jakis, dziala to?

Offline Ugly

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #36 dnia: 2016-05-19, 14:38:43 »
Ja widziałam w gazecie z super-pharm reklamę tuszu z Oceanic. Znacie?

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #37 dnia: 2016-06-02, 21:35:22 »
aktualnie nosze przedłużane rzesy i w sumie uzaleznilam się troche juz od nich..... ale wczesniej uzywalam revitalash i faktycznie po miesiacu rzesy urosły o niemal połowe ! wkurzalo mnie tylko, ze musze je malowac bo sama odzywka tylko je wydluza ale juz nie pogrubia ich niestety :p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Ugly

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #38 dnia: 2016-06-08, 12:54:15 »
Zastanawiałam się ostatnio nad kupnem odzywki Reviytalash, ale cena mnie skutecznie odstrasza. Zreszta nie wiem czy warto skoro efekty utrzymują się tylko do paru miesięcy. 

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #39 dnia: 2016-06-13, 05:01:39 »
Rzęsy to włosy a włosy mają cykl wzrostu. Revitalash wydłuża cykl wzrostu rzęs ale nie powoduje, że stają się one wieczne. W końcu wypadną a nowa rzęsa bez stosowania odżywki będzie miała długość jak bez jej stosowania po prostu.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Natka78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #40 dnia: 2016-08-16, 09:15:55 »
Do rzęs polecam odżywkę revitalash, jest świetna. Kosztuję nie mało, ale jest warta swojej ceny. Po miesiacu widziałam pierwsze efekty, rzęsy dłuższe i pogrubione.
Nie pozycjonujemy się!

Offline sylwkaka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #41 dnia: 2016-08-18, 12:30:08 »
Wiecie co, ja jakiś czas temu szłam na wesele do mojej kuzynki i moje rzęsy były wręcz w opłakanym stanie. Ale ja postanowiłam, że muszę jakoś to zmienić, no bo przeciez nie pójdę na taka uroczystość w pięknej sukience z reklama, ale bez rzęs. I kupiłam sobie w drogerii zwykłą odżywkę, chyba z Eveline, a do tego zaczełam sobie robić domowe maseczki na rzęsy. Najlepiej działają według mnie te z olejku rycynowego  lub żelu aloesowego ;)
« Ostatnia zmiana: 2016-08-18, 13:25:41 wysłana przez The Lady »

Offline Ugly

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #42 dnia: 2016-10-11, 12:22:05 »
Kupiłam Revitalash i jestem bardzo zadowolona;-)

Offline kremowka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #43 dnia: 2016-11-23, 19:49:13 »
a długo sie trzymają.?

Offline Jezebel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: piękne rzęsy
« Odpowiedź #44 dnia: 2016-11-24, 12:33:15 »
Używam na brwi i rzęsy mieszanki oleju rycynowego i lnianego. Rzęsy nie są jakoś zauważalnie gęstsze, ale pociemniały, więc wydają się dłuższe. Włoski są też mocniejsze, więc jestem zadowolona z efektu. Planuję dodać do mojej mieszanki odrobinę keratyny. Przy takim zestawie na pewno rzęsy będą w o wiele lepszym stanie :)