Autor Wątek: hologramy  (Przeczytany 108790 razy)

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #150 dnia: 2007-02-24, 11:39:58 »
ja brokat w żelu zatapiam tak:
nakładam cieniutką warstwę żelu pędzelkiem
następnie zanurzam pędzelek w brokacie i nakładam brokat, można go lekko palcem przyklepać  :D  byle by było go na tyle dużo żeby nie dotknąć palcem żelu.
utwardzam w lampie (troszkę dłużej)
no czasem się coś oderwie z tego brokatu i rozmaże na paznokciach, ale rzadko. a w sumie to tak artystycznie wygląda  :D

liście, koronki, siatki itp. - małe kawałki układam na żelu i utwardzam

duże kawałki nakładane na końcówkę -  zdobienia frenchu - mozna nakleić klejem do tipsów. czyli najpierw przygotowuję paznokieć, potem na zmatowiony paznokieć (na część tipsa lub na żel) przyklejam koronkę lub liść.

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
taśma do zdobień
« Odpowiedź #151 dnia: 2007-03-01, 09:40:28 »
czy ktoś orientuje się co to jest http://www.nail-boutique.pl/index.php?cat=17&sub=93&cmsstart=1885de73621648145a57d95b6936741a#183?

tasma do zdobień, ale jak sie to obsluguje?
Pozdrawiam
Ada

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #152 dnia: 2007-03-01, 09:54:06 »
No to chyba taka taśma złota lub srebrna cienka która można przyklejać na paznokcie polakierowane lub inne. Tworzy linie.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #153 dnia: 2007-03-01, 17:08:05 »
tak,obcinasz dana dlugosc,wtapiasz w zel lub akryl i tworzy linie srebrna lub zlota, rozniez fajnie pod frenchem wyglada

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #154 dnia: 2007-03-04, 10:40:35 »
Czy przyklejacie na przed ostanią warstwe żelu naklejki??? Są teraz takie fajne naklejki na pznokcie w rożne wzory że ja nie moge się im oprzeć ale nie wiem czy to jest dobry pomysł zeby dawac je pod żel??? :oops:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #155 dnia: 2007-03-05, 19:00:35 »
Możesz. :D
Choć ja osobiście wole je na wierzchu paznokcia  :wink:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

jkrafft

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #156 dnia: 2007-06-06, 09:11:17 »
nie wiem jak w żelu , ale w akrylu miałam ten sam problem poradziłam sobie za pomocą paska z foli którym otuliłam liśc obłożony akrylem sprawdziło się w 100 % nic nie odstawało i wszystkie końce liścia były tam gdzie powinny
a oto efekt:


Pozdrawiam

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #157 dnia: 2007-06-22, 18:17:39 »
Witam.Dziewczyny mam problem z moro i nie wiem co zrobić.Daję warstwę żelu nakładam moro i wkładam do lampki ,nakładajac drugą warstwę moro ślizga się jakby nie było utwardzone a żarówki mam nowe nie wiem moze źle to nakładam??

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #158 dnia: 2007-06-22, 20:28:01 »
Prawdopodobnie slizga sie bo pod spospodem jest nieutwardzony zel- swiato z lapmpki nie przechodzi przez kryjącą ozdobe i nie utwardza żelu.
Najlepiej byś układała moro mniej gęsto, za to kilkoma cienkimi warstwami kazda utwardzana osobno.  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #159 dnia: 2007-06-23, 17:15:01 »
czyli mam położyć jedną cienką warstwę żelu położyć kilka kawałeczków moro utwardzić i tak dalej...

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #160 dnia: 2007-06-23, 18:34:52 »
ja albo układam większe kawałki i zostawiam między nimi przerwy albo mniejsze kawałeczki i mniejsze przerwy. lub tak jak pisały tu dziewczyny - połóż kilka platków i utwardz, nałóż żel na całość i w przerwy między kawałkami utwardzanymi w poprzedniej warstwie poukładaj następne. Moro nie jest przezroczyste i zawsze żel pod nim się bedzie ciężko utwardzał.

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #161 dnia: 2007-07-09, 22:30:19 »
a powiedzcie mi w którą warstwe żeli IBD dajecie brokat a i cyrkonie ? ja daje bonder (biały żel jak robie frencha) na to builder gel clear a na koniec clear gel no i właśnie tak się zastanawiam kiedy mam dać braokat a kiedy cyrkonie? ostatni czytałam że moge brokat da na bonder jak to jest w praktyce??

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #162 dnia: 2007-07-10, 02:05:25 »
przeczytałam ten temat i wiele się z niego dowiedziałam  :D  ale w poprzednim poście dziewczyna pisała że nakłada brokat na  bonder więc chciałam się spyta czy tak można ponieważ bonder zwiększa przyczepnoś żeli i czy po nałożeniu na niego brokatu nie straci on swojego przeznaczenia i czy broat bedzie sie dobrze trzymał ????

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #163 dnia: 2007-07-21, 12:30:27 »
Odradzam kładzenie brokatu bvezposrednio na bonder i to nie z powodu, ze cos stanie sie z bonderem, ale z praktyki- gdy potem zdejmujemy żel trzeba baaaardzo uwazac, gdy spiłowujemy brokat, bo bezposrednio pod nim mamy naturalny paznokciec (bonder, praktycznie nie ma "grubosci"). Ja wole mieć jeszcze cieniutka warstewke żelu, wtedy moge ja pozostawic na paznokciu, a spiłowując brokat wiem, ze nie przepiłuje naturalnego paznokcia.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

mycha

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #164 dnia: 2007-07-21, 15:33:40 »
ja robie tak amo jak ty! jest bezpieczne , ;)