Autor Wątek: Czy to dobry wybor szkolenia?  (Przeczytany 4906 razy)

vivi

  • Gość
Czy to dobry wybor szkolenia?
« dnia: 2007-02-12, 12:52:19 »
Hi wszystkim!
W szkole przedstawiono nam 3 szkolenia do wyboru:
a)La Femme- za 600zl przez 4 dni z wlasnymi modelkami trzema metodami (zel,akryl fiber glas + po dwoch tygodniach naukauzupelniania)
b)Euro Fashion-za ok.250zl zel lub akryl -firma dowolna np.IBD lub Christrio
c)Alessandro za 600zl zel lub akryl bez mozliwosci kupowania produktow tej firmy.
Drugi rok odrazu wybral La Famme bo tanio i tyle metod.My pierwszy chcemy EF bo tyle jest negatywnych opini o LF.
Co wy o tym sadzicie?Moze ktos ma jakies inne propozycjie odnosnie szkolen?
I jeszcze jedno pytanko:z EF nic nie wspominali o modelkach,wiec czy moge sobie taka znalezc czy mosimy na sobie?
Za odpowiedzi : bukiet :

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-12, 12:58:35 »
o wszystkich tych firmach i ich szkoleniach możesz poczytać na forum  :wink: pomocna może być WYSZUKIWARKA  :wink:

 la Famme sobie odpuść  :twisted:

Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-12, 12:59:51 »
O LF sama sobie odpowiedziałaś.
Co do pozostałych to ciężko coś powiedzieć. Wszystko zależy jak będzie przebiegało to szkolenie. Jeśli jako masówka gdzie 1 instruktor będzie biegał miedzy 10 osobami to jeśli ktoś chce tylko papier to ok ale niewiele się nauczy. Jeśli będzie więcej instruktorów to co innego. Zależy też jacy to będą instruktorzy i jak się przyłożą do szkolenia. Sama firma jeszcze wszystkiego nie załatwia. Na forum EF czytałem też negatywne opinie o ich szkoleniu. O Alessandro za wiele nie wiem, prócz tego, że nie kupisz ich produktów bez szkolenia u nich.

A już przypadkiem nie pytałaś o coś podobnego? ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

vivi

  • Gość
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-12, 13:08:36 »
tak pytalam o EF.Po ostatnim szkoleniu z pedicure juz sie boje jakich kolwiek szkolen i tracenia kasy ktorej u mnie w szkole trzeba miec naprawde duzo na nieplanowane wydatki.
Ostatnio babka na pracowni dodala nam #rewelacyjne szkolenie na trzy metody bardzo tanie i ona byje przeszla na naszym miejscu chociaz nie pracuje na ich produktach-chodi o LF#no i tak zwatpilam.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-02-12, 13:15:20 »
Jak dla mnie to tylko nabijane kabzy firmom. Zamiast się wziąć za porządny biznes firmy wykorzystują kontakty w szkołach i lecą na łatwy zarobek.
Zamiast iść na masówkę lepiej 3 takie masówki odpuścić i zrobić jedno konkretne szkolenie indywidualne. Oczywiście jeżeli chcesz coś po tym szkoleniu umieć.

Potem mamy tu posty typu "Pomocy!!! Szkolenie na XXX w szkole, beznadzieja".

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

vivi

  • Gość
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-02-12, 13:34:34 »
Wiecie co przedzwonilam sobie tam gdzie chcemy miec szkolenie i troche sie rozpogodzilam bo powiedzieli mi ze bedzie tez uzupelnianie tipsow, szkolenie beda prowdzic dwie babki ktore byly u nas na pokazie i wydywaly sie konkretne z tzw.z zamilowaniem(ale to sie okaze).Maks ma byc nas 8 osob bedzie mozna wziac modelke.I pani sie zastanawia ale najprawdopodobniej beda to zele ESN.Tylko jak zapytalam ile mniej wiecej mialo to kosztowac to zamiast te 250zl mowila cos o 400-450,ale wspomnala tez o IBD to moze to sie tyczylo tego jakbysmy mieli na tej firmie szkolenie.
ogolnie chyba dobrze to wyglada?
 8O

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-02-12, 14:01:55 »
to lepiej weź sobie modelkę żebyś nie marnowała czasu jak koleżanka będzie Tobie robić pazurki  :wink:
2 kobiety na 8 osób szkolących się to ładny wynik  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

vivi

  • Gość
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-02-12, 14:08:27 »
dzieki Aniu podnioslas mnie na duchu!
  :)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-02-12, 15:00:40 »
proszę bardzo  :wink:
Ja robiłam szkolenie LF fakt ze 2,5 roku temu i zasadniczo nic z niego nie wyniosłam  :roll:
z resztą jak poczytasz troszkę o LF na naszym forum to dojdziesz do wniosku że większość osób odradza ze względu na mało godzin, mało prowadzących na dużą ilość kursantek i duży materiał do przerobienia w tak krótkim czasie  :roll:
Lepiej zapłacić więcej i iść do EF a mieć pewność że Cię nauczą i będziesz uczyła się na dobrych produktach bo np. produkty la Famme - klik!  jak sama poczytasz nie są za dobre  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-02-12, 16:24:09 »
Ja jestem po kursie na EF i szczerze powiem że to chyba raczej zalezy od instruktorki.
Bo ja nie jestem zbytnio zachwycona.
Denerwowało mnie to, ze oprócz mnie była jeszcze jedna dziewczyna na żel (ja na akryl) więc pani mnie troszke zlewała.
I szkolenie pokazało mi tylko jak powinnam nakładac akryl a reszty musiałam się dopytac, radzic.
Takze sama musisz zdecydowac.
LF mozesz sobie odpuscic ze wzgledu na nieciekawą jakość produktów.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Czy to dobry wybor szkolenia?
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-02-12, 16:52:54 »
I pytac o program czy to wraz ze zdobieniem(zel kolor, efekt 3d, idealny french itd) czy podstawy.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039