Autor Wątek: laser diodowy  (Przeczytany 2481 razy)

Offline aga142

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
laser diodowy
« dnia: 2017-03-19, 08:56:16 »
Hej dziewczyny czy ktoras z was pracuje na laserze diodowym  Versus firmy LestheZone potzebuje opini ,czy przynosi dobre efekty i czy warto go zkupic  :)
« Ostatnia zmiana: 2017-03-19, 09:37:04 wysłana przez aga142 »

Offline emilunka04

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-03-19, 18:19:31 »
Ostatnio właśnie pytałam w różnych firmach o laser diodowy ceny sa przeróżne ciężko stwierdzić który jest najskuteczniejszy a wiadomo kazda firma wychwala swoje pod niebiosa.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-03-21, 09:49:28 »
Ostatnio właśnie pytałam w różnych firmach o laser diodowy ceny sa przeróżne ciężko stwierdzić który jest najskuteczniejszy a wiadomo kazda firma wychwala swoje pod niebiosa.
Zwróć uwage na pochodzenie. Czy elementy główne są europejskie bądź amerykańskie, gdzie składany. Lightsheer jest klasą samą w sobie ale są już konkurencyjne produkty dające identyczne efekty.

Offline emilunka04

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-03-22, 11:41:56 »
A mógłby Pan mi powiedziec które firmy sa równie dobre jak lightsheer?? Które warto wziac pod uwagę??

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-03-26, 22:04:31 »
laser diodowy Light sheer :)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline jolka8111

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-05-21, 05:19:11 »
A mógłby Pan mi powiedziec które firmy sa równie dobre jak lightsheer?? Które warto wziac pod uwagę??

Hej, kupiłaś już jakiś laser ? Jeśli chcesz to mogę ci podpowiedzieć co nieco odnośnie tego co warto zobaczyć na rynku .

Pozdr.

Offline Flower3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-06-07, 23:56:07 »
Mnie rowniez interesuje zakup laseru...

Offline Aleksandra987

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-08-21, 12:31:51 »
Witam, w moim salonie korzystam z lasera diodowego Chromatca Platinum XL. Jestem bardzo zadowolona. Co do kwestii profesjonalnych, jest to laser wysokiej klasy, światłowodowy, pozwalający na trwałe usunięcie owłosienia na całym ciele po 3-4 zabiegach. Posiada skuteczny system chłodzący i stabilną wiązkę, dzięki czemu zabieg jest bardzo komfortowy, a skuteczność jest bardzo wysoka od pierwszego zabiegu. Laser jest bardzo wytrzymały, ma długą żywotność głowicy, jest tani w eksploatacji i posiada bardzo dobry system chłodzenia. Nie trzeba wymieniać filtrów, a także (co najważniejsze !!!) stosować przerw podczas pracy urządzenia. Polecam.

Offline Stefan829

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-09-25, 20:10:25 »
Akurat z tym produktem nie miałem do czynienia. Warto zapoznać się z rekomendacjami klientów
Nie pozycjonujemy się!

Offline SylwekKT

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: laser diodowy
« Odpowiedź #9 dnia: 2018-02-21, 10:33:56 »
Zwróć uwage na pochodzenie. Czy elementy główne są europejskie bądź amerykańskie, gdzie składany. Lightsheer jest klasą samą w sobie ale są już konkurencyjne produkty dające identyczne efekty.

LightSheer ma jedną z lepszych rozpoznawalności na rynku, ale to też wynika z faktu "kto pierwszy ten lepszy" Teraz aby zdobyć przewagę nad konkurencją już nie wystarczy podać w ogłoszeniu "depilacja LightSheer" Trzeba czegoś więcej...Technologia idzie do przodu i zgadzam się, że są już produkty które mają bardzo innowacyjne rozwiązania, nie są chińską jednorazówką i dają rewelacyjne efekty epilacji  :biggrin: .

Co do pochodzenia to dodałbym kraj który może poszczycić się jedną z najlepszych na świecie technologii laserowych - Israel.