Autor Wątek: Kuferek wizazystki....  (Przeczytany 17271 razy)

Tinuviel

  • Gość
Kuferek wizazystki....
« dnia: 2007-09-01, 16:40:28 »
Zaatakowani różnorodnymi firmami sloganami młode, nowe na rynku wizażanki mogą mieć nie lada problem z wyborem odpowiednich kosmetyków  tym bardziej, że na testowanie wszystkiego należałobypoświęcić sporo czasu pieniążków a i doświadczenie również wiele podpowiada. Pomyślałam, że  w temacie tym do tytułowego kuferka wrzucić można absolutne HITY które ratują życie:) są niezastąpione lub po prostu cudowne. Kosmetyki, narzędzie etc. Napiszcie czemu właśnie one i jak oceniacie jakie wymagania stawia przed "malującymi".

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-09-01, 17:53:29 »
a ja powiem tak: uważam że wsypywanie wszystkiego do jednego worka i opisywanie każdego produktu jest bez sensu więc proszę tylko aby wizażystki wpisywały pokrótce co mają w swoich kuferkach  :wink:
mamy osobne tematy dla każdych produktów więc nie ma sensu rozpisywać się nad każdym  :wink:  
krótkie listy poproszę bo będzie bałagan  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-01, 22:33:41 »
A ja mysle, ze przede wszystkim zacznijmy od tego, jakiej firmy kuferki mamy? CZy sprawdzaja sie w pracy? CZy sa pojemne? Ja wlasnie jestem na etepie wymiany mojego juz mini kuferka na wiekszy. Nie mieszcze sie juz w nim, a z kazdym dniem kolekcja kosmetykow sie powieksza :)
 Mysle nad najwiekszym kuferkiem Sephory, ale szukam alternatywy. :)
Co do kosmetykow, to tak na poczatek:
 - podklady Max Factor Lasting Performance
 - Dermacol uzywany przeze mnie jako korektor
 - pedzle Sephory - swietnie sprawdzaja sie w pracy. Bardzo lubie pedzel do podkladu i nr 6 do korektora, a takze pedzelek z krotkim wlosiem do cieniowania
 - baza pod podklad Sephory
 - paleta do brwi Sephory
 - fixator Kryolanu
Szminki, cienie, konturowki to juz baaardzo roznych firm. Zawsze wybieram od roznych producentow to, co mi najbardziej odpowiada :) Podklady tez mam roznych firm, ale slubne makijaze robie wlasnie na MF :)

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-09-04, 21:25:48 »
Widze, ze nikt juz nie pociagnie tego watku dalej  :? Szkoda  :(
A ja dzis dostalam nowy kufer od meza na rocznice slubu :D

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-09-04, 22:20:41 »
Jeśli chodzi o mój kuferek to najważniejsze i generalnie niezastapione są dla mnie kamuflaże (obecnie z Kryolana) obejdę się nawet bez podkładu ale kamuflaż musi być :)
Następnie tusz (obecnie Lancome).  
Niezastąpiony pędzelek do korektorów z Sephory i Kryolanowskie gąbeczki a także czarny cień do powiek Inglota - to są rzeczy które mam zawsze i bez których nie wyobrażam sobie wykonania jakiegokolwiek makijażu :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-09-04, 22:28:23 »
Ja mam tak wiele rzeczy ze dlugo by pisac,ale nieodzowny jest Dermacol, tez kamuflaze kryolana,tusze rozne bo nadal szukam tego idealnego, obowiazkowo ciemne cienie i kredki, eyeliner Smashboxa i rozswietlacz-tutaj tez Dior i Lauder lubie, brokat Sephory, roz Chanel a tak to kazdego po trochu.  :P
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-09-05, 18:02:40 »
A gdzie kupujecie kamuflarze Kryolana? Ja sobie musze sprawic, ale jakos nie bardzo chce zamawiac przez int. Stad moje pytanko  :D Chcialabym tez nabyc sobie ich palety pomadek.
 Dzisiaj kupilam sobie podklad Estee Lauder Double Wear i chyba przejde w slubnych makeupach wlasnie na niego. Jest nie do zdarcia i cudnie matuje, jednoczesnie nie zostawiajac maski na twarzy :)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-09-05, 20:58:19 »
Cytat: "stefa"
A gdzie kupujecie kamuflarze Kryolana?


kryolan
jest tam także Twoja miejscowość   :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-09-23, 18:56:42 »
Ja w swoim kuferku mam: palete pudrów Inglota oraz palety różów Inglota, korektor dermacol, korektor mineralny RHeA, podkłady L'Oreal i Manhattan, tusz Meybelline, pędzle do makijażu, cienie do powiek(różne), sztuczne rzęsy.
دوبدوا

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-10-01, 21:06:09 »
U mnie od niedawna w kuferku pojawily sie swietne kosmetyki firmy MAKE-UP STUDIO:
- baza pod makijaz zielona (maskuje zaczerwienienia) i biala (swietna do makijazu slubnego, pieknie rozswietla)
- puder transparentny
 Ostatnio dokupilam do kufra podklady Kryolan i pomadki tejze firmy :)

Offline kinga_make-up

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
zawartosc kuferka
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-03-13, 18:09:50 »
W moim kuferku jest duzo Screen Face ,troche Make-up International,Ben Nye-a,Make up for ever,i pojedyncze sprawdzone produkty z Kryolan,YSL itd.Produkty wyjatkowo mi drogie to:wybielajace krople do oczu,beztluszczowa baza pod podklad,preparat do wygladzania ust i baza pod szminke,do "odejmowania latek" olowek+preparat-do efektu wygladzania zmarszczek(jezeli zachodzi potrzeba to jeszcze stosuje tasmy ,ale zadko),zawsze dobrej jakosci kepki i cale +klej Duo- bezbarwny i czarny,genialna rzecz -mianowicie  produkt do kamuflazu tatuazu-jest pomocny w wielu sytuacjach,puder sypki transparentny z SF,kuferek na kuleczkach ze sciaganymi pieterkami-w to warto zainwestowac.Ostatnio zakupilam profesjonalne lustro charakt.przenosne w walizie-tego mi czasami brakowalo.Bardzo lubie sebumetki do poprawek.

Offline kanilorak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-01-26, 08:37:21 »
To ja dorzuce tez spis swoich kosmetykow w kuferku :) Narazie prywatnym, bo jeszcze nie maluje innych i nie posiadam kufra do pracy :)
Oczywiscie pedzle Inglota, gąbeczki, sztuczne rzesy, podklad Estee Lauder (z 7 innych ktorych nie uzywam w tym momencie, rozswietlajace, matujace, kryjące), 4 kamuflarze ArtDeco (bialy do rozswietlania, zielony do maskowania zaczerwienionych miejsc, 2 odcienie beżu), podkład/korektor Dermacol (2 odcienie), korektor pod oczy Helena Rubinstein, puder w kulkach Guerlain, puder sypki beżowy Guerlain, puder sypki transparentny Kanebo, 2 rozswietlacze w kamieniu (srebrny i różowy) Sephora, róż Chanel, brązer (dla zimnego typu urody) ArtDeco, baza Dax Cosmetics, tusz Lancome i MaxFactor, żel do brwi, kilka błyszczyków, cieni, kredki do oczu (czarna, biała), eyeliner (czarny) itd. itp. :)

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-03-23, 19:00:22 »
A to mój kuferek:) Mam w nim wszystko to co mi jest potrzebne. Na potrzeby zdjęcia trochę w nim posprzątałam nawet:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-03-24, 18:46:08 »
Fajne szufladki na dole, co to za firma kuferka?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Kuferek wizazystki....
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-03-24, 20:29:21 »
Przyznam się szczerze, że nie wiem co to za firma wyprodukowała ten kuferek, bo nigdzie tu nie widzę jej nazwy. Kupiłam go na necie w sklepie conelo.pl Najpierw zakupiłam 1 sztukę sobie do domu - na własne kosmetyki, bo mi wychodziły z szuflad, a potem kupiłam 2 gi do salonu i na potrzeby wyjazdów do klientek :)