Autor Wątek: Oleśnica  (Przeczytany 12698 razy)

Gość

  • Gość
Oleśnica
« dnia: 2006-03-02, 09:51:01 »
Witam :D  Czy wie ktos czy sa jakies kursy paznokietkowe,kosmetyczne w Oleśnicy?

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-02, 13:13:00 »
znam dobre kursy paznokietkowe we wrocławiu , w LCNie , a Olesnica jest niedaleko :)

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-02, 16:19:41 »
Hmmmm,dzieki wielkie Tanka tylko ze ja nie jestem z Olesnicy ale mam tam blizej niz do Wrocka na kursy.Mogłabys podac jakies dokładniejsze informacje odnosnie tych kursów we Wrocławiu :?: Kto wie moze sie skusze  :D

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-02, 23:52:24 »
Ja serdecznie zapraszam na szkolenie do firmy HOLLYWOOD NAILS we Wroclawiu kurs trwa 3 dni kosztuje 1000zl i najbliższy termin jest 10-11-12 marca. W zakres szkolenia wchodzą 3 metody: żel, porcelana(akryl UV) i akryl. Uczysz się przedlużać na tipsie, na szablonie i utwardzać naturalne paznokcie jak i również wykonywać french na stale tz. permanentny tel. 71/3648834. :)  :lol:

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-03, 09:25:09 »
hihi widze że konkurencja nie śpi.....
szkolenie w LCn-ie obejmuje wszystkie metody przedłużania i modelowania paznokci ( oprócz akrylu ), czyli metody światłoutwardzalne ( zele 3, 1- fazowe), przedłużanie nat. płytki na szablonie, metoda samoutwradzalna ( fiberglass), parafinowe kąpiele dłoni, dodatkowo cała teoria..., trwa trzy dni, kosztuje 1100 zł, kończy sie wydaniem certyfikatu LCN, namiary do firmy Wrocław, ul. Drukarska 38, tel 071/783-08-09, fax 373-31-42 :)

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-03-03, 11:21:08 »
Tanko jaka konkurencja?? Przecież prywatnie nie polecasz tak gorąco swojej macierzystej firmy.. dziwi mnie że tu tak zachwalasz. Czyżby jakieś rozdwojenie poglądów?

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-03-03, 14:23:08 »
nie zachwalam firmy, tylko podaje wiadomości dotyczące szkoleń, to są suche fakty i nic wiecej...
a tak prywatnie podchodze z dystansem do każdej firmy, bo poznałam  ( i ciągle  poznaje ) wady i zalety niejednej z firm  :)

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-03-03, 15:42:48 »
Widze że nie którzy tutaj nie są obiektywni i chwalą tylko swoja firme lub najeżdzają  na poprzednie miejsce pracy.  8)
Gdzie ten profesjonalizm :?:  :?:  :?:  :?:
Szkolenie można zrobić w każdej firmie zależy czego od niej oczekujesz i na jakim poziomie ma być przeprowadzone.  
Przykro mi ale nie spotkałam się żeby ktoś szkolił w Olesnicy,będziesz musiała wybrać się do większego miasta.W tym przypadku Wrocławia.  


    :tonbreu:

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-03-03, 15:46:48 »
Cytat: "dluga25"
Widze że nie którzy tutaj nie są obiektywni i chwalą tylko swoja firme lub najeżdzają  na poprzednie miejsce pracy.  8)
Gdzie ten profesjonalizm :?:  :?:  :?:  :?:
Szkolenie można zrobić w każdej firmie zależy czego od niej oczekujesz i na jakim poziomie ma być przeprowadzone.  
Przykro mi ale nie spotkałam się żeby ktoś szkolił w Olesnicy,będziesz musiała wybrać się do większego miasta.W tym przypadku Wrocławia.  


    :tonbreu:

a uwierz mi jest na co narzekać. Może sama się przekonasz kiedys...

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-03-03, 16:14:29 »
Zgadzam się że są firmy na które się narzeka, ale trzeba być obiektywnym i do wszstkiego podchodzić sceptycznie.
Jesli chodzi o firme LCN to dość długo znią współpracuje i niemoge się skarżyć,produkty otrzymuje na czas ,zawsze jestem mile zaszkoczona.
Nie jest to jedyna firma z którą współpracuje.
Uważam że każdy w czymś jest najlepszy.
Lcn w żelach a WoMen Nails w akrylu, które też sobie chwale.

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-03-03, 16:18:16 »
Skoro tak to z pewnością się znamy.:)

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-03-03, 16:36:52 »
Raczej nie,bo do mnie dostawca nie przyjeżdzał. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-03-03, 16:46:24 »
hyhy no i nawet gdyby przejeżdzal to bysmy sie nie spotkali bo nie bylem dostawcą:)  za to gdybyś chciala się czegoś o produktach to z pewnością będe ci w stanie pomóc uzupelnic braki. :wink:

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-03-03, 21:22:37 »
Dziekuje za propozycje,będe na przyszłośc pamiętać, ale staram się być na bieżąco w firmach z którymi współpracuje. 8)  8)
Rynek tak szybko się zmienia,żę jesli chcemy w nim istniec to trzeba go śledzic. :wink:

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-03-03, 22:44:17 »
Widze, ze doszlo tu do konkretnej wymiany zdan.. Mysle, ze ja moge zajac tu obiektywne stanowisko..
Jak juz wspominalam wczesniej robilam szkolenie zarowno na firmie lcn jak i hollywood nails i teraz mam porownanie..
Tak jak wczesniej bylam wrecz zakochana w lcn- iloscia produktow itd, tak teraz jestem zakochana w drugiej firmie.
Moze lcn proponuje wiele rozwiazan dla roznych plytek paznokcia, ale zele firmy hollywood nails trzymaja sie lepiej.. Sprawdzilam to na roznych dziewczynach i co najwazniejsze- sama na sobie ;)
Hollywood nails proponuje takze szeroka game kolorowych zeli budujacych- czego nie ma w lcn. Nie wspominajac juz o akrylu..
Mysle, ze docinanie bylemu szkoleniowcowi firmy lcn mija sie z celem.. Wiele osob uwaza, ze Sylwia byla niezastapiona.. I przez dlugi okres czasu potwierdzalo sie to w praktyce.. Gdzie sie nie pokaze ludzie witaja ja jako dziewczyne, ktora sie zna na rzeczy.. Z duzym doswiadczeiniem i niesamowitym talentem..
Obecny szkolenieowiec ma wysoka poprzeczke do przeskoczenia!!
Powodzenia..