Autor Wątek: Poznań, Warszawa  (Przeczytany 10556 razy)

Estera37

  • Gość
Poznań, Warszawa
« dnia: 2005-10-16, 21:28:51 »
Mam jeszcze jedno pytanko, czy ktoś wie coś na temat szkoleń  (www.kursy.com.pl) w Poznaniu lub Warszawie? :?:

Aguś

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-16, 22:38:59 »
Polecam pania Emilię
 :wink: www.jasinska.com

Estera37

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-17, 12:04:19 »
:wink:  :wink: Aguś dzięki, wiele dobrego o Pani Emili czytałam na tym forum i coraz bardziej mnie to przekonuje że jest to odpowiednia osoba. Początkowo chciałam skorzystać z EF - ale jedni chwalą, drudzy nie wię zaczynam się obawiać? Nie mam ochoty ponownie wtopić kasy a bardzo zależy mi na tym by nauczyć się porządnie robić pazurki! :!:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-17, 13:33:27 »
Ja slyszelem rowniez bardzo dobre opinie o szkoleniach w
EkertNails

Gość

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-17, 13:36:41 »
Ogólnie bardzo polecam szkolenia EF.A złe opinie na ich temat pewnie wynikają ze złego szkolenia poszczególnych przedstawicieli EF. Ja mogę polecic szkolenie EF w Pruszkowie u pani Sabiny.

Aguś

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-17, 14:45:32 »
Pani Emilia jest dystrybutorem Ef  :wink:

Estera37

  • Gość
szkolonko
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-18, 20:00:22 »
Troche poszperałam na forum, cofnęłam się do wczesniejszych wypowiedzi i widze same superlatywy jesli chodzi o Panią Emilię. Zaczyna mnie to interesować. Dlatego że jeszcze dużo mi do profesjonalizmu w tej dziedzinie, a wczesniejsze złe nawyki przekazane mi na tzw. kursie pewnie sie u mnie utrwaliły bardzo chciałabym aby skorygowała je właśnie taka osoba jak P.Emilia . I to chyba jej szukałam!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki Aguś!   : bukiet :
Wypowiedzi na tym forum jest sporo ale sprawdziłam rózne tematy i widzę ze nieźle znasz swoją pracę, więc przypuszczam ze w duzym procencie zawdzieczasz to także dobremu nauczycielowi.(P. Emilia?)
Szkoda że nie mieszkasz bliżej (Bielsko-B)!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

emiliaj

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-20, 15:35:30 »
Agus jest bardzo dobrym fachowcem:) nie jest moja uczennica, ale uwazam, ze Lena jest bardzo dobrym nauczycielem:)

Esterko czy dzwonilas do mnie? Bo wydaje mi sie, ze tak...w sumie juz sie gubnie z tymi telefonami dlatego wole spytac.
Zapraszam serdecznie.

pozdrawiam
Emilia

P.S. Agus dziekuje bardzo za polecenie

Estera37

  • Gość
szkolonko
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-10-20, 17:38:07 »
:P Pani Emilio tak dzwoniłam, uzgodniłyśmy że przesle mi Pani ofertę cenowa wszystkich kursów (jeśli to możliwe b.pilnie bo potrzebuję to do biznesplanu który musze oddać do 03.11.05) a co do terminu kursu to że zdzwonimy się trochę później.
 Jeszcz jedna rzecz, od razu przy okazji kursu chciałabym się zaopatrzyć w potrzebne rzecz do pracy i również potrzebuję szczegółowy cennik (żele,akryle,frezarka, airbush itp.).
Interesowała by mnie rownież mozliwość współpracy na zasadzie dystrybutora w moim mieście produktów renomownych firm, czy za pani pośrednictwem jest to możliwe Pani Emilio? :?:

emiliaj

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-10-23, 18:16:26 »
jesli chodzi o zakupo frezarki, airbrusha itd to musialabys powiedziec do jakiej kwtoy maksimum, jakie masz wymagania itd. Postaram sie przeslac tobie cennik na maila tylko musisz mi go podac albo wyslij napjpierw do mnie a ja opisze. co do dystrybucji musialybysmy na ten temat porozmawiac. pozdrawiam
Emilia

Gość

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-10-30, 23:57:18 »
a czy p.Emilia bywa takze w P-NIU?Interesowalby mnie rowniez cennik kursow.Szkolen nigdy za duzo :D

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-11-02, 14:14:55 »
Esterko, Agus swoje początki stawiała  u mnie :D   dobre szkolenie to podstawa a dalej to juz wlasna praca. Wiec ile w nas ambicji i pracowitości tyle dalszych sukcesow.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Estera37

  • Gość
szkolonko
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-04, 18:11:55 »
Bardzo dziękuję wszystkim za  pomocne rady, na pewno z nich skorzystam przy wyborze miejsca szkolenia. Wiele rzeczy stało się dla mnie teraz bardziej jasnych - szkolenie to oczywiście podstawa jak mówi elenka ale najwazniejsza jest oczywiście praktyka i ciągłe cwiczenia. Choć nie jestem już tak młoda (39l.) jak większość z Was a moja przygoda z pazurkami zaczęła się zaledwie rok temu to jestem strasznie uparta i wiem że nauczę się robić te cudeńka ku zadowoleniu klientek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tego Wam wszystkim życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!ESTERA37 :love:

Gość

  • Gość
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-11-05, 21:29:15 »
Estera37 bardzo polecam tobie kurs u eleny. Pisałam już nie raz i piszę kolejny, poświęcony czas i oczywiscie pieniążki są warte tego kursu.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Poznań, Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-11-06, 20:25:31 »
Smerfetko bardzo dziekuje.......ale Esterka jest juz umowiona z Emilką wiec na pewno doskonałe szkolenie:)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Estera37

  • Gość
szkolonko
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-11-08, 22:13:21 »
Bardzo zalezy mi na profesjonalnym szkoleniu i dlatego umówiłam się wstepnie z P. Emilią. ale jeszcze nie wiadomo co z tego wyniknie. O pieniadze na szkolenie staram się z PUP z dofinansowania z UE - ale z urzędami to róznie bywa. Na poczatku powiedziano mi że w koszty mogę wliczyć sobie dojazd i nocleg na szkolenie jak tylko bedę miała FV, teraz znowu jest nowa wersja (można zwariować - każdy urzędnik co innego, państwo w państwie - i napisz tu człowieku profesjonalny biznes plan, którego wymagają. Dlatego nie wykluczone że będę musiała zweryfikować swoje plany i przeprosić P. Emilię za zawracanie głowy i szukać czegoś bliżej Bielska-Białej (co zmniejszy moje własne koszty - dojazd i nocleg). Być może uśmiechnę się do P. Eleny - która również chwalicie nie mniej nię P. Emilię!!!!!!!!
Cała sprawa wyjaśni się końcem listopada (muszę uzbroić się w cierpliwość).
Pozdrawiam wszystkich  :wink: