Autor Wątek: Bielsko-Biała  (Przeczytany 5474 razy)

Estera37

  • Gość
Bielsko-Biała
« dnia: 2005-10-16, 20:36:37 »
:) Cześć wszystkim! Buszowałam trochę po internecie w poszukiwaniu firm szkolących, jest ich mnóstwo. Trafiłam na tę stronę i widzę że można się tu wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. Interesuje mnie profesjonalny kurs w okolicach Bielska-B.: żele, akryle, fiberglass, airbusch oraz oczywiście manicure i pedicure - ale tylko w profesjonalnej firmie, nie żadne tanie okazje ( już raz sie dałam nabrać  :!: ). Mogę zapłacić około 3000zł .Jeśli już nie w moim rejonie to mogę dojechać. Interesuje mnie także przedstawicielstwo profesjonalnej firmy. Miałam w planach Euro Fashion ale doczytałam się niezbyt pochlebnych informacji. Może znacie kogoś sprawdzonego!

Gość

  • Gość
Bielsko-Biała
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-17, 10:04:21 »
Słyszalas niezbyt pochlebne informacje o EF? A to dziwne,bo teraz to oni organizuja najlepsze szkolenia.Byc moze slyszalas niezbyt pochlebne informacje o kursie odbytym u poszczegolnego dytrybutora EF. Ja osobiscie bardzo polecam szkolenia EF :)

Estera37

  • Gość
Bielsko-Biała
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-17, 11:59:01 »
Złe informacje o EF przeczytałam śledząc poprzednie wypowiedzi dziewczyn na tym forum (być może są błędne) twierdziły że kursy są przereklamowane - zbyt duża duża grupa kursantek na szkoleniu  . Dzięki za twoją odpowiedż, bo na EF byłam zdecydowana od początku ale nie ukrywam że tamte wypowiedzi troche mnie zaniepokoiły, juz raz straciłam pieniadze i nie chcę tego powtórzyć.

Gość

  • Gość
Bielsko-Biała
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-17, 13:38:34 »
A skąd jestes? Bo mogę polecić Ci kursy EF w Pruszkowie,u pani Sabiny.Ja tam byłam i wogóle nie ma mowy o zbyt dużej ilosci osob w grupie.Jest tam indywidualne podejscie do kazdej kursantki.Naprawde szczerze polecam tego przedstawiciela EF :)

Estera37

  • Gość
Szkolenia
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-17, 23:05:47 »
Katrina! Jestem z Bielska-B ale jeśli będzie trzeba dojechać to nie ma sprawy byleby było warto. Mozesz dac mi jakieś namiary na tą firmę.

Gość

  • Gość
Bielsko-Biała
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-18, 10:19:21 »
http://www.euro-fashion.com.pl/dystrybucja1.php#swietokrzyskie

Na tej stronie masz adresy dystrybutorow EF,nie wszyscy organizują szkolenia,ale wystarczy zadzwonic i sie zapytac. Wybierz najdogodniejsze dla ciebie miejsce.A Pruszków to daleko od ciebie i to bardzo :(

Gość

  • Gość
Bielsko-Biała
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-19, 18:06:02 »
Euro Fashion jest jedna z lepszych firm! POLECAM z czystym sumienbiem!

tyreczka

  • Gość
Bielsko-Biała
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-19, 18:14:11 »
Ja tez z czystym sumieniem polece ci Ef no moze nie kazdego dystrybutora ! Ale z pewnoscia nie pożałujesz szkolenia u Sylwi Pfajfer profesjonalna w 100% naprawde polecam ci goraca ! http://www.beautica.pl to jest jest stronka gwarANTUJE CI ZE NIE POŻĄŁUJESZ  :lol:

Estera37

  • Gość
szkolonka
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-10-19, 20:04:46 »
Dzięki wszystkim za odpowiedzi i pomoc w wyborze firmy szkolącej.  :lol:
Teraz wiem gdzie jechać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pochwalę się jak ukończe kurs, mam nadzieję że będzie czym!!!!!!!!!!!!! :wink: