Autor Wątek: Koszty makijazu permanentnego  (Przeczytany 34315 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Koszty makijazu permanentnego
« dnia: 2007-03-03, 10:43:11 »
a jaki jest koszt takiego makijazu, czy to brwi czy innej czesci twarzy? :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-03, 11:29:34 »
Tak gdzie ja robilam, u Piotrka brewki kosztuja 100zl, kreski na powiekach 80zl.Ust juz nie robi bo mowi,ze czasami barwnik na ustach ciemnieje. Z koei u Pani dermatolog Holowczyc, ktora zajmowala sie jako pierwsza makijazem tego typu w naszym miescie: brwi 800zl, oczy 500zl a usta ponad 1000zl ;/

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-03, 11:45:53 »
Cytat: "CaroAngel"
Tak gdzie ja robilam, u Piotrka brewki kosztuja 100zl, kreski na powiekach 80zl.

Czyli przerzucil sie z tatuazu i zaniza ceny - ale niestety tak czesto jest :(.
Jezeli bedziesz musiala zaplacic za dobry sprzet ponad 12 tys. (long time liner to chyba cos kolo 20 tys.) do tego szkolenie i barwniki, to nie wiem, czy zgodzisz sie robic makijaz w takich cenach!!!
Ceny 'ogolnokrajowe' sa raczej takie jak podalas czyli 1000, 800, 450.
Odliczajac koszt sprzetu i barwnikow to jednak wymaga to duzo czasu i koncentracji. Za 100 czy 80 zl, to nie wiem czy to nie wiem jak to sie kalkuluje!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-03, 11:55:13 »
czylki jednym slowem trafilas na dobra okazje
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-03-03, 13:28:58 »
8O cena mnie zamurowała Caro, okazja niesamowita... ale czy jemu się to opłaca? noi zastanawiam się czy ma aparat do pernamętnego w takim razie? czy po prostu używa maszynki do tatoo :D
Najniższa cena jaka znalazłam za  brwi to 400 zł.
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-03-03, 14:34:33 »
Cytat: "CaroAngel"
Tak gdzie ja robilam, u Piotrka brewki kosztuja 100zl, kreski na powiekach 80zl

Podaj mi namiary na tego gościa jeżeli możesz.Jestem w szoku. mam nadzieje ze wkrótce nie bedziesz miała fioletowych niebieskich lub pomaranczowych, chyba że to prowokacja.

sklejono 2 posty

Najpierw musisz odbyć szkolenie.Będziesz miała możliwość pracy na róznych aparatach np. estetykatwarzy.Dzwoniłam. niektóre firmy maja jeden aparat i zaniżaja cene szkolenia ale zmuszaja do zakupu sprzetu np. long time liner. wejdz na forum na makijaz permanentny szkolenia - szkolenie w krakowie to będziesz wiecej wiedziała.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-03-04, 11:38:11 »
Jezeli uzywa maszynki tatoo to wprowadza barwnik do innych warstw skory i... bedzie to tatuaz ;), chociaz najtansze aparaty do permanentnego sa juz rowniez za kilka tys. zlotych.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-03-04, 11:49:25 »
Cytat: "Tomek"
Jezeli uzywa maszynki tatoo to wprowadza barwnik do innych warstw skory i... bedzie to tatuaz ;), chociaz najtansze aparaty do permanentnego sa juz rowniez za kilka tys. zlotych.


czy jak by miał maszynke do tatoo to nie zejdzie nigdy ten ,,tatuaz'' a pernamenty to przeciez schodzi po paru latach :roll:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-03-04, 16:10:46 »
Cytat: "Natalia86"


czy jak by miał maszynke do tatoo to nie zejdzie nigdy ten ,,tatuaz'' a pernamenty to przeciez schodzi po paru latach :roll:

Sa maszynki wprowadzające barwnik bardzo płytko, ja przy np tatoo biologicznym i ponoć tym nawet makijaz można zrobić  :roll:  tak mówiła moja koleżanka ze studia tatuażu, też się przymierzają do wprowadzenia takiej usługi,  no ale ja bym się bała temu poddać :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-03-04, 20:38:31 »
to moze cos takiego miala caro
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-03-05, 07:56:44 »
Cytat: "linek"
to moze cos takiego miala caro

Sluchajcie z jakiegos powodu aparaty sa rozroznione na takie do tatoo i do permanentnego - nie jestem specem ale na pewno jest roznica glebokosci nakloc i na pewno samych barwnikow.

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-03-19, 07:29:43 »
W gabinecie gdzie ja pracuję,robi sięmakijaż perm. Sprzęt jest z firmy alessandro :goldeneye. Jeśli chodzi o różnice w aparatach do tatoo,a makijażu,to jest taka,że igła w tatoo wchodzi głębiej i jest inny przeskok igły. Tak wkłówa się. Przy perm są one krótsze i jest wrażenie tylko rysowania po skórze,jak tępą kredką. Ja mam zrobione zagęszczenie rzęs,koleżanka z pracy dodatkowo brwi. Inna sprawa,to barwniki,my mamy glicerynowe,więc po 3 latach bledną. Sama widziałam babkę,której brwi zrobiły się pomarańczowe,bo chciała zaoszczedzić,poszła zrobić do salonu tatoo,a tak są inne barwniki!!!!!

Gość

  • Gość
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-03-28, 21:40:10 »
Witam wszystkich!
Niechciałabym widzieć tego makijazu za 40 zł. Mam osobiście zrobione przez moją szefową usta z zacienieniem i podcień pod brwiami. My pracujemy na sprzęcie Long Time Liner tak samo jak p. Holowczyc. Wszysy którzy pracuja na tem sprzecie maja ceny narzucone i podobne poniewż są zrzeszeni. Tak ze usta kosztują od 500 do 1000 kreski od 300 do 500 a brwi kolo 800zł. Barwniki są naturalne rośline i nieuczulaja. Maszyna wprowadza barwnik równomiernie, co przy wyłuszczeniu nie robi rzadnych przebarwień( wszystko łuszczy się rónomiernie). Makijaż taki utrzymuje się okół 5 lat przyczym między 2 a 3 rokim trzeba dołorzyc barwika jesli chce się go mieć dłuzej.

Offline Ewelina60

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-03-21, 15:47:11 »
    :P  Jezeli chodzi o aparature to ceny sa bardzo zawyzone, jezeli masz zamiar kupic tanio sprzet to poszukaj go sama, kup od producenta w Niemiec lub Stanow to nie przeplacisz. Osoby ktore szkola naciskaja na zakup sprzetu, gdyz duzo na tym zarabiaja, az do lekkiej przesady....  Ewelina

      
      Dodane po 5 min.:
                     Jestem tez zainteresowana zakupem sprzetu do makijazu permanetnego, staram sie znalezc tani i dobry, od producenta. Jezeli ktos ma namiary na dobry sprzet i taniej niz w Polsce to dajcie znac, jak ja cos znajde to tez powiadomie.... do uslyszenia  Ewelina :P

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Koszty makijazu permanentnego
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-03-21, 15:53:26 »
Cytat: "Ewelina60"
Osoby ktore szkola naciskaja na zakup sprzetu, gdyz duzo na tym zarabiaja, az do lekkiej przesady....  Ewelina[/list]

Niekoniecznie.
Ceny firmowych aparatow sa podobne we wszystkich krajach a czasami Polska wychodzi taniej.
Np. Nouveau Contour Intelligent w UK kosztuje 2995 funtow +VAT co daje netto ~13500
w Kanadzie znalazlem za 3995$ (~9000 zl) ale przy takiej kwocie to lepiej kupic sobie w PL gdzie kosztuje 12500 brutto (ok 10 tys.netto)  z polska gwarancja, serwisem i faktura ;), wiec jak odliczysz sobie VAT to masz podobna cene.