Autor Wątek: Ile umywalek?  (Przeczytany 5376 razy)

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Ile umywalek?
« dnia: 2008-12-01, 18:11:45 »
mam lokal 40 m.bede miala socjalne pomieszczenie na mopy i do jedzenia.toaleta z umywalka osobno.kolejne pomieszczenie na zabiegi z umywalka.i jeszcze 1 do samego manicure powiedzcie czy musze miec umywalke w tym pomieszczeniu? bo dosc blisko bedzie zabiegowka i do zlewu blisko
blagam odpowiadajcie

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Ile umywalek?
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-12-01, 19:16:16 »
Z tego co pamiętam muszą być dwie umywalki a niektóre sanepidy wymagają nawet zlewu dwukomorowego, ale tak naprawde dużo zależy od sanepidu w twoim mieście.
Ja w pierwszym gabineciku miałam w jednym pomieszczeniu ale dwie umywalki (jak tłumaczyła pani z sanepidu jedna ma być na mycie rąk a druga do mycia narzędzi) przedzielone szafką i nie czepiali się tego.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Ile umywalek?
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-12-01, 20:34:07 »
no tak..kurde w sumie jak beda chcieli to sie przywala:( kurcze ile zachodu z tym otworzeniem salonu:/ buuuu:(((( l;icze ze sie oplaci

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Ile umywalek?
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-12-02, 08:03:55 »
Cytat: "andziol"
no tak..kurde w sumie jak beda chcieli to sie przywala:

Dlatego lepiej uzgodnic wszystko z Sanepidem na planie - wtedy nie ma problemow z przerobkami.

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Ile umywalek?
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-12-02, 15:04:34 »
dzis dzwonilam do sanepidu to podali mi gdzie znajde wymogi.tylko to i powiedzieli ze juz nie odbieraja lokali.ma byc tak jak w wymogach.wiec pytam i panstwo nie przychodza>
odp ze nie
      
      Dodane po 1 min.:
                     aaaa i o planie tez nie wspomnieli tylko ze trzeba zglosic ze lokal podlega pod sanepid.tylko to

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Ile umywalek?
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-12-03, 07:52:01 »
Cytat: "andziol"
dzis dzwonilam do sanepidu to podali mi gdzie znajde wymogi.tylko to i powiedzieli ze juz nie odbieraja lokali.ma byc tak jak w wymogach.wiec pytam i panstwo nie przychodza>
odp ze nie
      
      Dodane po 1 min.:
                     aaaa i o planie tez nie wspomnieli tylko ze trzeba zglosic ze lokal podlega pod sanepid.tylko to

I znowu wychodzi na to, ze kazdy sanepid to 'prywatny folwark'.

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Ile umywalek?
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-12-03, 15:00:02 »
czy to mozliwe zeby bylo az tak pieknie?:)jesli tak to kocham lodz:D