Autor Wątek: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?  (Przeczytany 32565 razy)

Offline Liloo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #60 dnia: 2020-04-23, 15:06:42 »
- masowanie
- nawilżanie skóry
- szczotkowanie na sucho
- peeling
- nakładanie masek na cellulit
- nakładanie jakiś składników które działają na cellulit
- dieta
- ćwiczenia
duuużo tego jest!

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 231
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #61 dnia: 2020-07-06, 11:29:23 »
Teraz chodzę na taki masaż : pani nakłada mi krem rozgrzewający,zawija folią.Leżę pól godziny,
potem intensywny masaż ręczny całogodzinny.
Seria 10-2 razy w tygodniu,potem dla przypomnienia 1xna tydzień,lub nawet 1x na dwa tygodnie.
Miałam też dłuższe przerwy i po jednym,dwóch masażach wszystko wraca do normy.
Z tego co mówi mi ta Pani rolletic też daje fantastyczne efekty,ale trzeba chodzić 3x w tygodniu.
Kremy i preparaty to już sprawa dodatkowa. Ze swojej strony polecam krem Sinial, może tani nie jest ale przynosi za to bardzo dobre rezultaty w walce z cellulitem.  https://mojekatowice.pl/is,krem-na-cellulit---stosowanie-i-efekty-poznaj-sinial-krem-na-cellulit,270925,884473.html
« Ostatnia zmiana: 2020-08-20, 08:13:17 wysłana przez Cytryna »

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #62 dnia: 2020-07-28, 08:41:54 »
Teraz chodzę na taki masaż : pani nakłada mi krem rozgrzewający,zawija folią.Leżę pól godziny,
potem intensywny masaż ręczny całogodzinny.
Seria 10-2 razy w tygodniu,potem dla przypomnienia 1xna tydzień,lub nawet 1x na dwa tygodnie.
Miałam też dłuższe przerwy i po jednym,dwóch masażach wszystko wraca do normy.
Z tego co mówi mi ta Pani rolletic też daje fantastyczne efekty,ale trzeba chodzić 3x w tygodniu.
Kremy i preparaty to już sprawa dodatkowa. Ze swojej strony polecam krem Sinial, może tani nie jest ale przynosi za to bardzo dobre rezultaty w walce z cellulitem.

a to nie lepiej kupić sobie swój własny body wrapping? taniej ci to wyjdzie i czasowo też lepiej.